Marion | Vitamin revitalization serum

Labas!

Manęs žmonės labai dažnai klausia dviejų dalykų – kodėl aš visada geros nuotaikos ir kodėl aš esu kupina energijos 24/7? Atsakymas, aišku, nebūna rimtas – sakau, kad gal mano pagalvėse yra kokių stebuklingų dulkių arba šiaip kokias linksminančiąsias tabletes naudoju 😀 Žinai, viskas iš tiesų yra labai paprasta – kiekvieną rytą skiriu sau apie dvi valandas vienatvės/tylos tam, kad daug ką apsvarstyčiau arba kitaip sakant, padirbėčiau su savimi. Būna visokiausių dienų, net ir tokių, kai nenoriu su niekuo kalbėtis ar būnu pikta ant viso pasaulio, bet praėjus minėtam laikui ir paklausius savo mėgstamos muzikos, vis tiek pradedu šypsotis. Taisyklės, kurių laikausi ir jos priverčia jaustis gerai – būti dėkingai ir vertinti viską, ką turi.
Šiandien noriu jums papasakoti apie priemonę, kurią renkuosi pastaruoju metu naudoti kasdien, o kaip man sekėsi su ja susidraugauti, tuoj pat sužinosite. Pristatau – Marion | Vitamin revitalization serum.

marion vitamin revitalization ojnd

Šis serumas pateko į mano rankas paskutiniąją dieną prieš kelionę į Londoną ir praėjus jau beveik dviems mėnesiams, manau, kad nuomonę susidariau ir visai stiprią.
Aprašymas skamba taip:

marion vitamin revitalization ojnd 3

Serume yra koncentruotas vitaminų kompleksas ir PhytoCellTec argano kamieninės ląstelės. Vitaminų kompleksas talpina vitaminus A (stimuliuoja naujas ląsteles ir regeneruoja epidermį), E (oksidantas, saugo nuo senėjimo procesų), H, B3 (šalina smulkias raukšleles), B5, B8. Kamieninės ląstelės skatina odos ląstelių atsinaujinimą, maitina jas, saugo odą nuo raukšlių ir mažina esamas. 

Skamba visai gerai, tiesa?
Manau, kad nieko nelaukusios turėtume pažvelgti į sudėtį iš arčiau ir nuspręsti, ar serumas yra vertas mūsų dėmesio. Kaip visuomet, viskas vyks įprasta tvarka:

marion vitamin revitalization ojnd 1 Pagrindas yra vienas populiariausių – vanduo ir glicerinas, kuris pasižymi drėkinančiosiomis savybėmis. Sekantis eilėje pasitinka propileno glikolis, žadantis drėkinti, taip pat veikia kaip konsistencijos reguliatorius. Toliau turime ingredientą, kuris taip pat drėkina ir kondicionuoja, penktasis veikia kaip konsistencijos reguliatorius, o paskutinis mums svarbus taip pat.
Sudėtyje dar galime rasti alijošiaus sulčių, hialurono rūgšties, vitaminą B, šiek tiek denatūruoto alkoholio, vitamino E, alantoino ir kitų.

Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės – tiek išorinės, tiek pačio produkto, bet mano rekomendacija būtų sunaudoti per 12 mėnesių nuo naudojimo pradžios.

Kiekis – 20ml.

marion vitamin revitalization ojnd 6

Pakuotė nors ir paprasta, tačiau patogi naudoti ir juo labiau, kad higieniška – stiklinis mažas butelaitis su kokybiška pipete, padedančia dozuoti ir pagriebti reikiamą kiekį neliečiant konsistencijos.

marion vitamin revitalization ojnd 8

Kvapas labai malonus ir primena net kokius kvepalus – gali nepatikti jautresnei odai, nes tikrai neapsieita be aromatizatorių. Jaučiamas aplikuojant, vėliau išnyksta.
Konsistencija lengva ir gelinė, itin paprastai pasiskirsto ant odos ir kone akimirksniu susigeria nepalikdama pėdsakų.

marion vitamin revitalization ojnd 7

Šį Marion serumą renkuosi naudoti kiekvieną rytą prieš aplikuojant makiažo pagrindą – pirmiausia dėl to, kad susigeria greitai ir drėkina odą, be to, palieka ją šiek tiek lipnią, tad geriau prisitvirtina sekančios priemonės, neriebina ir netgi leidžia ilgiau išsilaikyti mano makiažui (lyginant su kitais naudojimais produktais prieš aplikuojant ką nors iš dekoratyvinės kosmetikos).
Vakarais kartais pagriebiu, tačiau tuomet jau tepu ką nors papildomai, nes norisi kažko, kas intensyviau darbuotųsi per naktį.
Kol naudojau (ir tebenaudoju), oda atrodo graži ir sveika, tačiau kažkokio ypatingo skirtumo prieš ir po nepastebėjau, tiesiog padeda palaikyti balansą, o tai yra gerai 🙂

Kur rasti? „Elevita“ parduotuvėse arba jų internetinėje parduotuvėje čia
Kaina? Turėtų būti apie 5-7 EUR

Parašykite komentarą