Nivea | Micellair skin breathe micellar water

Labas!

Prisipažinsiu, o gal ir visiškai nieko naujo nepasakysiu – nežinau, kiek laiko seki mane ar skaitai straipsnius, bet faktas yra toks – aš esu akcijų mergaitė. Dažniausiai niekada neimu jokių sąrašų su savimi į parduotuves, o perku tai, kas rėkia „ei, aš kainuoju mažiau, griebk mane!„. Visuomet stengiuosi taupyti ir tokiu būdu leisti sau šiek tiek daugiau (įdomus būdas, tiesa?), tad prisikraunu krepšius visokių gėrybių ir keliauju sau toliau. Aišku, jog nutinka ir taip, kad lieku kartais apgauta – rodo, kad su akcija, o po to tik šast čekį patikrinus supranti, kad niekas čia nekainavo pigiau (dabar skambu kaip kokia sena bambeklė… smagumėlis) – taip nutiko ir su Nivea | Micellair skin breathe micellar water – pirkau tik dėl to, kad buvo akcija, o jos negavusi galvojau, ar buvo verta? Tam ir yra ši apžvalga, kad pateikčiau savo nuomonę, kurios dabar pat neatskleisiu haha. Skaityk toliau!

nivea micellair water ojnd

Kartais rašyti apžvalgas yra smagu – štai, dabar supratau, kad Lietuvoje ši priemonė taipogi yra, tik štai kiek kitokiu pavadinimu (palyginau ingredientus ir viskas yra tas pats, tik štai Anglija ir Lietuva nori būti skirtingos haha – jei ieškosi tokio paties, griebk Nivea micelinį vandenį „Sensitive“). Aprašymą pavogiau lietuvišką, nes juk taip lengviau:

nivea micellair water ojnd 1Su Dekspantenoliu ir Vynuogių Kauliukų Aliejumi švelniai pašalina akių makiažą ir padeda sumažinti jautrios odos požymius: raudonį, tempimą, sausumą. Sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų.

Viskas kaip ir aišku bei patrauklu – manau, kad visos mes, pirkdamos produktus jautriai odai, nesuklysime, galbūt kaip tik išlošime? Pasižiūrėkime į ingredientų sąrašą iš arčiau bei nuspręskime, ar tikrai viskas čia gerai:

nivea micellair water ojnd 2
Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Panthenol, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Decyl Glucoside, Poloxamer 124, Polyquaternium-10, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Acetate, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol.

Pagrindas yra vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar veikia kaip ir tirpinančioji medžiaga, itin populiarus ingredientas kosmetikos atžvilgiu. Sekantis eilėje pasitinka vynmedžių sėklų aliejus, žadantis minkštinti, kondicionuoti bei veikiantis kaip antioksidantas. Ketvirtasis yra mano mėgiamas pantenolis, kadangi gydo bei drėkina odą, penktasis yra drėkiklis, taip pat kondicionuojantis, o paskutinis svarbus pasitinka glicerinas, dar vienas drėkiklis.
Sudėtyje dar galime rasti sorbitolio, kitų ingredientų, visaip veikiančių geruoju atžvilgiu. Patikrinusi kiekvieną sakau, kad visi jie saugūs ir nekeliantys nerimo.

Kelios svarbios detalės – kiekis yra dosnus, viso net 400ml, nors, jei labai nori, gali įsigyti ir mažesnę pakuotę (žinau, kad egzistuoja 125ml).
Galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

nivea micellair water ojnd 3

Pakuotė yra tvirto plastiko butelaitis su patogiu dangteliu namų naudojimo sąlygomis, tačiau kelionėms nelabai pasiteisins, tačiau kas gi ims visus 400ml su savimi kažkur?
Kvapas specifinis – matyti, kad nepridėta jokių kvapiklių, toks neutralus, neturėtų nieko erzinti, kadangi vos jaučiamas (turėjau pauostyti nosį prikišusi prie pat buteliuko).
Konsistencija kaip vandenėlio, nieko daugiau pridurti nėra.

nivea micellair water ojnd 4

Šis Nivea micelinis vanduo yra geras – puikiausiai nuvalo makiažą ir visus jo likučius palikdamas odą švarią, nelipnią, be jokio tempimo ar dirginančio pojūčio, neerzina net ir akių jas valant. Naudoju tiek ryte, kuomet noriu pašalinti naktinio kremo likučius, tiek vakare – valant makiažą. Žinokit, tikrai patinka ir jokių priekaištų neturiu, manau, kad buvo vertas dėmesio pirkinys, kuris idealiai turėtų pasiteisinti visoms, tad priskiriu į kategoriją „rekomenduoju išbandyti“ 🙂

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“, „eurokos“, pigu.lt ir visur kitur
Kaina? Apie 5,59 EUR

Parašykite komentarą