No7 | Lift & Luminate TRIPLE ACTION Serum Foundation

Labas!

Labai įdomus tas jausmas suprasti, kad Londone aš jau gyvenu beveik metus! Laikas bėga tikrai itin greitai ir, tegul niekas nesupyksta, bet būtent šie metai man buvo vieni laimingiausių gyvenime. Aišku, būta visko – ašarų ir juoko, daugybė pažinčių ir išsiskyrimų, momentų, kuriuos norėjau „įrašyti“ į savo smegenis ir niekada nepamiršti, o svarbiausia – atradimų, tiek vidinių, tiek materialių. Gyvenant kažkur kitur, visad norisi išbandyti ir pasižiūrėti, kas gi čia populiaru, kodėl ir ar tikrai taip verta dėmesio. Taip į mano akiratį atsidūrė ir No7 | Lift & Luminate TRIPLE ACTION Serum Foundation, apie kurį dabar ir papasakosiu.

no7 lift and luminate ojnd

Tiesą pasakius, šį makiažo pagrindą rekomendavo amerikietė Youtuber’ė Tati (jei nesi girdėjusi apie ją, pasižiūrėk jos video – turbūt vienintelė, kurios rekomendacijomis aš tikiu), tad, matyt, šis produktas populiarus ir anapus Atlanto. Štai kaip pristatomas makiažo pagrindas (pavertėjausiu šiek tiek haha):

no7 lift and luminate ojnd 4

Tavo geriausiai atrodanti oda, iš karto atrodanti lygesnė, stangresnė ir spindinti. 
Formulė papildyta anti-aging ingredientais iš No7 Lift & Luminate Triple Action serumo, tad šis makiažo pagrindas iš karto pagerina odos būklę, linijas ir raukšles, nelygų odos toną. Poros ir odos spalvos nelygumai atrodo iš karto sumažinti, pasiekiamas nepriekaištingas įvaizdis su lengvu spindesiu.

Taip jau nutiko, kad tikrai pavargau nuo tų matinių makiažo pagrindų, kurios suteikia it kaukės efektą, norėjosi ko gyvesnio ir skaistesnio.
Spalvų pasirinkimas tikrai galėtų būti gausesnis – 14 atspalvių, o atkreipkime dėmesį, kad gyvenu UK, kur žmonių yra begalė. Kodėl skundžiuosi? Nes ir pats šviesiausias atspalvis „Cool Vanilla“ yra net man kiek tamsokas, ne daug, tačiau kaklą būtina padengti, jog sulygintum visą vaizdą.

no7 lift and luminate ojnd 3 Kiekis yra visiškai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso 30ml, kurių man, kasdieniam naudojimui, užtenka tikrai ilgai – vartoju jau visus tris mėnesius!

no7 lift and luminate ojnd 1Pakuotė neprasta – stiklinis butelaitis, kuris turi dar ir dozatorių, kuris galėtų dozuoti kiek dosniau (ak, toms moterims niekada neįtiksi). Man, kad padengčiau veidą ir kaklą, jog išvengiau „kaukės“ rezultato, reikia viso keturių spustelėjimų, tad būtent dėl to ir esu nustebusi, kaip man šio produkto užteko taip ilgam ir dar vis yra.

no7 lift and luminate ojnd 5 Konsistencija kreminė/serumo, sunkoka nusakyti, tačiau lengvai paskirstoma savo skalsumo dėka – labiausiai patinka dengti rankomis, tačiau puikiausiai pasitarnauja ir BB ar teptukas.

no7 lift and luminate ojnd 7 Kaip visada, keliaukime prie smagiausios dalies, kuri aiškiau parodys kaip produktas atlieka savo darbą.
Nuvalau odą su miceliniu vandeniu, patepu serumu, paakių kremu ir drėkinančiuoju kremu, leidžiu viskam susigerti ir štai kaip mano oda atrodo prieš aplikuojant No7 makiažo pagrindą:

no7 lift and luminate ojnd 8

Maskavimas yra vidutinis – tikrai stipresnis nei lengvas, tačiau minėtina tai, kad net jei ir sluoksniuosi daugiau, nepasieksi pilno maskavimo. Atrodo lengvai, oda lengvai spindi, viduriukas tarp matinio – blizgaus efekto, kas odai suteikia daugiau gyvumo, jaunatviškumo. Viską, ką noriu užmaskuoti, slėpiu su maskuokliu.

no7 lift and luminate ojnd 9

Ir štai galutinis rezultatas:

no7 lift and luminate ojnd 10 Mano nuomonė tokia: žinokit, tikrai nesitikėjau, kad produktas, kuris greičiau skirtas sausą/brandžią odą turinčioms moterims, tiks man, turinčiai mišrią/į riebumą linkusią odą ir kone taps vienu mėgstamiausiu makiažo pagrindu! Man patinka tai, kaip mano oda atrodo – tokia gyvesnė, sveikesnė, neperkrauta, priemonė gražiai gula ant veido, neparyškina jokių trūkumų, o juos tik paslepia. Smagiausia dalis jau čia pat: mano diena tikrai ilga, dažniausiai kupina lakstymo, tačiau kažkokiais būdais No7 išlieka ant mano veido idealiai. Aišku, kad pradeda blizgėti po kokių 5 valandų, tačiau nusausinu servetėle ir bėgu toliau, net nepergyvendama, kad nepatapšnojau veido sausa pudra. Grįžusi namo pažvelgiu į veidrodį ir.. vis dar džiaugiuosi sava išvaizda.
Tikrai rekomenduoju išbandyti!

Kaina? Apie 18 svarų
Kur rasti? „Boots“ parduotuvėse arba čia

 

 

Parašykite komentarą