PAESE | Šešėlių ir lūpdažių paletė

Labas!

Nepatikėsi, bet vakar pirmą kartą gyvenime buvau… gėjų klube! Nu žinok tikrai nepamenu, kada taip gerai būčiau leidusi laiką. Buvo taip gera galų gale pasileisti plaukus ir šokti tol, kol kojų nejausi ir dėl nieko nepergyventi, jei supranti, ką turiu omeny. Gera buvo ir ruoštis kelionei į klubą – kasdien renkuosi visiškai paprastą makiažą, kuris tikrai manęs nepriverčia jaustis princese ar dar kažkuo, tad vakar vakare pasiryškinau visus savo bruožus ir galų gale pažvelgusi į veidrodį nudžiugau 😀 Žinok, labai man trūksta mano visos kosmetikos, kuri kažkada dar atkeliaus pas mane iš Lietuvos, tačiau džiaugiuosi ir tuo, ką turiu. Ruošdamasi kelionei į Londoną, atidžiai rinkausi priemones ir kuo puikiausiai supratau, kad be PAESE | Šešėlių ir lūpdažių paletės tikrai neapsieisiu!

paese artist palette ojnd

Šią paletę turiu jau pakankamai ilgą laiką ir nuoširdžiai kalbant, naudoju su mielu noru kone kasdien. Galbūt pameni, pasakojau apie visą OŽ sistemą – būtent jų komanda ir sukomplektavo man paletę, atrinko spalvas.
Sunku su aprašymu, nes tiek paletė, tiek kiekvienas šešėlis ir lūpdažis aprašytas atskirai.
Keletas ištraukų apie visus:

paese artist palette ojnd 1

Apie paletę: Tuščia dėžutė skirta susikurti tobulam akių šešėlių,skaistalų arba lūpų dažų deriniui. Galima susikomplektuoti 8 mėgstamiausius atspalvius. Idealiai tinka tiek profesionaliems vizažistams, tiek neprofesionalams. 
Apie šešėlius: Šie akių šešėliai turi sustiprintą spalvos intensyvumą. Šešėliai yra prisotinti pigmentų, kurių dėka išgaunama maksimali spalva ant voko. Silikono dalelės, kurios yra šių šešėlių sudėtyje, apsaugo spalvą nuo išblukimo ir užtikrina ilgalaikiškumą.
Apie lūpdažius: Tai naujos kartos lūpų dažai su argano aliejumi. Argano aliejus puoselėja ir drėkina lūpų odą, o šio lūpdažio sudėtyje esantys gryni pigmentai nepaprastai ilgai išlieka.

Aišku, kaip visada, noriu pasakyti, kad labai apgailestauju dėl nuotraukų – teko perdaryti visas, tad matosi, kad paletė dar ir kaip panaudota ir praradusi savo prekinę išvaizdą 🙂

Norėtųsi pakalbėti apie talpą, galiojimo laiką, tačiau internetinėje parduotuvėje tai nepateikiama, tačiau tikiu, kad jei užsisakysi ir dėliosiesi pati savo paletę, rasi ant pakuotės pateiktą šią informaciją – kaip jau sakiau, maniškė jau atkeliavo paruošta.

Turiu tvirtą nuomonę apie visas pateiktas spalvas – labiausiai naudojama yra būtent kūno/dramblio kaulo spalva, kuri gerai pigmentuota ir gražiai pasidengia. Viso paletėje 6 spalvos, 5 jų matinės, o likusi balta yra blizganti ir išlieka visą dieną.
Jei ieškai geros ir itin pigmentuotos juodos spalvos, tai žinok, jog iš Paese tikrai rekomenduoju, pati bandžiau dar ir šlapiu būdu naudoti – rezultatas puikus.
Lūpdažiai nėra mano dažniausias pasirinkimas, nes paletės kartu tikrai nesinešioju, o juk atšviežinti vaizdą norisi dienos bėgyje. Kreminės ir malonios konsistencijos, taip pat pigmentuotos, lengvos paskirstyti, maitinančios lūpas ir nenutekančios.

paese artist palette ojnd 3

Dar būdama Lietuvoje padariau keletą nuotraukų – pirmos dvi yra su paletėje esančiais lūpdažiais, o paskutinioji parodo šešėlių galią, toks visiškai paprastas ir dieninis įvaizdis 🙂

collage paese artist palette ojnd Nežinau, ar dar reikia ką bepridurti – a! Pakuotė! Ji tvirta ir turinti didžiulį veidrodį, tad man taip pat pasitarnauja kasdien.
Jei jau pasiėmiau šį produktą su savimi, tai žinok, kad vertas dėmesio – grubiai, bet aiškiai. Sunaudosiu iki paskutinio trupinėlio tai tikrai.

Kainos? Magnetinė paletė – 15 EUR, nuoroda ši.
Lūpdažiai – po 5 EUR, gausus spalvų pasirinkimas. Nuoroda ši.
Šešėliai – po 4,30 EUR. Nuoroda ši.

Parašykite komentarą