Margarita | Valomasis pienelis su avižų pieneliu

Labas!

Vakar turėjau labai ypatingą pokalbį važiuojant taksi – atrodo, kad gyvenimas pametėjo žmogų į mano gyvenimą, kuris lyg ir pritarė manajai filosofijai, tačiau nepabijojo ir paprieštarauti ar papildyti tam tikromis detalėmis, kurios privertė susimąstyti. Kaip bebūtų – visuomet sakau, jog gyvenimas yra nuostabus dalykas ir niekada nežinai, kas nutiks po 5 minučių ar kitą dieną, visos priežastys nutinka ne veltui – štai, jei nebūčiau pametusi savo striukės, nebūtų tekę važiuoti taksi ir niekada nebūčiau sutikusi to žmogaus.
Šiandien jums noriu papasakoti taip pakiliai nusiteikusi, apie priemonę, kuri pateko į mano rankas prieš kelis mėnesius ir stengiuosi naudoti tik lyg kokių švenčių metu – taip patinka. Tai – Margarita | Valomasis pienelis su avižų pieneliu.

margarita valomasis pienelis ojnd

Jau esu pasakojusi apie kelias išbandytas priemones būtent iš šios linijos ir, jei pameni, įvertinau jas teigiamai! Priminimui – spausk čia ir perskaityk apžvalgas dabar pat 🙂
Nekantraudama pateikiu ir šio valiklio aprašymą:

margarita valomasis pienelis ojnd 1

Man visuomet knieti pasižiūrėti į ingredientų sąrašą, kuomet aprašyme paminima „tinka visiems odos tipams“, tad nieko nelaukusi panagrinėsiu mums jau įprasta tvarka – pirmieji 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

margarita valomasis pienelis ojnd 3
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Tapioca Starch, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum (Geraniol, Limonene, Linalool).

Pagrindas yra tikrai šaunus – vanduo ir kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie gydo, veikia priešuždegimiškai ir padeda odoje sulaikyti drėgmę. Sekantis eilėje yra saulėgrąžų aliejus – minkština, apsaugo, ketvirtasis taip pat nepėsčias, kadangi drėkina bei minkština, veikia antibakteriškai. Penktasis – kondicionierius, o paskutinis svarbus pasižymi antimikrobiniu poveikiu.
Sudėtyje dar galime rasti avižų ir medetkų ekstraktus, vitaminą E, šiek tiek kvapiųjų medžiagų, kurios gali dirginti.

Galiojimo laikas yra nurodytas ant buteliuko šonelio, tačiau mano rekomendacija būtų sunaudoti per 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

margarita valomasis pienelis ojnd 7

Butelaitis nėra kažkoks ypatingas kūrinys, tačiau patogus ir spalvingas, nuteikiantis pozityviai (pirmą kartą taip rašau apie pakuotę). Lengva dozuoti nepadauginant, užsidaro sandariai.
Viso turime 150ml.

Kvapas identiškas šios linijos priemonėms – lengvas ir gaivus, net kiek salstelėjęs, jaučiamas tik tol, kol aplikuoji produktą ant odos ir darbuojiesi.
Konsistencija it kokio losjono – skalsi, kas leidžia mums produktą naudoti itin taupiai.

margarita valomasis pienelis ojnd 10

Atvirai kalbant – nepamenu, kada esu pirkusi pienelį makiažo valymui! Visi tie miceliniai vandenys užėmė vonios lentynėles, tad kai tik pateko į rankas šis pienelis, ilgai dar stovėjo nepradėtas naudoti. Gal ir gerai, nes vos tik pradėjau, kaip mat pradėjau gailėti ir taupyti, kadangi patiko: efektyviai nuvalo makiažą nedirgindamas odos, įveikia ir blakstienų tušą ar ilgiau išliekantį lūdpažį, nepalieka odos lipnios ar per ne lyg riebios, kas dažniausiai ir erzindavo naudojant kitus pienelius.
Žinokit, džiaugiuosi, kad galėjau prisiliesti ir išbandyti, o svarbiausia – dar ir gerai įvertinti. Apgalvota ne tik praktiškoji dalis, bet atkreiptas dėmesys buvo ir į ingredientų sąrašą, kuris pasirodė tikrai protingas.

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“ ir kitur arba čia (internetinė kompanijos parduotuvė)
Kaina? 6,99 EUR

Parašykite komentarą