Matrix | Biolage SmoothProof Shampoo

Labas!

Pastaruoju metu kovoju su vienu dalyku – savo atvirumu. Vis galvoju, kokios ribos yra normalios, kuomet pasakau per daug, o kada būtų geriau patylėti. Man atrodo viskas kaip ir gerai, tačiau per vieną savaitę sulaukiau kelių pastabų, kad esu pernelyg atvira ir ne daug kam tai suprasti – gyvenime taip, suprantu, kad gal kartais ir per greitai nusprendžiu, kad galiu pasisakyti, bet kai video metu turiu galvoti, ką sakyti, mane tai trikdo. Visgi, manau, kad mano tinklalapis ir Youtube’o kanalas yra mano erdvė, kur galiu būti kokia tik noriu ir… kaip mano mama sako – „esi ne 50 eurų kupiūra, kad visiem patiktum ir įtiktum“.
Šiandien noriu jums plačiau papasakoti apie išbandytą Matrix | Biolage SmoothProof Shampoo, kuris ne taip jau ir įtiko, nors ir vertas ne kapeikų.

matrix biolage shampoo ojnd

TKMaxx dėka išbandau daugybę produktų, kurių taip lengvai nerasčiau ar, galbūt, jie būtų ne tokios prieinamos kainos, juo labiau, kai nežinai patiks ar ne.
Šis šampūnas pristatomas štai taip:

matrix biolage shampoo ojnd 3

Matrix Biolage smoothproof šampūnas pasižymi ypatingu plaukų švelninimu, papildytas kamelijos ekstraktu, padeda apsaugoti plaukus ir suteikia išskirtinį glotninantįjį rezultatą. Šios priemonės formulė sukurta remiantis savireguliuojančia drėgmės technologija, ko pasekoje ne tik giliai valo plaukus, bet ir sumažina pasišiaušimo tikimybę.

Aš, kaip visada, savame stiliuje, sakau, kad tos etiketės ir aprašymai man daug nesako – geriau pažvelkime įprastu būdu į ingredientų sąrašu ir pačios nuspręskime ko tikėtis. Kaip visada, pirmieji 6 ingredientai bus aptarti įprastu būdu, o likusius svarbiausius paminėsiu:

matrix biolage shampoo ojnd 4
Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Amodimethicone, Cocamide Mipa, Laureth-5 Carboxylic Acid, Polyquaternium-10, Ppg-5-Ceteth-20, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Propylene Glycol, Camellia Kissi/Camellia Kissi Seed Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Methyl Cocoate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

Pagrindas – labai populiarus, sudarytas iš vandens ir SLS’o, kuris efektyviai valo plaukus, tačiau pasižymi sausinančiuoju poveikiu. Greta rikiuojasi panašus ingredientas, kuris tuo pačiu dar ir kondicionuoja plaukus ir apsaugo juos nuo įsielektrinimo. Ketvirtasis – glicerinas, žadantis drėkinti, penktasis – druska, kuri veikia kaip konsistencijos reguliatorius, mažina tūrį, taip pat pasižymi sausinančiuoju poveikiu, o paskutinis svarbus yra silikonas, veikiantis kaip antistatikas bei kondicionierius.
Sudėtyje dar galime rasti po lašelį ingredientų, tokių kaip kvapiosios medžiagos, salicilio rūgštis, kamelijų aliejus, keletas kvapiųjų ingredientų, kurie gali dirginti jautresnę odą, konservantų.

Sudėtis nėra stebuklas, nėra ir kažkoks išskirtinumas.
Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis labai tradicinis – viso 400ml.

matrix biolage shampoo ojnd 1 Kvapas malonus – toks saldokas, gaivus, energizuojantis, nepastebėjau, kad išliktų ant plaukų.
Konsistencija – permatoma, tirštoka, tačiau itin skalsi ir gerai putojanti. Tokio kiekio, kuris yra nurodytas žemiau nuotraukoje, pilnai užteks vienam galvos trinkimui.

matrix biolage shampoo ojnd 6

Mano nuomonė yra tokia 50/50 – nei stebuklas, nei didelis nusivylimas, nors vilčių dėta nemažai, juo labiau, kad internete ganėtinai nemažai kalbama apie Biolage liniją, tačiau pasitikime realybę ir pamirškime svajones. Tiesa ta, kad tikiu, jog jei būtų naudojamas su tos pačios linijos kondicionieriumi, manau, kad būtų geriau, bet… Plaukus trenka efektyviai, palieka juos švelnesnius (lyginant su kitais šampūnais), nevelia plaukų, bet pastebėjau, jog plaukai linkę greičiau susiriebaluoti nei naudojant kitus šampūnus, nesuteikia taip žadamo glotnumo, apimtis lieka kokia buvusi.
Ar pirkčiau antrą kartą? Manau, kad nėra tragedija, tad, jei pasitaikytų tikrai kažkokia didelė akcija, nepatrukdytų, tačiau už pilną kainą tikiu, jog galima rasti kažką labiau dėmesio vertą.

Kur rasti? „Lookfantastic“ , kuryba.eu (Lietuviška parduotuvė)
Kaina? Priklauso nuo perkamo dydžio. Lietuvoje 250ml apie 9 EUR (pigu.lt)
Pati pirkau TKMaxx už maždaug 6 svarus.

Parašykite komentarą