NOREVA | Sensidiane micelinis valiklis

Labas!

Vakar važiuodama autobusu, pamačiau vieną vaikiną, kuris buvo labai panašus į mano pirmąją meilę ir… prisiminiau mūsų susipažinimo istoriją – jei esi pasiruošusi paskaityti ką kvailo, tuomet puiku 😀 Taigi, važiavau troleibusu link muzikos mokyklos ir būtent toje stotelėje, kur man reikėjo išlipti, įlipo mano simpatija. Jau ir taip vėlavau į pamoką, bet pamaniau – velniop! Nusišypsojau jam ir jis.. priėjo – man širdis drėbėjo, o jis po pusmečio pasakė, kad priėjo tik dėl to, jog aš kvailai nusišypsojau ir jam buvo gėda neprieiti, o ir šiaip manęs nemėgo bei sakė, kad su kuo jau kuo, bet su manimi gyvenime nedraugautų 😀 Taigi, kalbėjomės šiek tiek apie nieką ir jis pasiteiravo, kur aš gyvenu – pasakiau rajono pavadinimą, o jis pasakė, kad važiuoju visai į priešingą pusę. „Idiotas!“, pagalvojau aš, nes lyg pati to nežinočiau, bet pasakiau, kad toks yra patogesnis ir greitesnis kelias. Išlipau, perėjau gatvę ir važiavau atgal į muzikos pamoką. Patikėk manimi, vertėjo! Kada nors papasakosiu tęsinį, o šiandien… pažintis su kompanija, kurią turėjau rankose pirmą kartą – tai NOREVA | Sensidiane micelinis valiklis.

noreva sensidiane micellar water ojnd

Noreva man iš karto asocijuojasi su vaistine, o būtent iš ten dauguma merginų renkasi įsigyti kosmetiką, kadangi viskas asociujojasi su sveikata ir teisingu pasirinkimu. Drįsčiau ginčytis, bet šiandien ne apie tai – dėmesys tik Noreva kompanijai ir lengvai jos apžvalgai – gal bus itin dėmesio vertas pasirinkimas???
Štai kaip pristatomas šis micelinis vanduo:

noreva sensidiane micellar water ojnd 2

Raminantis micelių vanduo pašalina makiažo likučius, ramina ir atgaivina veido odą. Sudėtis:
• NeutrazenTM Pro:
– apsaugo odą nuo išorinių žalojančių veiksnių;
– reguliuoja odos savigynos sistemą;
– ramina odą;
• biomimetinės riebiosios rūgštys;
– padeda švelniai nuvalyti makiažą.
Nereikia nuskalauti, nes sudėtyje nėra erzinančių medžiagų ‒ pienelių, losjonų ir kitų. Skirtas valyti veidui, paakiams, lūpoms.

Micelinių vandenų rinkoje labai nemažai, galima netgi sakyti, jog jie vienodi, tačiau sudėtys mums byloja kitaip. Panagrinėkime šio Noreva produkto ingredientus įprasta tvarka – pirmuosius 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

noreva sensidiane micellar water ojnd 4Pagrindas yra vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris minkština bei kondicionuoja odą. Sekantis sąraše yra glicerinas, pasižymintis drėkinamosiomis savybėmis, toliau – figų ekstraktas, kuris drėkina bei kondicionuoja odą. Penktasis ingredientas yra butileno glikolis, kuris veikia kaip drėkiklis, o paskutinis mums svarbus – konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti kelis konservantus, kurių esti vos po lašelį.

Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės dugnelio, bet mano patarimas būtų naudoti šią priemonę ne ilgiau nei 6 mėnesius nuo pakuotės atidarymo dienos.

Mano rankose – pats mažiausias butelaitis iš visų, talpinantis apie 100ml, tačiau galima įsigyti ir didesnių (250ml, 500ml).
Buteliukas kaip buteliukas – tvirtas, plastikinis ir su sandariu dangteliu, patogus naudoti.

Kvapas nėra ypatingas, greičiau – specifinis ir būdingas tokio pobūdžio priemonėms.
Konsistencija kaip vandenėlio, permatoma ir greitai džiūstanti.

noreva sensidiane micellar water ojnd 8Valant veidą su šiuo miceliniu Noreva vandeniu jaučiu gaivumą ir drėkinimą, nors tuo pačiu metu priemonė efektyviai valo makiažą, nekalbame apie vandeniui atsparų – kuo puikiausiai įveikia įprastą tušą ar makiažo pagrindą. Dėl glicerino sudėtyje ant veido lieka lipnumas, tad jei nepatinka, drąsiai galima nusiplauti.
Nejaučiau jokio dirginimo, o veidas švarus ir gaivus – manau, jog pirmoji pažintis su Noreva buvo gera, juo labiau, kad linija skirta jautriai odai, o sudėtyje neradau nieko blogo ar dirginančių dalių, tad turėtų puikiai pasiteisinti. Visgi, mąstau, jog kaina šiek tiek per didelė kaip už tokį kiekį – geriau jau būtų pirkti iš karto 250ml ar 500ml.

Kur rasti? Vaistinėse arba www.noreva.lt
Kaina? 10,99 EUR

 

Parašykite komentarą