Makeup Revolution | Ultra kontūravimo paletė

Labas!

Aš vis dar laukiu savo siuntinio iš Lietuvos… Laukia krūva kosmetikos ir drabužių, kurių man jau tikrai itin trūksta. Aišku, kaip jau ne kartą sakiau, atsirinkau kosmetiką labai protingai, kurią naudosiu iki tol, kol atkeliaus viskas, ką turiu, bet žinai.. Atsibodo, norisi kažko naujo ir įdomaus, pakeisti kasdienį įvaizdį. Kaip bebūtų, negaliu nieko blogo pasakyti apie Makeup Revolution | Ultra kontūravimo paletę, kuri man pasitarnauja kiekvieną mielą dieną jau gerą pusmetį ir galvoju, kad net kai ir viską turėsiu savo rankose, ir toliau ją rinksiuosi savo kasdienybei gražinti. :)) MURULTRAC_1Labai apgailestauju, tačiau šios paletės gražiosios nuotrakos taip pat buvo ištrintos prieš kurį laiką visai netyčia, tad tenka tenkintis tuo, ką turiu. Labai gėda, bet…. Na, bent jau esmę perteiksiu, tiesa?
Štai kaip paletė yra pristatoma:

MAKEUP REVOLUTION ULTRA CONTOUR OJND

Makeup Revolution Ultra kontūravimo paletę sudaro 8 veido kontūravimo ir struktūravimo pudros. Paletės pakuotėje taip pat yra ir veidrodis.

Ne itin daug, bet viskas aišku, tiesa?
Labai galiu pagirti pakuotę – ji visiškai neatrodo pigi, o kaip tik patogi ir tvirta, išgyvenanti kiekvieną mano kelionę kuo puikiausiai, svarbiausia, kad yra ir veidrodis, kurio pagalba kuriuosi makiažą teisingai.
Nepamirškite, kad ta taisyklė, kuomet mums sakydavo, jog visi sausi makiažo produktai galioja amžinybę, yra neteisinga – visuomet pasitikrinkite, nes šiais laikais kompanijos vis stengiasi patobulinti konsistencijas. Šioji paletė galioja 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

MAKEUP REVOLUTION ULTRA CONTOUR OJND 1Pati paletė yra tikrai puiki, nors spalvos galėtų būti ir šiek tiek kitokios (jei galėčiau pati sukomplektuoti), tačiau visumoje jų parinkimą vertinu 8/10, kadangi tik dviejų pirmųjų nenaudoju (tiksliau labai retai), o visos kitos yra puikios. Aišku, tai yra tik individualus reikalas.
Viso turime 3 idealiai gražias blizgias spalvas, su kuriomis kuo puikiausiai gali suteikti spindesio odai, taip pat sėkmingai naudoti ir kaip šešėlius, ką aš ir darau, paputlinti lūpas vienu prisilietimu 🙂
Sekančios trys rudos spalvos yra man kiek per šiltos, na, vidurinioji labiausiai pasiteisina kontūravimui, su kitomis tik pažaidžiu, bet dažniausiai renkuosi atliekant akių makiažą. A, dar kartais sumaišau bet kurią blizgią su bet kuria ruda spalva ir išgaunu bronzantą 🙂
Nepamirškite ir šlapio būdo, kuris suteikia spalvoms dar daugiau intensyvumo.

MAKEUP REVOLUTION ULTRA CONTOUR OJND 5

Pigmentacija, kaip už tokią kainą, yra tikrai labai gera – geresnė nei pati tikėjausi! Kartais net baisu padauginti 🙂
Gerai sklaidosi, nesubėga į raukšleles dienos eigoje, taip pat spalvos išlieka tokios pačios gražios kaip jas aplikavus… Ak, sakiau gi, kad neturiu ką blogo parašyti 🙂

MAKEUP REVOLUTION ULTRA CONTOUR OJND 6 Kažkur Youtube pamačiau, kad mergina hihglighter’ius aplikuoja tada, kai tik veidą padengia makiažo pagrindu, tai ir aš taip pradėjau daryti – nuo tos dienos pasikeitė mano gyvenimas, ypatingai aplikuojant Makeup Revolution spindinčias spalvas. Veidas iš karto tampa skaistesnis ir jaunatviškesnis :)) Telieka užfiksuoti sausa pudra ir Tu pasiruošusi!

loreal total cover foundation ojnd 9

Viskas išlieka gražiai visą dieną, neparyškina išsausėjusių vietelių ir leidžia Tau spindėti :))

loreal total cover foundation ojnd 11Ar dar reikia parašyti kokį pagiriamąjį žodį??? Manau, kad ir taip visos supratot, kad siūlau išbandyti ir viliuosi, jog ir jums taip pat patiks :))

Kur rasti? www.topbeauty.lt
Kaina? 11,39 EUR

 

Parašykite komentarą