Oh Yeahh! | Laimingų lūpų balzamai

Labas!

Aš labai mėgstu pasamprotauti apie gyvenimą ir tai, kaip jį reikėtų gyventi – tą jau tikrai turėjai pastebėti! Jei anksčiau neturėjau didelių svajonių ar tikslų, šiuos metus pasitikau kitaip – kiek netikėtai sau pačiai, kadangi išsikėliau grandiozinį tikslą, kurį pasiekti noriu kaip nieką kitą, bet suprantu, jog reikia paaukoti daugelį dalykų tam, kad vieną dieną galėčiau savimi didžiuotis. Žinoma, tos vadinamosios aukos gal ir atrodo didelės, tačiau visa tai veda tik į tą laimingą dieną. Be abejonės, iki tol neketinu gyventi nuleidusi nosį, o kaip tik laimingai ir su didele viltimi širdyje bei plačia šypsena veide, kadangi žinau, jog pamažu vis artėju, nors ir labai jau mažais žingsniukais.
Kad jau prakalbome apie laimę, šiandien jums papasakosiu apie įdomiuosius Oh Yeahh! | Laimingų lūpų balzamus.

oh yeah lip balm ojnd 1

Mane jie pasiekė labai jau seniai, tačiau aš dar ir toks žmogus (kokia mano išpažinties diena, tiesa??), kuris mėgsta ilgai pažindintis ir pamatyti viską iš visų įmanomų pusių. Mano rankose viso yra trys spalvos, tad visas jas ir pristatysiu.
Aprašymas skamba taip:

oh yeah lip balm ojnd 3

Novatoriškas, stilingas, aukštos kokybės lūpų balzamas suteikia lūpoms švelnų spalvos toną. Į balzamo sudėtį įeina patentuotas HBC ® kompleksas, kuriame laimės hormono seratonino pirmatakas triptofanas. Veikliosios medžiagos:
Griffonia simplicifonia – Afrikos augalas, kurio sėklose yra apie 20proc. triptofano.
Kivi ekstraktas – turtingas vitaminų, matina lūpų odą;
Kakava – antioksidantas, matina ir drėkina lūpas. Savyje turi apsaugą nuo saulės SPF 15.
Jūsų dienos laimės dozė!

Skamba tiesiog įspūdingai, tiesa? O kaip yra su sudėtimi, dabar pat ir pamatysime panagrinėdamos visoms jau įprasta tvarka – pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

oh yeah lip balm ojnd 4

Pagrindas yra ricinų aliejus, kuris minkština, drėkina bei kondicionuoja, antrieji pasitinka kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie yra šaunūs tuo, kad sukuria barjerą ant odos, padedantį išlaikyti drėgmę, veikia antibakteriškai, gydo odą. Trečiasis eilėje – UV filtras, ketvirtasis – bičių vaškas, veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius bei minkštinantis odą, sekantis – dar vienas konsistencijos reguliatorius, o paskutinis mums svarbus minkština bei kondicionuoja.
Sudėtyje dar galime rasti UV filtrų, žadėtųjų aprašyme natūralių ingredientų, tačiau jų yra ne per didžiausia koncentracija, dažiklių, vitaminą E ir kt.

Galiojimo laikas – 18 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

oh yeah lip balm ojnd 5

Viso galime rinktis iš 5 spalvų, o mano rankose yra neutrali, rožinė ir raudona, tačiau dar galima pasipildyti kolekciją švelnia oranžine bei violetine.

oh yeah lip balm ojnd 2

Labai noriu pagirti įpakavimą – metalinės tvirtos tūtelės, kurios ne šiaip sau išsitraukia ir per laiką pameta savo dangtelį, bet užsisuka ir tvirtai laikosi, tad gali būti saugi. Minėtina ir tai, kad yra itin sandaru, dizainas per laiką neapsitrina ar nepasikeičia nė kiek, išsukimo mechanizmas taip pat pasižymintis kokybe.

oh yeah lip balm ojnd Dydis yra visiškai standartinis tokio pobūdžio priemonėms, tačiau išsiskiria savo pateikimu ir žaismingumu.

