Nivea | Dušo želė Creme Care

Labas!

Apsikroviau darbais nuo pėdų iki galvos, tad vos radusi jėgų ir laiko, skubu parašyti apžvalgą. Toks jau tas gyvenimas – iki 15 metų atrodo, kad dienos tiesiog slenka, bet po to… tik suspėk bėgti ir viską atlikti laiku! Rodos, kad paros sutrumpėja arba sensti, nes vis anksčiau norisi traukti į lovą ir pasiilsėti. Kas be ko, yra keletas dalykų, be kurių mes nei vienas neapsieiname – tai dušas, kuris mus ne tik atgaivina, bet ir leidžia nuplauti visas negandas, skiria laiko mūsų apmąstymams. Būtent dėl išvardytų priežasčių aš esu ganėtinai dažnas svečias dušinėje, tačiau visuomet reikia gerai pagalvoti, kad jei jau neretai prausiesi, gali pakenkti savo odai su netinkamomis priemonėmis. Apžvelgsime išbandytąją Nivea | Dušo želė Creme Care ir pabaigoje paskelbsiu verdiktą – verta kasdienai ar ne?

nivea rich moisture creme ojnd

Dušo želių įvairovė yra labai didžiulė, tačiau daugiau nei 80% pasiūlos yra tokios, kad po jų ne tik niežti odą, bet ir atrodo, kad ji plyš pusiau nuo jaučiamo sausumo. Paskaičiusi šio produkto etiketę, susidomėjau!
Štai ką mums žada kompanija:

nivea rich moisture creme ojnd 2

Dušo kremas NIVEA CREME CARE
Malonus dušo kremas su drėkikliais švelniai odai. Užtepkite ant odos, nusiprausę nuskalaukite.
pH subalansuotas odai – tinkamumas odai patvirtintas dermatologų.

Kažkas įdomesnio, o svarbiausia, kad paminėtas žodis „drėkiklis“. Žinoma, etiketė etiketei nelygi, tad pažvelgsiu iš arčiau į ingredientų sąrašą ir jau įprastu būdu panagrinėsiu:

nivea rich moisture creme ojnd 3

Pagrindas yra visiškai tradiciškas – vanduo, SLS’as, kuris valo, sukelia putojimą, tačiau sausina odą, bet trečiasis ingredientas mažina SLS’o neigiamą poveikį, tad dažniausiai, jei sudėtyje yra būtent šio, galime tikėtis, jog produktas bus vertesnis dėmesio nei daugelis kitų tokio pobūdžio priemonių. Ketvirtasis eilėje yra konsistencijos reguliatorius, pasižymintis minkštinančiosiomis savybėmis, penktasis yra drėkiklis, kondicionuojantis odą, o paskutinis svarbus pasitinka minkštinantis.
Sudėtyje dar galime rasti pantenolio, saulėgrąžų aliejaus, lašelį druskos, kvapiųjų medžiagų bei konservantą. Pastarieji kvapikliai gali netikti jautriai odai.
Sakyčiau, verdiktas toks: tikrai nėra baisus dalykas, netgi likau kiek nustebinta ir, sakyčiau, jog vertinu teigiamiau nei daugelį tokio pobūdžio priemonių.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

nivea rich moisture creme ojnd 6Kiekis yra standartinis – 250ml, kurie, nežinau kodėl, bet labai greitai buvo sunaudoti – kone mažiau nei per mėnesį. Kaltinti produktą ar save??

nivea rich moisture creme ojnd 1Pakuotė paprasta – mėlynas butelaitis, ganėtinai sandariai užsidarantis, tačiau vis tiek būkite atsargios. Man pačiai atrodo ne itin patvarūs tokie dangteliai.
Lengva dozuoti.

nivea rich moisture creme ojnd 7

Man labai patiko kvapas – visiškai standartinis Nivea kompanijai, toks it lengvai vyriškas, neįkyrus ir gaivus, neišliekantis ant odos.
Konsistencija kreminė, bet putojanti, skalsi.

nivea rich moisture creme ojnd 9

Mano verdiktas yra teigiamas – kol naudojau šią dušo želę, niekada nepajutau kažkokių odos kaprizų ar būtinybės iš karto naudoti kūno kremą. Nežinau, ar jums taip būna, bet man, po tam tikrų produktų, būna, kad atrodo ištiesi ranką ir oda plyš, vos po maudynių, bet su Nivea viskas buvo gerai, nors ir daug nesitikėjau.
Oda lieka švari, lygi, norėtųsi gal dar kiek daugiau minkštumo ar švelnumo, bet šį darbą palikime kitiems produktams, tokiems kaip kūno kremai.
Ar kartočiau? Taip.

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“ ir kt.
Kaina? iki 2 EUR

Parašykite komentarą