Mano šių metų šv. Kalėdų kvapas arba įsimylėjau Rituals iš naujo…

Labas!

Noriu iš karto Tau pasakyti, jog tai nėra straipsnis, kuriame detaliai apžvelgsiu priemones – greičiau bus mano džiaugsmų ir atradimų pliūpsnis, nes juk žinai, kad jei ką atrandu, noriu iš karto pasidalinti, o dar tas pirmas įspūdis…
Kaip turbūt žinai, praėjusį šeštadienį lankiausi PLC „Mega“ ir užsukau į naujai atsidariusią „Rituals“ parduotuvę! Kiek teko kalbėtis su darbuotojomis, daugelis kauniečių labai laukė šios atidarymo dienos, nes reikėdavo arba lėkti į Vilniuje esančias parduotuves, arba pirkti internetu, bet gi žinai, kad pastarasis apsipirkimas atima atradimo malonumą, prisilietimo ir kvapų oazės pojūčius.
Apžiūrinėjau viską labai detaliai ir… pamačiusi naująją kolekciją „The Ritual of light“ aš tiesiog.. negalėjau susilaikyti.
Su savimi išsinešiau netgi 4 daikčiukus – nuostabiausią pasaulyje (nemeluoju!!!) žvakę, kūno putas, šveitiklį ir kremą.

couldntsayno

Tai – riboto leidimo kolekcija, kurios istorija labai graži – leisk man trumpai ją aprašyti:

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-9Linija yra įkvėpta senovės šviesų ritualų, kurie vykdavo visame pasaulyje. Dabar ritualas gali būti atliekamas ir jūsų namuose, kuris leis sustoti kelioms akimirkoms ir nuraminti savo sielą mirgančiomis liepsnomis. Apmąstymų ritualas leis jums suprasti, ką reiškiate kitiems žmonėms, kaip galite spindėti kitų gyvenimuose. Labai gražiai skamba kompanijos posakis – suteikite šviesos tiems, kurių gyvenimus dabar apėmusi tamsa, nes būtent šviesa gali padėti augti – tiek fiziškai, tiek dvasiškai. 

Šios istorijos užuominos slypi ir ant pakuočių, ir žvakės pakuotės viduje:

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-3

Būtent dėl šių dalykų aš mėgstu žvakes, kurios nėra šiaip sau bet kokios – jos turi tikslą, misiją ir gali padėti nurimti, apmąstyti viską tyloje, bet jaukioje šviesoje, tad negalėjau apsieiti be jos. Nepasakiau jums svarbiausio – ši „The Rituals of light“ yra įkvėpta saldžiaisiais apelsinais ir cinamonu – ar gali būti kas nors žiemiškiau?

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-2

Mane pakerėjo ir tvirtas bei kokybiškas sidabrinis, metalinis įpakavimas, kuriame yra žvakė. Prie mano baltai pilkšvų namų ji itin gerai dera ir dabar puikuojasi pačioje matomiausioje vietoje – ant staliuko, esančio svetainės viduryje, apsuptas šakelėmis ir kankorėžiais.
Tiesa, juk svarbu paminėti ir kainą – ji nėra maža, bet atsižvelgusi į tai, kiek laiko ji žada dengti (apie 50val.!), koks įpakavimas, koks kvapas… verta lepinti savo namus ir tuos, kuriuose Tau gera – kad ir Tavo geriausios draugės. Kaina – 18,50 EUR.

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-4

Sukūrusios namų jaukumą, keliaukime ten, kur praleidžiu maloniausias minutes – tai duše. Aš esu visiška maudynių karalienė ir galiu turkštis nors ir kiaurą parą, nes kaip mat atgaunu visas jėgas arba nusiraminu, priklauso nuo to, ką naudoju. Būtent ramybei ir sielos atgaivai man ši Rituals linija pasirodė ideali. Kvapas išlaikytas visuose produktuose vienodas, tad ką bepasirinkčiau, viskas mane džiugina.
Pirmadienio vakarą naudojau visus 3 turimus produktus, pradėsiu nuo dušo putų.

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-1

Kaip ir sakiau, šis straipsnis nėra produktų apžvalgos, tik užuominos apie tai, ką skaitysite kelių savaičių bėgyje (jei suspėsiu…).
Pirmą kartą naudojau dušo putas ir pirmas įspūdis buvo toks, kad naudoju skutimosi putas. Tokia gelinė konsistencija, kuri kaip mat pavirsta į minkštas putas, kurios paskandina kūną kvapuose ir švelnume.
Itin smagu ir malonu naudoti, o ir kaina nėra tokia baisi, kaip gali pasirodyti – manau, kad kartosiu ir kartosiu, jei jau suteikia tiek daug gerų emocijų. Gerai tinka ir dovanoms, jei ieškai kuo nustebinti arba nori perteikti savo žiemos šilumą – viso 8,50 EUR.

Aš esu tas žmogeliukas, kuris vertina visumą – pateikimą, produktą, rezultatą.. Įpakavimas man taip pat reiškia nemažai, o Rituals kompanijos mane džiugina kokybe ir patvarumu. Ši linija nuspalvinta juodai ir žaižaruoja mažomis liepsnelėmis, auksinėmis detalėmis. Gražu, labai labai gražu.

Toks yra ir kūno šveitiklis – didžiulė pakuotė, kuri žada mums odos švelnumą.

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-5

Jeigu pameni, pavasarį bandžiau „The rituals of sakura“ ir buvau patenkinta kūno šveitikliu, ypatingai jo konsistencija – tokia aliejinga ir kupina smulkių dalelyčių, šiuo atveju, jei nesumeluosiu – cukraus. Lygiai tas pats ir šioje linijoje, tik apsupa kitas kvapas.
Rezultatas po šveitimo taip pat toks pats – švelnutis, kad negaliu atitraukti rankų nuo savęs, kad ir kaip tai nepadoriai skambėtų. Labai švelnu, glotnu ir taip, kad net nėra būtinybės naudoti kūno kremo.
Man atrodo, pirmą kartą po labai ilgo laikotarpio, naudoju šio pobūdžio priemonę taip taupiai, nes tikrai gaila. Norisi džiaugtis ilgiau..
Kaina? 19,50 EUR.

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-8

Paskutinis, bet tikrai neprasčiausias produktas mano vonioje – tai kūno kremas, kuris suteikia viskam akcentą. Itin skalsi priemonė, kuri taip taupiai padengia kūną švelnumu, kad net ir taupant bus galima džiaugtis kelis mėnesius. Tai yra priemonė, kuri leis džiaugtis kvapu kaip įmanoma ilgiau ir, jei tepsiesi prieš miegą, žadės saldžius sapnus.
Kitą dieną odos švelnumas tiesiog pasakiškas, dar galima užuosti pagrindines natas..
Kaina? 17,50 EUR

rituals-ritual-of-light-short-review-ojnd-10Mano didžiausios rekomendacijos yra užsukti į parduotuvę ir pauostyti bent vieną šios „The Rituals of light“ priemonės kvapą, paskęsti jame ir išsinešti kažką su savimi. Advento laikotarpis nėra vien tas, kur turi kaip  išdegusi akis ieškoti dovanų, bet tuo pačiu susikaupimo, atradimo, nusiraminimo, atleidimo ir… savęs apdovanojimo – tikrai turi už ką.
Manau, kad daugiau neturiu ką pasakyti, nes išsakiau visas savo šilčiausias mintis apie visas priemones, kuriomis noriu džiaugtis ilgai ilgai.

Parašykite komentarą