Mineralinė pudra BellaPierre | Latte atspalvis

Labas!

Šiandien, kaip tyčia, pasakoju apie savo mėgstamiausias priemones, kurias naudojau Balandžio mėnesį. Žinia, jog vis gilinu savąsias žinias apie veido odos tipus ir jau drąsiai galiu sakyti, jog visai neblogai išmanau apie sausą bei brandžią odas, tačiau negaliu pasakyti, jog atradau paslaptį, kuri padės susitvarkyti su riebia oda. Tiesa, bent vieną dalyką tai galiu patarti – venkite sausinančių priemonių ir dažniau drėkinkite. Bet… tai nepadėts išvengti T zonos riebumo ir blizgumo bei išlaikyti makiažo kaip įmanoma ilgiau, tačiau yra vienas dalykas, kuris gali prailginti makiažo gyvavimo laiko, suteikti matinį efektą, yra sveika odai ir labai rekomenduotina tokiam odos tipui – tai mineralinė pudra. Atradusi ją, supratau, kad tai yra džiaugsmas mano veidui – dabar mano rankose Mineralinė pudra BellaPierre | Latte atspalvis, kuri taipogi man sukėlė tik gerus įspūdžius. Skaityk toliau – apie viską papasakosiu plačiau.

ojnd bellapierre biri pudra 1

cascada.lt, kuri prekiauja šiomis pudromis, pristato šį produktą štai taip:

Makiažo pagrindo sudėtyje yra tik keturi natūralūs mineralai (žėrutis, cinko oksidas, geležies oksidas ir titano dioksidas), kurie yra švelnūs, natūralūs, apsaugo ir puoselėja odą. Šie keturi mineralai pasižymi penkeriopu poveikiu: puikiai maskuoja, turi apsaugą nuo saulės (SPF), ilgai išlieka, neužkemša porų ir atrodo natūraliai. Vienas produktas atstoja maskuojamą priemonę, makiažo pagrindą ir pudrą.
Sudėtyje nėra talko, aliejų, sintetinių priedų, užpildų, dirbtinų dažiklių ar sintetinių konservantų.

ojnd bellapierre biri pudra 2

 • Rekomenduoja dermatologai.
 • Neužkemša porų, sudėtyje nėra aliejų.
 • Turi priešuždegiminių savybių.
 • Turi antioksidacinių savybių.
 • Su apsauga nuo saulės (UVA ir UVB, SPF15).
 • Tobulai padengia ir tinka visų tipų odai.
 • Jaunatviška išvaizda: tobulai maskuoja raukšleles ir tinka brandžiai odai.

Štai, mas svarbiausia – pudra, kurioje nėra jokių aliejų, kurie visiškai netinkami riebiai odai. Kitas labai aktualus dalykėlis – tai sudėtis, kurią ir apžvelgsime plačiau.
Tiesa, prieš pradedant – apgailestauju dėl „aptepliotos“ pakuotės – juk girdėjote apie mano nelaimę, prarandant 30GB nuotraukų? Tai štai, teko viską perfotografuoti ir džiaugtis tuo, ką turime.

ojnd bellapierre biri pudra 4Sudėties pagrindą sudaro žėrutis, mineralas, naudojamas kaip dažiklis – yra visiškai saugus odai bei sveikatai – negaliu nepaminėti dažnai maišomo talko, kuris yra visiška priešingybė šiam puikiam ingredientui. Sekantis – UV absorbentas bei dažiklis. Toliau – daugybė dažiklių, sumaišytų su cinko oksidu, kuris ramina ir gydo odą bei yra UV absorbentas.  Likę – saugūs geležies oksidai.
Būtent tokius produktus man ir patinka apžvelginėti – idealius pagal paskirtį ir pagal sudėtį, nieko nebijant!

Galiojimo laikas – netgi 3 metai nuo naudojimo pradžios.

ojnd bellapierre biri pudra 3

Pakuotė – plastikinė, tačiau itin tvirta, turinti sandarų dangtelį. Kai kas yra dar ir labai gerai apgalvota – matote apačioje, nuotraukoe, tokį plastikinį išsikišimą? Tai yra besisukantis dangtelis, kuris gerai užsitvirtina – viskas tam, jog pudra užsidarytų ir nebyrėtų į pakuotės dangtelį – taip viskas dar taupiau ir patogiau.
Daug mažyčių skylučių – pakuotę apvertus ir švelniai padaužius į dangtelį, išbyra – kratome tol, kol užtenka.

ojnd bellapierre biri pudra 5

Parduotuvė „Cascada“ siūlo net 5 atspalvių birias pudras, nuo pačios šviesiausios iki tinkamiausios geram įdegiui sulyginti. Manasis pasirinkimas – „latte“ yra truputėlį tamsokas, tačiau pastarąjį mėnesį buvau labai pamėgusi savaiminio įdegio priemones, tad labai tiko.
Kvapo ši Bellapierre priemonė neturi.
Konsistencija – žinoma, kad birūs milteliai.

ojnd bellapierre biri pudra 7

Lengvas testas ir rezultatas nuotraukose – žemiau. Realiai, daug čia nesugalvosi – pateikti galėčiau kone kiekvienos dienos nuotrauką, nes naudoju labai dažnai.
Pirmojoje nuotraukoje – aš tik su BB kremu, kuris suteikia matinį įvaizdį bei paslepia visus trūkumus.

ojnd holika bb 18

Sekančioje nuotraukoje – itin kasdieniškas makiažas, kuriame kaip ir neįdėta daug pastangų, tačiau net ir tokiam, reikia gero užtvirtinimo. Įsipylusi reikiamą kiekį Bellapierre pudros į dangtelį, pasukiojusi jame savo turimą tiesaus kirpimo šepetėlį (kabuki), sukamaisiais judesiais padengiau savo veidą, suteikdama šiek tiek tamsesnės spalvos – sulyginau ir kaklo atspalvį.

ojnd holika bb 19 Rezultatas – veidas pradeda blizgėti po maždaug 6 valandų – tuomet keliauju prie veidrodžio ir nusausinu blizgias vieteles su servetėle arba popieriuku, skirtu riebalams sugerti. Tuomet vėl aplikuoju Bellapierre pudrą ir džiaugiuosi matiniu veidu iki pat grįžimo namo.

Drąsiai rekomenduoju išbandyti – tai yra natūralus produktas, suteikiantis labai daug – matinį rezultatą, kuris išlieka kur kas ilgiau. Nesimato ant veido, labai gražiai ir lygiai pasidengia. Ko daugiau dar norėti riebios/mišrios veido odos atstovėms?

Kaina – 29,99 EUR
Galite įsigyti fizinėse „Cascada“ parduotuvėse arba štai čia, internetu:
www.cascada.lt (nuoroda tiesiai į produktą).

2 Comments

Add Yours
  • 2
   ojeinoriudar

   Labas, Vaida!
   O, kad aš atsiminčiau… buvo tai prieš 8 mėnesius, tad tikrai nepamenu… Jei ieškai gerai maskuojančio BB/CC kremo, pabandyk Lumene CC – man labai patiko 🙂
   O lūpdažis, manau, kad buvo iš Lord & Berry – jo Lietuvoje nėra 🙂 (bent jau būtent tokio).

Parašykite komentarą