LUSH | Tea Tree Water

Labas!

Atrodo, tik susitvarkai gyvenimą, susidėlioji viską į vietas, ir tik šast! Nieko nebėra… Kalbu aš pagrinde apie odos priežiūrą – vos atradau kelią ir pamačiau, jog ji laiminga, tai ir man šviesesnės dienos tapo, bet sezonui keičiantis, keičiasi labai daug kas ir mumyse, o tai atsiliepia būtent mūsų „vizitinei kortelei“, kuri pradeda prašyti netikėtų dalykų ir reikalauja dėmesio kaip kokia mergina per PMS’ą – tai duok ko riebaus, tai duok kokį skanėstą, tai atspėk norą… Žodžiu, mano mišrioji oda, kuri visada pasižymėjo riebumu, dabar džiugina mane sausumu, tad daugiausiai ją maudau LUSH | Tea Tree Water, apie kurį papasakosiu netrukus.

lush tea tree water ojnd Jei reikėtų įvardinti kelias savo mėgstamiausias kompanijas, neabejotinai tarp jų paminėčiau Lush, kuri kadaise buvo Lietuvoje, bet ilgai nelaukusi nežinia kodėl pabėgo, tačiau mano meilė niekur nedingo ir aš atvykau į jos karalystę, kur gali lengvų lengviausiai įsigyti.
Štai kaip produktas yra pristatomas (jei vertimas nepatinka… ups! Tik tiek tegaliu pasiūlyti šiuo metu, vis tiek geriau nei google translate):

Arbatmedžio aliejus yra išgautas distiliavimo būdu iš arbatmedžio lapų: tai mažas medis, priklausantis Mirtos šeimai, kurios gimtoji šalis yra Australazija. Sakoma, jog moterys tradiciškai naudoja šio medžio žievę tam, kad galėtų įvynioti savo vaikus, kuri veikia kaip apsauga nuo šaltkrėčio ir bakterijų. Aliejus kvepia šiluma, prieskoniais ir yra gaivus, veikiantis kaip antibakteriškas ingredientas.
Palaikyk savo odą atgaivintą ir švarią. Sudėtyje esantys greipfrutai yra turtingi vitaminais, kurie padeda sutraukti poras. 
Naudok tuomet, kai nori atgaivinti odą ar pašalinti makiažo likučius. 

Išvertusi visą nuostabią istoriją, nekantrauju pažvelgti į sudėtį iš arčiau – kaip supratai, esti čia visko daugiau nei tik arbatmedis, tad įprastu būdu ir panagrinėsiu:

lush tea tree water ojnd 3
Tea Tree Water, Grapefruit Water, Juniperberry Water, *Limonene, Perfume, Methylparaben

Daug čia teksto nebus, nes viskas buvo apžvelgta produkto aprašyme, tad pridursiu apie juodmedžio vandenį, kuris veikia antiseptiškai ir padeda palaikyti odą švarią, limonenas yra sudėtinė kvapioji dalis, turime ir parabeną, kuris įvardijamas kaip saugus konservantas (priklausomai nuo  koncentracijos produkte).

Visuomet, kai rašau apie Lush kompanijos priemones, paminiu tai, ką ir dabar parašysiu – man patinka tai, jog jie nurodo kas pagamino produktą: mano atveju, šis tonikas buvo Bryn’o šedevras, pamatęs pasaulį 2017m. rugpjūčio 23d., o galioja iki kitų metų rudens vidurio.
Žaisminga, aišku ir pravartu.

lush tea tree water ojnd 5Butelaitis yra tvirtas ir nepermatomai juodas, sandarus ir turintis gerą dozatorių, paskleidžiantis priemonę kaip dulksną.
Talpa – 100ml, bet jei nori, gali įsigyti ir didesnio kiekio.

lush tea tree water ojnd 2 Žinau, kad gali iškilti klausimas – jei oda linkusi į sausumą, kodėl aš griebiu tokio pobūdžio priemonę? Kaip žinia, manoji yra mišri ir pasidabinusi juodais inkštirais nuolatos, tad norisi, jog ji būtų ne tik graži, bet ir švari, atgaivinta ir atitinkamai tonizuota. Šį arbatmedžio vandenį įsigijau dar vasaros pabaigoje, bet daugiausiai jį griebiu naudoti būtent dabar – purškiu tuomet, kai norisi, jog oda būtų atgaivinta ir sudrėkinta, ką ši priemonė puikiausiai padaro, veikia kaip lengva atgaiva nuo maitinančių kremų, griebiu ir tada, kai jaučiu, jog jėgos senka ir reikia, kad kas padėtų atmerkti akis, ką taip pat šis Lush vanduo sugeba dar ir kaip, o geriausia dalis yra ta, kad užbaigiu juo savo makiažą, leisdama viskam sugulti ir atrodyti natūraliau.

Patiko ir už prieinamą kainą siūlau išbandyti jums 🙂

Kur rasti? „LUSH“ parduotuvėse
Kaina? 4,95 EUR

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą