Organic Shop | šveitiklis kūnui su mangų ekstraktu

Labas!

Toks jausmas, kad mano blogas iš to tokio kasdieninio ir kažko dažno, tapo malonumu, kurį galiu sau leisti retokai. Dabar jau beveik vidurnaktis pas mus, o mano sąžinė beldžiasi ir siūlo ką nors parašyti, nes jaučiuosi tikrai kaip koks vaiduoklis, vos retkarčiais apsireiškiantis. Gyvenimas jau po truputį nusistovi ir viskam atsiranda šiokia tokia tvarka, kartais aplanko netgi lengva rutina, nors ir ta nepastovi. Stengiuosi išnaudoti kiekvieną dieną, kad būtų ką atsiminti, bet tikrai neketinu meluoti, jog būna ir tokių akimirkų, kai nesinori nieko, tik poilsio arba valandos sau. Kur bebūčiau, vistiek save stengiuosi mylėti ir prižiūrėti, o vienas svarbesnių dalykų kūno priežiūros atžvilgiu yra būtent jo nušveitimas, jog kitos priemonės efektyviau dirbtų. Nekantrauju plačiau pasikalbėti apie štai ką – Organic Shop | šveitiklis kūnui su mangų ekstraktu.

organic shop sugar mango scrub ojnd

Labai pasilengvinu savo dalią, kadangi kadaise jau esu rašiusi apie šį šveitiklį, tik kitokio kvapo, tad bus paprasta man čia jums pateikti gražią apžvalgą :)))
Štai kaip skamba aprašymas:

organic shop sugar mango scrub ojnd 1

Ekologiškas Organic Shop šveitikilis praturtintas mangų ekstraktu ir natūraliu cukrumi švelniai valo odą, atnaujina ją, suteikia glotnumą ir minkštumą. 
Sertifikuota BDIH Cosmos Natural sertifikatu.

Negaliu nepagirti kompanijos už tai, kad turi tokią gausią pasiūlą – jei nepatinka mango aromatas, gali griebti kavos ar cinamono, o jei nori įdomiau – yra netgi su alyvuogėmis bei moliu!
Dabar nieko nelaukusi, įprasta tvarka nagrinėsiu sudėtį – pirmieji 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

organic shop sugar mango scrub ojnd 4

Pagrindas – sacharozė, kuri drėkina odą bei ją kondicionuoja. Sekantis – glicerinas, dar vienas geras drėkiklis. Trečiasis – konsistencijos reguliatorius, minkština odą, toliau turime taukmedžių aliejų, kuris suteikia švelnumo pojūtį, kondicionuoja odą, antioksidantas. Penktasis – mangų ekstraktas, minkština bei veikia priešuždegimiškai, o paskutinis mums svarbus – citrinos rūgštis, reguliuojanti pH.
Geriausia dalis ta, kad sudėtis yra identiška mano turėtam kūno šveitikliui iš Organic Shop, tik penktasis ingredientas pakeistas – būtent tas akcentas (papajos/mangai ir kt.), parenkamas pagal kvapą.

Galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

organic shop sugar mango scrub ojnd 6

Pakuotė – patogi, it mažas plastikinis indelis, kurio dangtelį reikia tvirčiau prispausti tam, kad apsaugotum nuo vandens pratekėjimo. Šioks toks minusėlis, bet tikrai ne tragedija.
Kiekis – 250ml.

organic shop sugar mango scrub ojnd 9

Kvapas – nuostabus! Labai egzotiškas, saldus, labai gerai jaučiamos mango natos. Tiesa, nepastebėjau, kad labai išliktų ant kūno.
Konsistencija – tąsi ir standi, tiršta, nebėganti, kupina mažų dalelyčių, kurios šveičia odą ganėtinai grubiai – būtent kaip man patinka. Jaučiama, kad sudėtyje yra aliejaus, tad viskas dengiasi minkštai. Lyginant su anksčiau turėtu, tai šis mažiau riebesnis ir nepalieka sluoksnio ant odos.

organic shop sugar mango scrub ojnd 10

Man labai patinka, kai priemonė ne tik gerai pasitarnauja, bet yra ir šaunios sudėties. Efektyviai atlieka savo darbą, palieka odą lygesnę, leidžia jai regeneruotis, tampa minkštesne ir švelnesne.
Rekomenduoju išbandyti, jei dar to nepadarei, juo labiau, kai kaina nėra didelė 🙂

Kur rasti? www.elevita.lt arba fizinėse jų parduotuvėse
Kaina? 2,69 EUR

3 Comments

Add Yours
  1. 2
    Margarita

    Šiandien nusipirkau, kvepia taaaip skaniai, kad norisi suvalgyti 😀 Bet dar neišbandžiau, vakar kaip tik nusišveičiau odą, bet knieti šiandien vėl išbandyt… 😀

Parašykite komentarą