Margarita | maitinamasis veido kremas su avižų pieneliu

Labas!

Po šitiek darbo dienų, tesinori vieno – atsipalaiduoti, griebti kavos puodelį ir ramiai įsitaisius parašyti apžvalgą. Atrodo, kas čia tokio ta apžvalga, bet kad jūs žinotumėte, kaip aš pasiilgstu būtent to rašymo proceso! Taip jau išėjo, kad teko nemažai savo energijos atiduoti darbui, vėliau viską spėti asmeniniame gyvenime, o visa ko pasekoje aukoti miego valandas, kas iššaukia ne itin malonius padarinius, kurie nusėda veide. Nusivalius makiažą pastebėjau, kokia oda pavargusi, kaip ji reikalauja dėmesio ir didesnės priežiūros, lyg būtų praradusi gyvybę. Išsitraukiau iš stalčiaus žiemą naudotą Margarita | maitinamąjį veido kremą su avižų pieneliu ir vėl pradedu pamažu džiaugtis atsirandančiu spindesiu.

margarita maitinamasis eco kremas ojnd

Visą šią liniją savo rankose laikiau kone vasaros pabaigoje, apie patikusius kremus pasakojau štai čia, o dabar laikas papasakoti apie paskutinį turimąjį, kuris nė kiek mažiau nusipelnęs mano komplimentų.
Štai kaip kompanija pristato šį produktą:

margarita maitinamasis eco kremas ojnd 5

Maitinamasis veido kremas su avižų pieneliu ir medetkų ekstraktu padeda atkurti natūralų lipidinį odos sluoksnį, saugantį odą nuo išsausėjimo ir nepalankaus aplinkos poveikio. Sausai odai itin gerai pritaikytas ekologiškas kremas yra papildytas intensyviai maitinančiu taukmedžio sviestu ir avižų pieneliu, užtikrinančiu sveiką drėgmės balansą. Sudėtyje esantis medetkų ekstraktas gali padėti nuraminti ir apsaugoti odą nuo sudirgimų. Patikrinta dermatologų.

Kaip ir nesiskundžiu sausa oda, tačiau atsiradus nelygumams ir praradus visą švelnumą, supratau, kad vėl atėjo laikas pamaitinti odą ne per riebiausiu produktu. Įdomu, kas slypi sudėtyje, tad su mielu noru panagrinėsiu mums jau įprasta tvarka:

margarita maitinamasis eco kremas ojnd 8 Pagrindas – vanduo ir saulėgrąžų sėklų aliejus, žadantis minkštinti, kondicionuoti bei sukurti apsauginį sluosknį. Sekantis eilėje – mano vienas mėgstamiausių ingredientų – kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie veikia priešuždegimiškai, gydo odą, sukuria barjerą, padedantį odoje išlaikyti drėgmę. Ketvirtasis – drėkinamoji bei tuo pačiu minkštinančioji medžiaga, penktasis pasitinka populiarusis glicerinas, žadantis drėkinti odą, o paskutinysis svarbus veikia kaip kondicionierius.
Vieninteliai ingredientai, kurie gali netikti itin jautriai odai – kvapiosios medžiagos, kurios randamos eteriniuose aliejuose.

Pakuotė simpatiška ir tokia vasariška: nepermatomas geltonas butelaitis su kokybišku ir protingai dozuojančiu dozatoriumi, t.y. duoda nei per daug, nei per mažai, o labai optimaliai. Man pačiai reikia dviejų spustelėjimų tiek veidui, tiek kaklui padengti.
Viskas sandaru ir tvirta.

margarita maitinamasis eco kremas ojnd 3 Kvapas man labai patinka – toks gaivus, šiltas ir vasariškas, jaučiamas tik aplikuojant ant odos, tačiau ir tai ne per stipriai.
Konsistencija, kaip maitinamajam kremui, tikrai nėra per riebi – kaip tik skalsoka, lengvai paskirstoma, o susigeria per maždaug 10 minučių, palikdamas lengvą blizgesį, bet ne riebumą.

margarita maitinamasis eco kremas ojnd 9

Naudoju šį kremą tiek ryte, tiek vakare ant švariai nuvalytos veido odos, paskirstau ir leidžiu įsigerti, kas nutinka, kaip jau minėjau aukščiau, per maždaug 10 minučių. Vėliau stengiuosi trauktis nuo veidrodžio, kadangi negaliu nustoti žiūrėti į savo veidą haha – oda ne tik atrodo nusiraminusi, bet gyvesnė, lyg spindesys būtų sugrįžęs į gyvenimą. Palietus veidą mėgaujuosi švelnumu ir lygumu, net nesinori daugiau nieko tepti – tiek sveikesnė atrodo oda 🙂 Man patiko ir ateityje su mielu noru kartočiau!

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“ ir kitur arba čia (internetinė kompanijos parduotuvė)
Kaina? 6,99 EUR

Parašykite komentarą