Apie mane!

Sveikos, merginos!

Naujosios skaitytojos ir tos (o gal ir vyrukams įdomu? Taip natūraliai išeina kreiptis į merginas, bet atsiprašau, jei jaučiatės nuskriausti..) , kurios buvote nuo pat pradžių su manimi dar šiame puslapyje http://ojeinoriudar.wordpress.com/.
Dabar truputėlį užaugome iki tokio puslapio, kurį yra lengva rasti kiekvienai!

O dabar truputį… apie mane ir mano tikslus!
Susipažinkime iš arčiau – aš esu Patricija Barbora, 22-ejų metų mergina.
Leiskite Jums pasirodyti, su kuo gi bendrausite ateinantį laiką! Pirmoji nuotrauka – tai aš dabar, tamsiaplaukė – žiemos metu visuomet pasitamsinu. Nežinau kodėl. O po dešine – tai aš vasaromis – šviesiaplaukė garbanė 🙂

1896771_10202188945119817_3016092960459537658_n 10401420_786938811325456_6679655567234847780_n

… kaip nekeista, myliu įvairiausius materialius dalykus, o labiausiai – makiažo bei kosmetikos priemones.. Bet pažadu, kad čia rasite visko – ne vien apie kremukus, nagų lakus, plaukų priemones ir t.t. Bet.. ir apie įvairiausius daiktus – pradedant nuo papuošalų ir batų, baigiant … dekoracijomis ir velniai žino kas dar man šaus galvon, kuo galėčiau su jumis pasidalinti.

Visuomet esu draugiška ir kaip įmanydama stengiuosi būti geros nuotaikos, tad viską čia ir bandysiu jums perteikti – draugiškai, artimai, aiškiai ir … šmaikščiai.

Jei patinka mano straipsniai (bendravimo ir rašymo stilius), esu atvira naujoms pažintims – gera turėti su kuo pasikalbėti įvairiausiomis temomis… Esu atvira kritikai, pasiūlymams, tad rašykite – bendrauti tiesiog dievinu. Galiu plepėti ir klausytis nors ir milijoną valandų!  Mano kontaktus rasite skiltyje „Susisiek“.
Tad.. nekantriai laukiu jūsų pasiūlymų su mintimis, ką galėčiau išmėginti – galbūt bijote kažką pirkti ir nerandate niekur apžvalgos apie tai? Parašykite ir išmėginsime kartu! O galbūt kažką labai norėtumėte rekomenduoti?? Pasakykite ir man – noriu rasti tobulų priemonių, kuriomis negalėčiau atsidžiaugti!

Taigi, kaip turbūt supratote, esu pasiryžusi daug kam ir labai noriu, kad jums būtų kuo įdomiau ir išsamiau viskas pateikta. O svarbiausia taip, lyg… kalbėčiausi su geriausia drauge. Juk jai nesinorėtų patarti ko nors blogo, ar ne?

Iki artimiausių straipsnių, mielosios!

ojeinoridar

3 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą