NOREVA | Veido raudonį mažinantis toninis CC kremas „Sensidiane® AR

Labas!

Kaip gera žinoti, kad jau šį mėnesį lėksiu atostogauti – Graikija manęs laukia! Vieną po kito mintyse dėlioju daiktus, drabužius, kurie būtų tiek gražūs, tiek patogūs, taip pat mąstau, kaip pasilepinti ir kas man palaikytų kompaniją nenuvildamas. Yra keletas tokių produktų, kuriuos galėčiau naudoti ir naudoti – taip patinka ir tinka! Ilgai nedaugžodžiaudama pasakysiu, jog vienas jų yra būtent NOREVA | Veido raudonį mažinantis toninis CC kremas „Sensidiane® AR.

noreva cc creme ojnd

Pamenu, kai tik atkeliavo, išpakavau kaip mat – Noreva kompanija man patinka ir yra viena tų, kurias drąsiai rekomenduoju išbandyti. Jei įdomu, paspaudusi čia gali nukeliauti į mano apžvalgas apie priemones, kurios buvo mano rankose ir išlaikė testą haha.
Štai kaip CC kremas pristatomas:

noreva cc creme ojnd 1

Tonuojamasis „CC“ kremas „Sensidiane® AR“ specialiai sukurtas jautrios, raustančios, į rožinę linkusios odos atspalviui koreguoti.
Indikacijos: labai jautri, dirgli, raustanti, su išsiplėtusiais kapiliarais oda. Kremas skirtas raminti, sudrėkinti odą ir suteikti jai tolygų atspalvį, apsaugoti nuo UVA / UVB spindulių.

Kaip CC kremui, skamba labai gerai. Atvirai kalbant, gavusi ir pažvelgusi į spalvą, pamaniau, kad man tamsoka ir palikau pavasariui/vasarai. Svečiuojantis Lietuvoje, sesė susigundė šiuo kremu ir įsigijusi jį negalėjo atsidžiaugti – jos veidas yra linkęs į raudonumą, tačiau galiu teigti, jog jai Noreva produktas kaip mat pritiko. Grįžusi į Londoną, pradėjau ir aš naudoti ir tai darau kiekvieną mielą dieną.
Jei nesumeluosiu, yra dviejų spalvų, bet mums, baltosioms lietuvaitėms, siūlau griebti šviesesnį atspalvį.
Kelios techninės detalės:

noreva cc creme ojnd 3

Kiekis dosnesnis nei įprastų tokio pobūdžio priemonių – netgi 40ml, kurių, mano nuomone, turėtų užtekti nemenkam laikotarpiui (tuoj papasakosiu kodėl!).
Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

Pakuotė kokybiška, it kokia rankų kremo tūtelė, sandari ir optimalaus minkštumo, lengva spustelti ir taip dozuoti, gauti reikiamą kiekį nepadauginant.

noreva cc creme ojnd 5

Kvepia maloniai ir gaiviai, aromatas jaučiamas aplikuojant produktą ant odos, vėliau išnyksta. Nemanau, kad turėtų erzinti net ir išrankiausią nosytę.
Konsistencija tirštoka, bet skalsi ir labai lengvai pasklaidoma ant veido. Iš pradžių siūlau pasižaisti su produktu – suprasi, kad reikia nedidelio kiekio – manau, net ir tokio, kuris pavaizduotas žemiau nuotraukoje, turėtų užtekti visam veido plotui padengti.

noreva cc creme ojnd 6 Mažiau kalbų, daugiau vaizdų! Kaip visuomet, pateikiu nuotrauka tą, kurioje esu be makiažo ir kokią mane Dievas sutvėrė haha.
Matyti, kad draugauju su mėlynais paakiais, raudoniais ir odos spalvos nelygumu.

noreva cc creme ojnd 7Sekanti nuotrauka – tik su Noreva CC kremu. Iš karto noriu pasakyti, kad gali pasirodyti optinė apgaulė, jog kremas taip švyti – tai tik saulės žaidimas. Kremas pasidengia matiškai, paslėpdamas trūkumus – sakyčiau, jog suteikia vidutinį maskavimą, neapsunkindamas odos, natūraliai nuguldamas ir neparyškindamas jokių sausų plotelių, nesubėgdamas į raukšleles.

noreva cc creme ojnd 8

Na, ir štai, kaip vasariškai galima atrodyti su šiuo kremu – natūralus ir gaivus makiažas, kuris man išlieka visą dieną. Žinoma, kad viską užfiksuoju sausa pudra, nosytė pradeda blizgėti maždaug po 5 valandų, nusausinu su servetėle ir toliau laimingai gyvenu. Svarbiausia, kad nusausinant, makiažas vis tiek išlieka savo vietoje, o tas spindesys suteikia dar daugiau jaunatviškumo.

noreva cc kremas 10ojnd

Na, ir jei dar nėra kam nors aišku, tai sakau paprastai – labai rekomenduoju išbandyti. Žinoma, reikės susidraugauti su spalva – man reikia padengti ir kaklą, kad viskas atrodytų lygiai ir vienodai, tačiau visas rezultatas to vertas. Dievinu, kai oda atrodo sveikai, neperkrauta, visas vaizdas natūralus, rezultatas išlieka ilgai… Viskas, baigiu – ateityje su mielu noru kartosiu!

Kur rasti? Vaistinėse arba noreva.lt
Kaina? apie 15 EUR

Parašykite komentarą