Novexpert | serumas su vitaminu C

Labas!

Dažnai sulaukiu pastabų, galbūt netgi piktų pasakymų, kad aš gerai gyvenu ir turiu viską. Tai yra turbūt labiausiai siutinantis mane pasakymas – žinai, daugelis mūsų gyvenime norime daug ko, tikrai. Aš kiekvieną dieną atsikeliu su svajonėmis, su norais ir tikslais, tačiau suprantu, kad visko čia ir dabar nebus. Ko niekada nesuprasiu ir nepajausiu – tai pavydo – sakykit ką norit, bet man tai – nepažįstamas jausmas. Visada galima pavydėti kitam, kuris yra gražesnis, turi daugiau už Tave, yra įdomesnis, jam viskas tiesiog sekasi, bet ką aš noriu pasakyti (atrodo, kad labai piktai čia viską rašau – anaiptol taip nėra!) – dėl visko, apskritai visko, reikia labai daug dirbti – visada yra lengviau sėdėti, nieko nedaryti ir savyje turėtį kirbantį piktą kirminiuką. Dėl kiekvieno dalyko, kurį turiu gyvenime, turėjau daug išmokti, dar daugiau nuveikti, „įkopti“ į  aukščiausius kalnus ir.. dabar vienas jų yra graži oda. Pastebėjusi pirmąsias raukšleles, tai, jog oda paveikta žalingų įpročių, suprantu, kad reikia veikti „čia ir dabar“ – į kovą pasirinkau kompanioną – Novexpert | serumas su vitaminu C .

novexpert c vitamin serum ojnd

Iš manęs kompanijos pavadinimą „Novexpert“ girdite ne pirmą, ir tikiuosi, ne paskutinį kartą. Išbandyta nemažai priemonių, susipažinta ir su vienu įmonės įkūrėju, kuris yra it mano įkvėpėjas. Jei įdomu plačiau pasinerti į šios, itin vertos dėmesio, kompanijos pažintį – spausk čia ir sužinosi viską, ką žinau aš 🙂

Išbandžiusi labai patikusį hialurono serumą, apsidžiaugiau gavusi dovanų po seminaro serumą, apie kurį pradėjau svajoti, vos tik išgirdau kuo jis ypatingas. Štai sutrumpintas aprašymas:

novexpert c vitamin serum ojnd1

Nepaprastai patvarus Novexpert vitamino C kompleksas išlieka veiksmingas net keletą mėnesių po atidarymo. Laipsniškas ir pastovus odos aprūpinimas su ilgalaikiu efektu. Fiziologinis pH, hipoalerginis, 0% alergenų, 0% konservantų…
Novexpert stipriai koncentruotas serumas veidui su vitaminu C – tai „turbo“ odos priežiūros priemonė, besirūpinanti jautria oda. Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje. Serumas veidui skirtas naudoti nuo 25 metų, visiems odos tipams, tinka ir ypač jautriai odai. Produktą gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Serumas skirtas atgaivinti suglebusią, praradusią spindesį veido odą, ypač ir dėl žalingų veiksnių, tokių kaip rūkymas, užterštas oras, taip pat paveiktą foto senėjimo.

Novexpert, mano akimis, kompanija, kuri kuria produktus, kuriuose galėčiau tiesiog maudytis ir efektyviai, bet saugiai gražėti. Tai – natūralumas, perkeltas į aukštesnį lygį, efektyvumas, nesuteikiantis efekto, kuomet naudoji priemonę, gydai tam tikrą dalyką, o kitam – kenki – taip daro kone kokie 80% mums parduodamų produktų.
Sudėtis, kaip visada, žavinti, tačiau pasigilinti vertėtų – pirmuosius 6 apžvelgsiu detaliau, likusius svarbiausius paminėsiu.

novexpert c vitamin serum ojnd2

Pagrindas – vanduo, kurį papildo antioksidantas, kuris dar veikia ir kaip konsistencijos reguliatorius. Trečiasis – glicerinas, itin mėgiamas kompanijų, kadangi šis ingredientas gerai drėkina (Novexpert naudoja išgaunamą natūraliai, o tokį teko ir ragauti – super saldus dalykėlis!). Sekantis – tirpiklis, kuris padeda kitiems ingredientams lengviau patekti į odą Penktasis – lygiai toks pats, kaip ir prieš tai aptartasis. Paskutinis mums svarbus – vitaminas C, kuris yra pagrindinis šios priemonės ingredientas, apie kurį netrukus pakalbėsime kiek plačiau.

Sudėtyje yra nemažai kvapiųjų medžiagų, tačiau kompanija teigia, kad labai atidžiai buvo renkami ingredientai, kad produktas būtų tinkamas naudoti visiems visiems. Labai nemažai ir visoms žinomos hialurono rūgšties, vitamino E, beta-karoteno, kuris produkte suteikia spalvą (juk vitaminas C negali būti baltas ar bespalvis, juk turi būti kažkas iš citrusinių spalvų, tad kompanija panaudojo šį ingredientą būtent tam), yra ir vitamino E, kaprilo/kaprio trigliceridų. O kur konservantai ir kiti bloguoliai? NĖRA!

Ar reikia sakyti, kad sudėtis.. puiki?
Galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo. Atsižvelgiant į tai, kaip naudojau praėjusį turėtą serumą, privalėsiu pasidalinti su kažkuo ir šiuo – mano rekomendacija būtų su kažkuo pirkti per pusę, kad suspėti produktą išnaudoti laiku, o ir pigiau bus 🙂

novexpert vitamin c ojnd 7

Kiekis – 30ml.

novexpert vitamin c ojnd 6Pakuotė – tokia, kokia ir turi būti (man atrodo, per ne lyg išpaikinsiu šį produktą…) – stiklinė, sandari, tvirta ir visiškai higieniška – juk nėra konservantų, kurie apsaugotų nuo bakterijų dauginimosi ar kitaip pakenktų produktui.

novexpert vitamin c ojnd 5

Pakuotė turi tvirtą dozatorių, kurio pagalba ir gauname priemonę. Galima spausti lėtai ir nestipriai, kad gautumei mažesnį kiekį, nors vienas paspaudimas yra visiškai optimaliai apskaičiuotas.

novexpert vitamin c ojnd 8Kvapas – skanus, saldokas, primenantis kažkokius netgi… vaikiškus vaistus ar panašiai, bet man patinka. Tiesa, jaučiamas ir kelias minutes aplikavus ant veido, bet silpnai.
Konsistencija – skysta, oranžinė (dėl beta-karoteno) ir labai skalsi, lengvai pasiskirstanti ant veido, greitai įsigerianti ir neverčianti laukti prieš aplikuojant kitas priemones.
Galima drąsiai maišyti su savo mėgstamu kremu.

novexpert vitamin c ojnd 9Mano patirtis – naudoju šią priemonę kiekvieną rytą, vakarais pasilieku hialurono serumą. Man atrodo, šios dvi priemonės idealiai veikia ir po vieną, ir kartu. Ilgainiui (naudojant 3 savaites), pastebėjau, kad mano smulkiosios raukšlelės ir gilesnės ant kaktos, mažėja, akivaizdžiai (tai gerai matosi ir nuotraukose). Šio serumo pH toks pats, kaip ir mūsų odos, tad žinojimas, kad saugu ir nėra jokių šansų, kad pakenks. Beje, kas man įdomiausia – tai, kad mūsų organizmai negamina vitamino C, tad turime jo gauti iš išorės, o aš dar ir negyvenu visai sveikai, tad pradėjus naudoti šį serumą, pamačiau, kad oda atsigauna.
Veidas atrodo lygesnis, o ir aš kur kas esu laimingesnė.

Dar viena rekomendacija nuo manęs atkreipti dėmesį į Novexpert produktus, ypatingai vitamino C serumą, kuris padeda kovoje su raukšlėmis :)))

Kur rasti? parduotuvėse „Juara“, www.juara.lt
Kaina? 54,90 EUR

2 Comments

Add Yours
  1. 1
    VitC

    Pakuote yra visiskai netinkama vitaminui C laikyti. Vitaminas C praranda gerasias savybes kontaktuodamas su sviesa ir deguonimi.
    Vitaminas C veiksmingas gali buti tik nepermatomose pakuotese (t.y ne siame produkte).

Parašykite komentarą