Make Up For Ever | Sculpting Kit kontūravimo paletė

Labas!

Manau, kad visoms mus būna taip, kad kai perki brangų daiktą, iš jo labai daug tikiesi, o štai kai įsidedi kokią „pigieną“ į krepšelį, manai, kad „ai, jei netiks, tiesiog išmesiu – juk kainuoja tik tiek, kokias čia dar viltis dėti„, nors visoms aišku, kad kartais būna, jog atrandame stebuklą vos už kelis eurus. Kai planavau Lietuvoje dirbti vizažiste/kosmetologe, įsigijau keletą priemonių ir iš Make Up For Ever jų niekada nebandžiusi ir dabar, po kokių 2-3 mėnesių draugystės su viena populiariausių iš jų, sudėliojau savas mintis, patarimus ir nuomonę, kuria kaip mat pasidalinsiu ir su jumis.
Pristatau – Make Up For Ever | Sculpting Kit kontūravimo paletė.

make up for ever sculpting kit ojnd 43

Kontūravimas, galvoju, yra viena tų technikų/makiažo dalių, be kurių negalime apsieiti kiekvieną dieną, bent jau nors lengvai brūkštelėjame – aš tai tikrai. Nemėgstu to itin ryškaus kontūravimo, nes tikrai nenatūraliai atrodo, nebent nuotraukoms ar kokiems dideliems renginiams, bet dienos šviesoje ir lekiant tiesiog į susitikimą su draugėmis, atrodo keistai.
Kompanija šį produktą pristato taip:

make up for ever sculpting kit ojnd 4

Make Up For Ever Sculpting Kit modeliuojantys šešėliai-pudra, sudaryti iš dviejų dalių, yra skirti modeliuoti veidą, naudojant šviesos ir šešėlių kontrastą. Naudojant tamsų rinkinio atspalvį galima modeliuoti veido kontūrus, o šviesiojo atspalvio pagalba galima išryškinti ir akcentuoti iškiliausias, gražiausias veido sritis.

Kaip ir nieko naujo nepasakė, tiesa? Besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos sudėtimis, palieku nuotrauką su aiškiai matomais ingredientais – pagrindas talkas ir molis, neapsieita ir be populiariųjų konservantų parabenų (manau, kad juos tikrai galima būtų pakeisti saugesniais), dažiklių.

make up for ever sculpting kit ojnd 5

Paletė pagal savo kiekį nėra menka – netgi 11 gramų, kiekvienai spalvai po 5.5 gramo.

make up for ever sculpting kit ojnd 2

Mano žiniomis, Make Up For ever šios paletės skirtingų atspalvių turi 4, o aš pagriebiau patį šviesiausiąjį, pažymėtą numeriu „1“, nors… šiek tiek gailiuosi – pati populiariausia Lietuvoje yra „2“ ir tikrai ne veltui, kadangi atspalviai tikrai geresni ir labiau suderinti (tamsioji yra šaltesnė, o šviesioji neturi rožinio pigmento).

make up for ever sculpting kit ojnd 3 Paletėje yra dvi spalvos – viena tamsioji ir kita šviesioji, mano nuomone, kiek per rožinė ir ne taip gerai pigmentuota kaip pirmoji, sakyčiau, netgi silpnai.
Gerai tai, kad yra veidrodėlis, nes kelionėse labai praverčia.
Pati pakuotė yra tvirta ir sandari, ganėtinai paprasta, bet ne prasta.

make up for ever sculpting kit ojnd 10

Negaliu nepasidalinti nuotrauka, kurioje matyti spalvų pigmentacija –  po vieną brūkštelėjimą pirštu ant rankos. Kaip matai, šviesioji tiesiog pranyksta ir yra labai lengva, o štai tamsioji tiesiog keri.

make up for ever sculpting kit ojnd 8 Man ši paletė patinka – ji naudojasi tikrai taupiai, tamsioji spalva gerai sklaidosi, su ja lengva dirbti, sluoksniuoti ir ryškinti, nebyra ir nesirutulioja. Deja, apie šviesiąją spalvą daug pasakyti negaliu – ją tikrai naudoju labai retai, nes nematau tikslo. Gal kiek per grubiai čia viską rašau, bet yra kaip yra 🙂

Nuotrauka, kurioje esu su itin lengvu kontūravimu, yra tikrai tokia… ehm… nelabai tinkama, nes, kaip ir sakiau, mano kontūravimas yra paprastas ir neryškus kasdienai, vos lengvas vienas kitas brūkštelėjimas, o ir tas gerai išsklaidytas, kurio čia ryškiai nesimato 🙂

DSC07744 copy

Neveltui įžangą pradėjau kalbėdama apie kainas ir stebuklus – žinok, manęs ši Make Up For Ever paletė nesužavėjo taip jau labai, kad antrą kartą pirkčiau (nebent bandyčiau 2-ąjį numerį). Iš patirties galiu teigti, kad turiu kur kas geresnių ir pigesnių, šviesioji spalva yra labiau pigmentuota. Taip, rezultatas ir naudojimas yra lengvas bei malonus, bet kad čia dabar visos turėtume pulti pirkti, tikrai nemanau :)))

Kur rasti? www.topbeauty.lt
Kaina? 43,99 EUR

 

Parašykite komentarą