Make Up For Ever Ultra HD 4K makiažo pagrindas!

Labas!

Šią savaitę, lyginant su partita, esu itin nusiteikusi kalbėtis apie makiažo priemones, o nebe apie veido priežiūros ar kitokias. Buvau jau pasiilgusi visų šių apžvalgų, kai rezultatas matomas jau nuotraukose, o nereikia laukti kelių savaičių su lupa, žiūrint pasikeitė kas ar ne.
Šiandien noriu jums papasakoti apie vieną tikrai gerą veido maskavimo priemonę, kurią pamilau jau nuo pat pirmojo naudojimo. Žinia tai, kad netinka riebiai odai, manęs neatpratina nuo naudojimo – rezultatas labai gražus, o dienos bėgyje su keliais pataisymais, galima išlikti gražiai, jaunatviškai ir.. spindinčiai 🙂
Pristatau jums – Make Up For Ever Ultra HD 4K makiažo pagrindą!

mak1

Mano didžiausiam džiaugsmui, gavau jį dovanų per Vilnius Fashion Style pusrytėlius. Ir.. ilgai nelaukusi, pradėjau testuoti. Bet prieš užbėgant už akių ir atskleidus visas kortas, leiskite jums parašyti šio produkto aprašymą:

Šis makiažo pagrindas buvo sukurtas pagal pačias naujausias technologijas, Ultra HD priemonė atrodo, lyg būtų nematoma prieš kameras, taip pat ir prieš kitą žmogų. Puiki priemonė makiažo profesionalams bei Tau.
Ultra HD makiažo pagrindas jaučiasi it antra oda, bet visgi yra vidutinio maskavimo, atrodo natūraliai ir padaro Tavo odą atrodančią nepriekaištinai bei pamaitintai. Išskirtinis 4K kompleksas  garantuoja nematomą, natūralų ir patogų makiažą. Fluidinė tekstūra lengvai pasiskirstoir susilieja su veido odos tekstūra.
Gera visiems odos tipams.

mak3

Ingredientų sąrašiukas, kurio pagrindas – silikonas.

mak2

Man labai pasisekė, nes gavau idealiai man tinkančią spalvą, kuri … nė kiek nesiskiria nuo kaklo ir nesuteikia kaukės efekto, kas yra baisiausia makiaže. Y235 arba Ivory beige.

 

mak4

Spalvų pasirinkimas yra toks:

spalvos

 

Pastebėjimas toks, kad šis makiažo pagrindas yra atnaujintas senasis – pasikeitė šiek tiek konsistencija, pakuotė (tvirtesnis dangtelis) ir aiškesnė numeracija.
Atidariusi savo Make Up For Ever Ultra HD pakuotę radio itin prabangiai atrodančią makiažo pagrindo pakuotę ir makiažo bazę.

mak5

Makiažo bazė, kaip žinoma, yra naudojama prieš dengiant makiažo pagrindu 🙂 šios dar nebandžiau, tad.. daug nepapasakosiu…

mak6

Mane labai sužavėjo pati pakuotė – tokia solidi, tokia patogi ir tokia… prabangi. Pats buteliukas nėra stiklinis, labiau – stipraus plastiko. Žinot kodėl? Čia, žinoma, mano nuomone, bet… visos žinome, kad Make Up for Ever gaminiai labiau skirti profesionalams, kurie dirba daug daug. Ir… pagalvok… Jei pakuotė būtų stiklinė ir makiažo pagrindas nukristų ant grindų? Va tai Tau… tai štai kodėl pakuotė plastikinė.
Labai sandarus dangtelis, niekur nekrenta ir stabiliai laikosi.

mak7

Atrodo, jog šis makiažo pagrindas – indelis indelyje 🙂

mak8

Ką būtina padaryti prieš naudojimą – tai papurtyti šį makiažo pagrindą. Visgi jis yra skystas ir tam tikros dalelės gali nusėsti dugne.

mak9

Produktas turi ir patogų bei kokybišką dozatorių, kurio pagalba gauname reikiamą kiekį produkto. Profesionalai rekomenduoja naudoti du paspaudimus, tačiau aš, jei noriu daugiau maskavimo, žinoma, panaudoju daugiau 🙂

mak11

Produktas intensyvaus kvapo neturi, o konsistencija – labai skysta, tad lengva padengti ir nereikia vargti bandant ją paskirstyti.
Būtent dėl konsistencijos, produkto užteks ilgam – jo yra 30 ml, bet … naudojant du paspaudimus, džiaugsiesi kelis mėnesius.

mak12

O dabar – prieš ir Po 🙂
Žemiau nuotraukoje – aš visai be makiažo.

mak14

Žemiau nuotraukoje – su makiažo pagrindu Make Up for Ever Ultra HD.

mak15

O čia – galutinis variantas viso makiažo. Nenaudojau jokio maskuoklio – stengiausi geriau pasluoksniuoti šio makiažo pagrindo, kad geriau matytumėte patį rezultatą.

mak17

Nuotrauka, kurioje taip pat esu su šiuo makiažo pagrindu:

grazi

Ir dar viena:

jj

Man šis makiažo pagrindas tikrai labai patinka – labai paprasta naudoti, o rezultatas – nuostabus. Mano veido oda atrodo lyg būtų sveika, labiau spindinti ir… svarbiausia, mažiau besimatantis produktas, kurį naudojau ant veido. Labai lengva sluoksniuoti ir to taipogi nesimato. Kadangi turiu keletą vietelių, kurias nuolatos reikia paslėpti, tai patapšnoju šio Make Up For Ever Ultra HD makiažo pagrindo ant viršaus ir .. vualia.
Išsilaiko labai neblogai, žinant, kad mano veido oda riebi – iki pirmo pataisymo praeina apie 6-7 valandos.
Galiu pastebėti, jog nuotraukose veidas atrodo ypatingai lygus, ar ne? Toks nepriekaištingas…

Iš tiesų, šis makiažo pagrindas man labiau atgaiva – riebiai odai dažniausiai siūlomos sunkesnės priemonės, kurios itin gerai maskuoja, tačiau.. palieka kaukės efektą. Su šiuo taip nėra – atrodo, jog tikrai makiažo pagrindas susilieja su oda ir tampa nematomu. Taip pat nepadaro kažkokios plėvelės – jei turi nelygumų, tai jie neužsimaskuoja taip, kad jų nė nebuvo – žinoma, juos gali paslėpti daugiau sluoksniuodama.
Man patinka tai, kad su šiuo makiažo pagrindu atrodau natūralesnė ir ne tokia dirbtina.

Žodžiu, tikrai rekomenduoju išmėginti.

Kainuoja apie 45 EUR (šiuo metu makeupforever.lt puslapis „remontuojamas“, tad tikslios kainos ir negaliu pasakyti, atsiprašau..).

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą