Mossa | Raukšles mažinantis paakių kremas

Labas!

Kaip kartais smagu, kai atsiranda tam tikrų išbandymų – štai, visą gyvenimą buvusi rytiniu žmogeliuku, dabar turiu persiorientuoti ir tapti vadinamąja „pelėda“. Taip jau nutiko, kad pakeičiau darbą ir tuo labai džiaugiuosi, pirmoji diena buvo tiesiog įspūdinga, kalbant visais atžvilgiais – rytas buvo daugiau nei veiklus, apimant visą namų ruošą, kursų laikymus, gražinimąsi, o likusi dalis buvo atiduota darbui. Negaliu apsakyti žodžiais, kaip man smagu, jog viską suspėju, ypatingai nepraleisti mažų grožio žingsnelių – štai, paakių kremas būdavo didžiausia mano niša, o dabar, kai minučių turiu daugiau nei įprasta, visuomet pasiteplioju. Šiandien mano dėmesio centre – Mossa | Raukšles mažinantis paakių kremas.

mossa age eye cream ojnd

Dažnai žmonės sako, jog per anksti naudoju tokio pobūdžio kremus, bet aš visuomet už idėją, kad geriau  anksčiau nei vėliau, kuomet žalą/padarinius būna dar sunkiau ištaisyti.
Štai kaip produktas pristatomas kompanijos:

mossa age eye cream ojnd 1

Poveikis: šeivamedžio uogų antioksidantai intensyviai atgaivina odą, o natūralūs biopolimerai efektyviai skatina raukšlelių ir raukšlių mažėjimą akių srityje.
Rezultatas: 95% moterų patvirtino, kad jų paakių oda iš karto atrodė lygesnė.
Naudojimas: tepti paakių sritį ryte ir (arba) vakare.

Smagiausia dalis prasideda debar pat – turiu vieną įtarimą ir žvelgdama žemyn ji pati sau pasitvirtinu. Kaip visada, nagrinėsiu sudėtį mums jau visoms įprasta tvarka:

mossa age eye cream ojnd 2
Aqua, Alcohol, Glycerin***, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Rosa Canina (Rose-hip) Fruit Extract*, Aesculus Hippocastanum (Horse-chestnut) Seed Extract*, Sodium PCA, Cellulose, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract*, Squalane, Stearic Acid, Palmitic Ācid, Chitin, Beta-glucan, Aroma, Xanthan Gum, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Vanilla Planifolia (Vanilla) Bean Oil*, Sodium Phytate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Linalool**, Limonene**, Benzyl Salicylate**

Pagrindas yra ganėtinai tikėtasis pagal konsistencijos pojūtį – vanduo ir alkoholis. Pastarojo aš ne itin mėgstu kosmetikoje, tačiau jis pasižymi sutraukiamuoju, antibakteriniu poveikiu, bet tuo pačiu sausina odą bei gali ją dirginti. Sekantis eilėje pasitinka populiarusis glicerinas, žadantis drėkinti odą, ketvirtasis yra konsistencijos reguliatorius, kurio dar viena savybė yra minkštinti, penktasis taip pat minkština bei kondicionuoja, o paskutinysis svarbus yra mano mylimiausias – sukuria barjerą, padedantį odoje išlaikyti drėgmę, veikia priešuždegimiškai ir gydo odą.
Sudėtyje dar galime rasti jojobos aliejų, įvairių natūralių ekstraktų, vitaminus E bei C, kvapiųjų medžiagų, kurios gali dirginti jautrią odą.

Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės – maždaug du metai, tačiau mano patarimas būtų sunaudoti per 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

mossa age eye cream ojnd 3

Butelaitis mažuliukas, tačiau patogus naudoti esamo dozatoriaus pagalba, turi sandarų dangtelį, padedantį apsaugoti nuo džiūvimo (ypatingai dozatoriuje).
Kiekis – 15ml.

mossa age eye cream ojnd 4 Kvapas lengvas ir malonus, nors jautresnės nosytės (pvz. mano) gali užuosti alkoholio natas, esančias sudėtyje, tačiau labai nežymiai. Aromatas jaučiamas aplikuojant produktą ir kelias minutėles po to.
Konsistencija kreminė ir lengva, skalsi, tad užtenka mažiau nei vieno spustelėjimo, kad padengtumei abudu paakius. Greitai susigeria ir lengvai vėsina. Aš dažniausiai dengiu kiek daugiau, it kokią kaukę – taip labiau patinka.

mossa age eye cream ojnd 6

Man patinka tai, jog kremas vėsina – atrodo, kad net akys prasimerkia plačiau, tačiau tuo pačiu teigiu, kad tas pats alkoholis ne itin man patinka (prikibau kaip reikalas prie jo, tiesa?) ir šiek tiek dirgina, kelias sekundes.
Jaučiamas lyg koks lifting’o efektas, nors ir kremas greitai susigeria ir nepalieka jokio lipnumo pojūčio.
Nuomonė mano dvejopa – naudoti kaip ir patinka, paakių zona švelni ir be jokių sausumo požymių, lygesnė, tačiau iš kitos pusės… nesinori kartotis, tačiau esmė ta, kad kitą kartą pirkčiau su kiek kitokia sudėtimi 🙂

Kur rasti? „Drogas“ parduotuvėse
Kaina? Apie 15-20 EUR

Parašykite komentarą