NIVEA BLACK & WHITE | pieštukinis dezodorantas

Labas!

Pastaruoju metu mąstau, kad gyvenimas yra toks įdomus reikalas, kuris, jei pastebi, niekada Tavęs nepalieka visiškoje bėdoje. Man ganėtinai gerai sekasi – pasitaiko visokių dienų, kai viskas būna tiesiog tobula, būna ir tokių, kai atrodo, kad viskas, nieko daugiau nebenori, bet esu žiauriai dėkinga likimui ar kažkam dar, jog atveda į kasdienybę žmonių, su kuriais gali pasikalbėti apie viską viską. Kartais tereikia kažko, kad išklausytų ir palinkčiotų galva, o kartais kažko, kas tartų lemiamą žodį. Lengva būtų, jei kažkas nutartų viską už mus pačias ir būtų aišku, kad taip bus geriausia, bet ar tada būtų taip įdomu gyventi?
Pasamprotavus apie nežinomybę, laikas paplepėti apie kitus moteriškus reikaliukus, o šį kartą tai – NIVEA BLACK & WHITE | pieštukinis dezodorantas.

nivea invisible 48h ojnd

Nedažnai aš pasakoju apie tokio pobūdžio produktus, nes nemanau, kad ką sudomins, bet šį karto užbėgdama už akių sakau, jog būtent šis Nivea produktas man pasirodė labai vertas dėmesio ir jau naudoju kokį 4 iš eilės be minties nusipirkti kažkokį kitokį.
Pristatomas jis labai trumpai:

nivea invisible 48h ojnd 1

Ant tamsių audinių nepalieka baltų dėmių, taip pat leidžia išvengti gelsvų dėmių ant šviesių audinių. Sukurtas moterims.

Žinau, jog daugeliui jūsų rūpi tokio pobūdžio priemonių sudėtis, tad įprastu būdu mes ją ir aptarsime – pirmieji 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

nivea invisible 48h ojnd 3

Pagrindą sudaro konsistencijos reguliatorius, kurį papildo kondicionuojanti medžiaga. Trečioji sudėtinė dalis – silikonas, suteikiantis minkštumo konsistencijai, kondicionuoja, ketvirtoji – antiperspirantas, sekanti yra ta, kuri sukuria barjerą, sulaikantį drėgmę odoje, o paskutinioji svarbi – mineralinis aliejus.

Manau, visoms aišku, kad priemonė nežiba savo auksine sudėtimi, kurią tikrai būtų galima patobulinti ir išvengti tam tikrų ingredientų, kurie gali dirginti jautresnę odą. Kaip bebūtų, negaliu nepagirti už tai, kad bent jau yra veiksminga.

Kiekis – 40ml, o galioja viso 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos. Kuriam laikui užtenka? Mano atveju bent jau 2 mėnesiams.

Ganėtinai skaniai ir neįkyriai kvepia dengiant produktą, o konsistencija yra optimali – nei per kieta, nei per minkšta, gerai slysta, it koks kremas, nepalieka jokių žymių.

nivea invisible 48h ojnd 5

Pagyros keliauja už du dalykus – netepa drabužių, kas tikrai yra svarbus aspektas renkantis dezodorantus, o sekantis yra tas, kad efektyviai apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Tiesa ta, kad nebus taip, jog visai neprakaituosite ir pažastys išliks visai sausos, bet bent jau nepakeis jūsų asmeninio kvapo.
Man pasiteisino taip, kad, kaip ir sakiau, perku ne pirmą ir ne paskutinį kartą dėl efektyvumo ir, manau, jog tai yra vienas geresnių dezodorantų, kuriuos teko bandyti pastaruoju metu, kadangi dar nė karto manęs neišdavė netinkamoje situacijoje ir leidžia išlikti gaiviai visą dieną 🙂

Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“, „Maxima“ ir kitur
Kaina? apie 3 EUR

Parašykite komentarą