Margarita | Maitinamasis kūno sviestas su spanguolių ekstraktu

Labas!

Vakar galų gale pajutau kalėdinę dvasią – ruošiau kelias dovanėles savo kolegoms, o kas geriau nei tai, ką padarai pati? Keksiukams garuojant, laikas pasirūpinti ir pačia savimi. Nesvarbu, kiek man metų, bet žiemomis stengiuosi skęsti kalėdiniuose aromatuose, nes kada, jei ne dabar? Kiek pavargusi nuo cinamono ir apelsino derinio, į mano rankas pateko spanguolinis džiaugsmas nuo Margaritos, tad šiandien nekantrauju jums papasakoti savo įspūdžius apie maitinamąjį kūno sviestą su spanguolių ekstraktu.

margarita maitinamasis kuno kremas ojnd

Mano rinkinuką sudarė rankų kremas, kurį griebiau pirmiausiai ir įsimečiau į savo rankinę, tuomet šis kūno kremas, dušo želė ir šampūnas. Manau, kad vienas aktualiausių produktų žiemos metu yra būtent intensyviai maitinantis kremas, nes ir pačios oda baisiausiai buvo sunerimusi.
Ką gi žada kompanija?

margarita maitinamasis kuno kremas ojnd 2

Intensyviai maitina, apsaugo nuo išsausėjimo, suteikia minkštumo ir šilkinio švelnumo. Sviestas praturtintas bičių vašku, rapsų ir ricinos aliejais, kakavos sviestu bei vitaminu E. Dermatologų patikrinta.

Atrodo, kad viskas, ko mums ir reikia? Įdomiausia dalis visai čia pat – įprasta tvarka pažvelgsiu į ingredientų sąrašą ir nuspręsime, padės produktas susidoroti su šalčio padariniais ar ne?
Pirmi 6 detaliau, likusius svarbiausius paminėsiu:

margarita maitinamasis kuno kremas ojnd 4

Pagrindas – vanduo ir augalinis aliejus, kuris minkština bei kondicionuoja odą. Sekantis eilėje pasitinka kakavos sviestas, žadantis minkštinti, taip pat kondicionuoti bei veikia kaip antioksidantas. Ketvirtasis eilėje yra konsistencijos reguliatorius, pasižyminti taip pat minkštinančiosiomis savybėmis, sekantis yra bičių vaškas, veikiantis kaip konsistencijos rišiklis, taip pat minkštinantis, o paskutinis svarbus yra taukmedžių sviestas – drėkina, saugo, minkština.
Sudėtyje dar galime rasti glicerino, ricinų aliejaus, spanguolių ekstrakto, vitaminą E,konservantą ir kvapiųjų medžiagų.

Žinokit, galiu pasakyti, jog esu nustebinta – sudėtis viena geresnių, žvelgiant bendrai Margaritos produkciją.

Pakuotė yra paprasta – permatomas, bet tvirtas indelis su sandariai užsukamu dangteliu. Spalvos visiškai tradicinės šiai kompanijai. Nei per daug, nei per mažai.

Galiojimo laikas – metai nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis gausus ir žadantis, jog užteks nemenkam laikotarpiui – viso 250ml.

margarita maitinamasis kuno kremas ojnd 1 Kvapas tiesiog fantastiškas – saldžių spanguolių, kuris jaučiamas ne tik aplikuojant ant kūno, bet ir išlieka po to valandėlę kitą.
Konsistencija sviestinė, tačiau skalsi ir lengvai paskirstoma ant odos, palieka šiokį tokį riebumo jausmą, kuris man asocijuojasi su apsauga, kurios, kaip jau kartojau daugelį kartų šio straipsnio metu, reikia šaltomis dienomis.

Vertinu netgi labai teigiamai – man patinka tas pojūtis, kurį jaučiu aplikavusi: apsauga, minkštumas ir odos švelnumas, kuris išlieka ilgėliau. Naudojant reguliariai, galima džiaugtis, jog dingsta nemalonumas sausumo/tempimo jausmas, dažnai atsirandantis po maudynių ar parlėkus iš sniego pūsnių.
Rekomenduoju, nes kainos ir kokybės santykis tiesiog puikus 🙂

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“ ir kitur arba čia (internetinė kompanijos parduotuvė)
Kaina?4,49  EUR
 

Parašykite komentarą