Noreva | Greito poveikio drėkinamoji kaukė „Aquareva®“

Labas!

Dienos, kaip visada, bėga nenumaldomai. Atsiduodu kiekvienai minutei ir nekvaršinu sau galvos. Juokas juokais, bet praėjusią savaitę nusprendžiau, kad šiuos metus leidžiu sau ilsėtis – suteikiau sau vadinamuosius „gap“ metus. Jokių planų ar tikslų, kad ir kaip tai kvailai beskambėtų. Atėjo laikas, kai norisi pasimėgauti tuo, kas vyksta ir tai pajausti, užrašyti, jei įmanoma, kad ir į tą patį dienoraštį. Metai juk bėga, ne jaunyn keliauju… 🙂
Šiandien jums noriu papasakoti apie man labai patikusią priemonę, kurią naudoju su didžiausiu noru ir drąsiai rekomenduoju išbandyti, nes užėmė vieną svarbesnių mano savaitės odos priežiūros rutinos dalių – tai Noreva | Greito poveikio drėkinamoji kaukė „Aquareva®“.

noreva aquareva masque ojnd

Labai džiaugiuosi tuo, kad mano draugystė su kompanija Noreva yra sėkminga – atrodo, kad kiekviena priemonė tinka idealiai ir manau, kad atradimų turi būti dar daugiau. Esu pasakojusi apie kremą ir micelinį vandenį – užmesk akį!
Dabar laikas prisistatyti šiai kaukei:

noreva aquareva masque ojnd 1

Tai unikali drėkinamoji vonia, papildyta optimalia drėkinimą stimuliuojančių hidroporinų, hialurono rūgšties ir drėkinamojo komplekso koncentracija. Suaktyvina drėkinimo procesą giliuosiuose odos sluoksniuose ir veikia net 24 valandas. 
Pamaitinta, pastebimai pagražėjusi oda tiesiog stulbinamai švyti.
Lengva konsistencija ir švelnus ledynų vandens kvapas leidžia mėgautis komforto pojūčiu.

Sudėtys šios kompanijos geros, nors visuomet pasitaiko išimčių – pažvelkime į šios priemonės ingredientų sąrašą įprasta tvarka ir paskelbkime verdiktą kartu 🙂

noreva aquareva masque ojnd 4

Pagrindas yra labai dažnai visur sutinkamas – vanduo ir glicerinas, kuris gerai drėkina odą. Sekantis yra propandiolas, skatina medžiagų patekimą į odą, taip pat pasižymi drėkinančiosiomis savybėmis. Ketvirtasis eilėje mus pasitinka konsistencijos reguliatorius, taip pat minkštinantis odą. Toliau yra alkoholis, kuris nelabai džiugina, nors ir veikia antibakteriškai, tačiau sausina odą. Paskutinis svarbus yra konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti mano mėgstamų kaprilo/kaprio trigliceridų, kvapiųjų medžiagų, hialurono rūgšties, konservantų ir vitamino E, dažiklių.

Galiojimo laikas – 12  mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

noreva aquareva masque ojnd 6Pakuotė man pasirodė gera – minkšta tūtelė, kuria ne tik lengva naudotis, bet ir higieniška, nesunku dozuoti.

noreva aquareva masque ojnd 8Kiekis taip pat džiuginantis – viso 50ml.

noreva aquareva masque ojnd 5 Kvapas malonus, lengvas ir gaivus, jaučiamas tuomet, kai aplikuoji kaukę ir minutėlę po to.
Konsistencija gelinė, skalsi ir tikrai taupiai naudojasi. Štai tokio kiekio, kuris pavaizduotas nuotraukoje žemiau, drąsiai užtenka visam veidui padengti!

noreva aquareva masque ojnd 9Mano patirtis su šia Noreva priemone yra labai gera – nemeluosiu ir sakysiu taip, kaip yra: naudoju ją vietoje naktinės kaukės/kremo apie du kartus per savaitę, t.y. jos po nurodyto laiko nenuvalau, nes kaip ir nėra ką valyti – labai greitai susigeria. Patinka tai, jog aplikuojant jaučiasi lengvas vėsinantis pojūtis, kuris atgaivina. Trunka neilgai, bet malonu. Tiek kartų ir taip, kaip naudoju, užtenka idealiai – oda nerodo jokių kaprizų jau kone du mėnesius, neatsiranda išsausėjimų ar perteklinio riebalavimosi (aišku, tai yra ne tik šios priemonės dėka, bet ji daro įtaką), taip pat gerai sudrėkinta, lygesnė ir netgi gal kiek sveikesnė. Džiaugiuosi, kad sėkmingai sekasi prižiūrėti odą ir išvengti spuogelių ar kitų nemalonumų.
Nepastebėjau jokių trūkumų, tik privalumus ir manau, kad ypatingai vasarą Noreva kaukė yra geras pasirinkimas :)))
Rekomenduoju išbandyti (ak, seniai nerašiau žodžio „rekomenduoju“)!

Kur rasti? Vaistinėse arba www.noreva.lt
Kaina? 14,99 EUR

 

2 Comments

Add Yours
 1. 1
  Odeta

  Aš paskutinius ~3mėnesius tiesiog įsimylėjusi Noreva priemones. Visų pirma vaistinėje įsigijau tos pačios linijos kaip ir ši kaukė kremą (čia paminėsiu, kad mano keistai odai rasti tinkamą kremą yra labai sunku). Ir po kelių dienų jau noreva.lt rinkausi daugiau šios firmos priemonių, o po mėnesio dar kartą tai dariau 😀 Esu tiesiog apsėsta Noreva gaminių, naudoju drėkinantį kremą, naktinį kremą, prausiklį, šveitiklį, kaukes… Bendras pirkinių krepšelis susidaro nepigus, tačiau dažnai galima pataikyti ant nuolaidų, o ir poveikis matomas!
  Šią kaukę iš pradžių irgi naudojau taip kaip tu, t.y. nenuplaudavau, nes susigeria greitai. Tačiau pastebėjau, kad nuplovus efektas man kažkaip net labiau patinka. Tačiau kaukė išties magiška – oda linkusi karts nuo karto pašerpetoti, tai ši kaukė puikiai nuramina išsausėjusias vietas jau po vieno naudojimo.

  • 2
   ojeinoriudar

   Kaip fainai!!!! :))) Man irgi ši kompanija yra didžiulis atradimas, kuris džiugina kas kartą. Dar dabar esu išsitepusi kauke :DDD
   Pritariu, kad nėra pigu, bet už kokybę ir juo labiau rezultatą, tikrai verta pamokėti 🙂

Parašykite komentarą