Maybelline | Dream Cushion Liquid Foundation

Labas!

Taip visai banaliai čia pradėsiu, tačiau su didžiausiu džiaugsmu jau beveik galiu skelbti, kad atėjo ruduo – bent jau pas mus, Londone. Lietus pila, pastebiu, kad rengiuosi vis šiltesniais drabužiais ir vis daugiau praleidžiu laiko vonioje besišildydama ar besilepindama kaukėmis. Dievinu rudenį, tad dėliojuosi jau šiokius tokius derinius, kurių išsiilgau bei mąstau apie makiažo pokyčius, kurie yra akivaizdūs – jaučiu, kad nebesinori man tepti ant veido storų sluoksnių, nes iš karto oda apsunksta ir prašosi būti nuvaloma. Vienas iš lengvesnių variantų, palikusių man gerą įspūdį yra Maybelline | Dream Cushion Liquid Foundation, apie kurį dabar ir papasakosiu plačiau.

maybelline dream cushion ivory ojnd

Deja, kiek teko žiūrėti internete, nemačiau, kad būtų Lietuvoje parduodama, tačiau galiu pasakyti taip – labai panaši alternatyva yra iš L’oreal (užmesk akį į senesnę apžvalgą čia) – man atrodo kone identiški produktai. Šis Maybelline makiažo pagrindas pristatomas taip:

maybelline dream cushion ivory ojnd 2

Nepriekaištinga, gaivi tobulybė! Patirk naują mūsų kartos makiažo pagrindą. Kompaktiška kempinėlė, kuri leidžia tau atrodyti gaiviai visos dienos metu ir suteikia vidutinį maskavimą. 

Trumpai ir aiškiai, bet prieš visus „prieš“, „po“ ir mano išvadas, kaip visuomet, pateiksiu keletą techninių detalių:
Spalvų pasirinkimas: viso yra 8 atspalviai, tačiau man, baltai lietuvaitei, pasiteisino labiausiai 10 Ivory – kaip tik, netgi prie šiek tiek įdegusio veido.

maybelline dream cushion ivory ojnd 1

Smagu tai, kad produktas turi SPF 20, kas tikrai ne pro šalį nesvarbu ar saulė šviečia, ar ne. Liūdniausias aspektas man yra kiekis – lyginant su kitomis, standartinėmis priemonėmis, gauname per pusę mažesnį kiekį, ko pasekoje pačio produkto užtenka trumpesniam laikui, nors mokame kone identišką kainą kaip už kokius 30ml.

Atidarius pakuotę, randame kempinėlę, kuri man asmeniškai labai patiko ir pasiteisino dengiant ne tik šią priemonę, bet ir kitus makiažo pagrindus – padėjo išlyginti ir nepadauginti, tad pasilikau ateičiai.

maybelline dream cushion ivory ojnd 4Taip pat dar ir veidrodėlis yra, tad patogu turėti kosmetinėje ir pasitaisyti tapšnojant makiažą dienos bėgyje.

Pati konsistencija labai lengva ir nesunkiai padengiama ant veido, gražiai gulasi, bet, kaip iš nuotraukų tuoj pamatysi, nepasakyčiau, kad maskavimas būtų vidutinis.

maybelline dream cushion ivory ojnd 6

Pati mėgstamiausia dalis čia pat – pirmoji nuotrauka, kurioje esu visiškai be makiažo, tik su lengvu dieniniu kremu. Nesinori teptis nieko riebesnio, nes makiažo pagrindas toks lengvas ir skystokas, tad geriau naudoti prieš Maybelline priemonę kažką tokio, kas greitai įsigeria.

maybelline dream cushion ivory ojnd 7

Manau, kad vardinti visų mano odos trūkumų čia nereikia, nes ir taip akivaizdu haha. Sekančioje nuotraukoje gali pamatyti kaip atrodo veidas padengus tik makiažo pagrindą. Nieko daugiau. Akivaizdu, kad priemonė lengva, tokia spindinti, ne matinė, paslepianti pagrindinius trūkumus, tačiau nepaverčiančios tavęs atrodyt taip, lyg būtumei su kauke 🙂

maybelline dream cushion ivory ojnd 8

Na, ir kasdienis variantas, niekuo ypatingas makiažas.
Makiažo pagrindas ant mano mišrios odos išlieka kokias 5 valandas neblizgėdamas, tačiau vėliau niekur nedingsta net ir nusausinant riebaliuką bei viską vėl sutvirtinant sausa pudra.

maybelline dream cushion ivory ojnd 9 Mano išvados tokios – labai smagus produktas, kuris neapsunkina odos, leidžia jai atrodyti kaip įmanoma natūraliau, tinka net ir sausesnei odai (teko ir tai patirti po atostogų Graikijoje, kai nosis lupinėjosi kaip išprotėjusi) bei daugelis kitų privalumų, kuriuos perskaitei anksčiau, tačiau norėtųsi, kad nebūtų toks brangus daikčiukas arba to kiekio būtų daugiau. Nesubėga į poras, jų neišryškina.
Tiesa, jei susigundysi, vienas patarimas: pavartaliok tą kempinę indelyje, kadangi ant dugno susikaupia perteklius.

Kur rasti? „Boots“, „Superdrug“, „Feelunique.com“ ir kitur.
Kaina? Apie 17 EUR

Parašykite komentarą