Maybelline | Super stay powder

Labas!

Ar aš viena turiu kovoti su žiemos teikiamais smagumynais? Oda šėlsta kaip reikalas ir kasdien, kaip tikra poniutė, reikalauja vis kitokių įmantrybių, o atspėti jos norus yra be galo sunku. Kiekvieną dieną ne tai, kad ją lepinu, bet vos ne ant rankų nešioju ir turiu atitaikyti priemones – tos, kurios tiko prieš kelis mėnesius, nebetinka, traukiu iš stalčiaus atsargas juodai dienai. Kas be ko, viskas atsiliepia ir makiažo atlikimui, bet, ačiū Dievui ar savam draugeliui danguje, kad po ranka turiu kai ką, kas lieka nepakeičiamas jau ilgus mėnesius. Tai – Maybelline | Super stay powder.

maybelline super stay powder ojnd

Aš esu laiminga mergina, kadangi savo rankose turiu visas įmanomas šios linijos spalvas – sekasi kai kam, ar ne? Aišku, apie viską po truputį, bet atsargomis esu apsirūpinusi net karščiausioms dienoms, kurios, labai tikiuosi, jog šiais metais papuoš simpatišku įdegiu.
Didžiulio aprašymo šiai priemonei neradau, tik štai tokį sakinuką: idealiai dera kartu su Maybelline Super Stay makiažo pagrindu (jį gyriau čia), išlieka iki 16 val. ir suteikia vandeniui atsparų matinį efektą.

Kaip visuomet, keletas techninių detalių, be kurių toliau niekada nekeliauju:

maybelline super stay powder ojnd 4Galiojimo laikas ganėtinai tradiciškas tokio pobūdžio produktams – viso 24 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis taipogi standartinis – 9 gramai, kurių, bent jau man, užtenka mažiausiai 3-4 mėnesiams ir galo nematyti.

Spalvų pasirinkimas optimalus ir subalansuotas – viso 4 atspalviai, o man geriausiai pasitarnaujantis yra pats pirmasis 10 Ivory. Manau, kad tiks toms, kurios yra taipogi sniego karalaitės kaip aš ar lengvai tamsesnės.

maybelline super stay powder ojnd 1 Jei esi tamsesnė, viskas gerai, nes pasirinkimo dar turime ir kiek šiltesnio, o galų gale… aš su šiomis pudromis net labai lengvai pasikontūruoju savo veidą, ypatingai tomis dienomis, kai nenoriu perkrauti rezultato – pavyzdžui, pats tamsiausias atspalvis pasitarnauja kaip natūraliai atrodantis bronzantas. Nesuteikia daug spalvos, bet sušiltina rezultatą.

maybelline super stay powder ojnd 2 Kaip ir visi tokio pobūdžio produktai, taip ir šis turi kempinėlę, kurios nenaudoju – kažkaip neprilimpa man tokie daikčiukai, kadangi nenoriu apkrauti veido – naudoju purų ir masyvų šepetėlį, patapšnoju per produktą ir lengvai pasklaidau ant veido.

maybelline super stay powder ojnd 5 Žinokit, galiu tik pagirti šią kompaktinę pudrą – tiesa ta, kad niekada aš su tokiomis nedraugavau, bet pastaruoju metu kompanijos tikrai tobulėja ir sukuria kažką tokio, kas lengvai dengiasi ant veido, jo neapsunkina, neparyškina nereikalingų matyti trūkumų, tačiau iš karto suteikia matiškumo ir nėra akivaizdžiai matoma ant odos.

maybelline super stay powder ojnd 8

Dar vienas pagyrimas už tai, kad.. kai tragiškiausiais atvejais neturiu laiko nusausinti riebaliuko, atsiradusio po 6-7 valandų, lengvai perbraukiu veidą su šepetėliu, prieš tai patapšnotu Maybelline pudra ir viskas, dar kelias valandas galiu likti neatrodanti kaip disko kamuolys. Geriausiu atveju, kai nusausinu riebalų perteklių ir padengiu iš naujo šia priemone, vaizdas atrodo taip, lyg tik ką būčiau pasidariusi makiažą, skamba tai kaip iš kokio fantastinio skyrelio, tačiau man priemonė pasiteisino ir pasitarnauja, tad ne veltui kasdien su manimi ir keliauja visur be jokios kitos pamainos.
Tikiuosi, jog supratai šį mano minčių kratinį, o jei ne, tai lengvai ir paprastai sakau, jog rekomenduoju išbandyti, ypatingai toms, kurių oda linkusi blizgėti, nors negaliu nepagirti dar ir už tai, jog neparyškina sausumų. Žodžiu, mano labai pamiltas produktas 🙂

Kur rasti? „Kosmada“, „Drogas“, „Eurokos“ ir kitur
Kaina? Apie 14,99 EUR

Parašykite komentarą