MOSSA | Vitamin cocktail/Energy Boost

Labas!

Aš turbūt esu vienas iš tų nedaugelio žmonių, kurie mėgsta pirmadienius – man tai kaip kokia sielos atgaiva, kažko naujo pradžia ir visuomet aš juos pasitinku su gera nuotaika ir, svarbiausia, su energijos užtaisu. Aišku, tai nuo daug ko priklauso, bet kaip bebūtų, vis tiek esu pasiruošusi bet kam. Šios dienos man yra svarbios, tad joms ruošiausi atitinkamai – gerai, kad buvo to laisvo laiko, kai galima patinginiauti, bet tuo pačiu ir padaryti visus neužbaigtus darbus, o geriausia tai, kad dar ir grožio procedūroms atsirado atliekamų minučių.
Oda rūpinuosi ir tai mėgstu daryti, o toms, kurios sako, kad nespėja, tai visuomet yra išeičių – kompanijos šiais metais siūlo daugybę variantų, kurie padaro mažus stebuklus per naktį. Kaip tik apie tai ir pasikalbėsime dabar. Pristatau – MOSSA | Vitamin cocktail/Energy Boost.

mossa vitamin coctail mask ojnd

Prieš gerą mėnesį mane pasiekė šūsnis Mossa gaminių, o kelis jų pradėjau naudoti iš karto, nes buvo tikrai įdomu. Pirmasis buvo būtent šis vitaminų kokteilis, kurį galima naudoti dviem būdais – kaip naktinį kremą arba kaip kaukę, kurią taip pat paliekame darbuotis tol, kol mes miegame:

mossa vitamin coctail mask ojnd 2

Tikra tiesa, kad mano odai dar nereikia visokiausių stangrinančių priemonių, bet, kaip mėgstu sakyti, reikia užbėgti įvykiams už akių ir pradėti jau dabar rūpintis tuo, su kuo intensyviai kovosiu po maždaug 30-ojo gimtadienio.
Niekur nepabėgsime nuo sudėties nagrinėjimo – tą darysime jau įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 ingredientus aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu:

mossa vitamin coctail mask ojnd 3

Pagrindas yra vanduo ir saulėgrąžų aliejus, žadantis minkštinti bei kondicionuoti odą, sukuriantis apsauginį sluoksnį ant odos. Sekantis eilėje yra konsistencijos reguliatorius, taip pat pasižymintis minkštinančiosiomis savybėmis, ketvirtasis pasitinka glicerinas, drėkinantis odą, penktasis yra alyvuogių aliejus, kuris minkština bei veikia priešuždegimiškai, o paskutinis svarbus yra riebusis alkoholis, taip pat minkštinantis odą.
Sudėtyje dar galime rasti gausybę natūralių ingredientų, vitaminų E ir C, taip pat hialurono rūgštį ir kt.

Esu nustebinta – sudėtis tikrai graži ir kupina gerų dalykėlių, o tai yra šaunu, nes naudoju kone kasdien.
Galiojimo laikas yra nurodytas ant pakuotės dugno, bet taip pat informuoja, kad geriausia yra sunaudoti per 6 mėnesius nuo naudojimo pradžios.

mossa vitamin coctail mask ojnd 4

Pakuotė man taip pat patinka – primena it kokį rankų kremą, kadangi tūtelė yra minkšta ir leidžianti protingai dozuoti, taip pat higieniška bei sandari, tvirtai užsidaro.

mossa vitamin coctail mask ojnd 5

Kvapas saldus, bet nėra įkyrus – jaučiamas aplikuojant pirmąją minutę, o vėliau palengva išnykstantis.
Konsistencija kreminė ir minkšta, skalsi ir lengvai paskirstoma, geriausiai apibūdinama kaip riebus kremas.

mossa vitamin coctail mask ojnd 6

Dažniausiai naudoju kaip… naktinę kaukę, jei taip galiu pasakyti – tiesiog užtepu tokį didesnį sluoksnį, dar padykaduoniauju prieš miegą valandėlę, per kurią priemonė susigeria ir keliauju miegoti. Dažnai jaučiu, kad veidas net kiek „pasitempia“, toks įdomus jausmas.
Ryte viskas jau būna susigėrę ir nėra jokių likučių ar pėdsakų, tačiau vistiek veidą yra būtina nuvalyti ir paruošti dieniniams produktams.
Prieš pradedant naudoti kiek bijojau to, kad mano oda yra mišri ir jai maitinimo kaip ir nereikia, galvojau, kad gali tapti dar riebesnė, tačiau anaiptol – viskas yra gerai ir oda jokių kaprizų nerodo, kaip tik švelnesnė ir atsigavusi, atrodo, kad net nieko nebereikia.
Vertinu šį Mossa produktą tikrai teigiamai ir su mielu noru toliau naudosiu – manau, kad puikiausiai pasiteisins toms, kurios neturi sau laiko, bet vis tiek nori atrodyti gražiai bei toms, kurios dievina malonias procedūras. Na, žodžiu, visoms, bet labiausiai toms, kurių oda yra sausesnė arba jau brandi 🙂

Kur rasti? „Drogas“ parduotuvėse
Kaina? Internete nepasisekė rasti, tad jei žinai – brūkštelk komentaruose!

Parašykite komentarą