oh yeah lip balm ojnd 6

Kiekis taip pat džiuginantis – viso turime 4.2 gramų, kurių užteks tikrai labai ilgam! Tik pasižiūrėk į žemiau esančią nuotrauką – štai koks kiekis laukia būti įveiktas 🙂

oh yeah lip balm ojnd 8

Visi lūpų balzamai kvepia man vienodai, tačiau čia ir pasibaigia jų panašumai – apie kiekvieną stengsiuosi papasakoti plačiau, jog mano pateikta informacija pagelbėtų perkant ar renkantis 🙂
Spalvos visos blizgios ir skaidrios, tačiau tepant vis daugiau sluoksnių, galima sumenkinti tą skaidrumą ir iš lūpų balzamo su spalva pasiekti gražų lūpdažio efektą.

oh yeah lip balm ojnd 9

Taigi, pradėsiu nuo galbūt kaprizingiausio, bet dažniausiai naudojamo bespalvio, vos blizgaus balzamo. Iš pradžių buvo itin sunku susidraugauti, kadangi vos tik jį užtepu, produktas pabrėžia visus įmanomus trūkumus bei padengia lūpas balta, blizgančia plėvele. Atradusi būdą, kad patapšnojus pirštu bei pasklaidžius, gaunasi labai gražus rezultatas – blizgančios, it putlesnės lūpos. Tiesa ta, kad tai nesuveiks, jei lūpos išgyvena problematišką laikotarpį, kaip gali matyti žemiau nuotraukoje.
Man labiausiai pasiteisina šis lūpų balzamas visgi namuose, teplioju ir teplioju, vis gydau lūpas, o geriausiai tada, kai palieku storą sluoksnį per naktį ir ryte galiu džiaugtis, jog kur kas lengviau pradėsiu dieną.
Iš visų trijų turimų, šis beveik bespalvis tepasi švelniausiai ir minkščiausiai.

oh yeah lip balm ojnd 10

Sekantis lūpų balzamas mus pasitinka lengva, pavasariška spalva, skaidria rožine, kuri iš karto praskaidrina makiažą ir jį sušvelnina. Konsistencija man pasirodė šiek tiek kietesnė nei kitų, tačiau vis tiek gražiai dengiasi bei taipogi gali paryškinti trūkumus, kuriuos, kaip ir prieš tai aprašytąjį, gali paslėpti patapšnodama pirštu.
Siekiant suteikti daugiau spalvos, tereikia daugiau aplikuoti, bet tada nepamiršk pažaisti su lūpų kontūro pieštuku, kad visas vaizdas atrodytų nepriekaištingai – bus it koks prabangus lūpdažis, tačiau tuo pačiu itin besirūpinantis Tavo lūpomis 🙂

oh yeah lip balm ojnd 11

Paskutinysis yra vienas mano mėgstamiausių dėl savo ryškios spalvos, kurią suteikia vos keliais brūštelėjimais, tačiau labai švelniai dengiasi ir neparyškina trūkumų. Žinoma, jog tobulam rezultatui reikėtų lūpų kontūro pieštuko, ką kartais ir padarau. Dienos bėgyje vis aplikuoju, jog išlaikyčiau rezultatą ir toliau juo džiaugiuosi 🙂
Manau, jog vasaros metu bus tiesiog nepakeičiamas!
Tiesa, būtent šis dar ir palieka šiokius tokius pėdsakus ant lūpų, tad net ir nuvalius, lieka šiek tiek atspalvio.

oh yeah lip balm ojnd 13

Visumoje man šie balzamai patiko, tačiau vis tiek trūksta tų „balzamiškų“ galių daugiau, kadangi atšalus orams norisi didesnio rūpesčio. Galbūt dar reikėtų kompanijai „pažaisti“ su konsistencijomis, kad taip neišryškintų trūkumų, tačiau vertinimas vis tik teigiamas ir toliau žadu sėkmingai naudoti 🙂

Kur rasti? inbeauty.ltgarbane.ltgroziodraugas.ltassorti.lt, Baltas Miškas.
Kaina? po 12,90 EUR

 

Parašykite komentarą