LUSH | Rose lollipop lip balm

Labas!

Manau, kad kai staigiai sugalvojau išsikraustyti į Londoną, tai buvo ganėtinai didžiulis sprendimas, toks spontaniškas, kiek buvo nuspėjamas, kad tai nutiks vieną dieną, bet… Niekada nesigailėsiu, jog žengiau šį žingsnį. Kiekvieną dieną myliu šį miestą, nors ir suprantu, kad ne viskas rožėmis klota, ypatingai tas intensyvus gyvenimo ritmas ir nuolatinis bėgimas, noras viską suspėti, nors ir paroje laiko neužtenka. Vis gi, kiek čia galimybių, kiek visko galima pamatyti, sužinoti, atrasti, išbandyti… Pamenu, po atvykimo praėjus kelioms savaitėms, leidau sau šį bei tą nusipirkti, o Lush parduotuvė buvo viena tų, kurią labai norėjau aplankyti. Taigi, praėjus kone metams nuo įsigyjimo datos, noriu jums papasakoti apie LUSH | Rose lollipop lip balm.

lush rose lolipop lip balm ojnd

Kurios skaito ir žino mane ganėtinai neblogai, supranta, kad jei pamilstu kokį produktą, papasakoju apie jį labai greitai, tad manau tai, jog apie šį lūpų balzamą rašydama kone po metų, leidžiu jums suprasti, kad jis netapo mano didžiausiu favoritu.
Štai kaip produktas pristatomas:

Pamiršk deimantus – nuo šiol rožės yra amžiams, kadangi šis elegantiškas ir blizgus mišinys su lengvu bei gėlių aromatu yra tai, ko Tau reikia. Švelninantis turkiškos rožės aliejus su minkštinančiu karpažolės bei apelsinų žievės vašku padaro šį lūpų balzamą it rožių lemonadą, kuris lepins lūpas ir kutens uoslę savo natomis.

Jei nesu aš labai išranki kosmetikos priemonėms ar dekoratyvinei kosmetikai, tai lūpų balzamų sudėčių skaitymui skiriu nemažai laiko, kadangi žinau, kas patinka manosioms ir kas veiks, o kas ne. Pasižiūrėkime, kokie gėriai ar blogiečiai slypi šioje Lush priemonėje:

lush rose lolipop lip balm ojnd 5
Fair Trade Shea Butter, cupuacu butter, Organic Castor Oil, Glycerine,Infused with Fresh Lemon Peel and Cardamom Orange Peel Wax Almond Oil Extra Virgin Coconut Oil Candelilla Wax Safflower Oil Carnauba Wax Sicilian Lemon Oil Rose Oil Organic Sweet Orange Oil Rose Water *Cinnamal *Citral *Citronellol *Geraniol *Limonene *Linalool Flavour

Pagrindas – sviestmedžio sviestas, kuris drėkina, saugo, minkština odą, sekantis eilėje – cupuacu sėklių aliejus, kondicionuojantis odą. Trečiasis ingredientas yra ricinų aliejus: drėkina, minkština, ketvirtieji – kvapiosios medžiagos, išgautos iš citrinos bei kardamono, penktasis yra vaškas, kuris minkština bei sudaro plėvelę, o paskutinis svarbus – migdolų aliejus, kuris drėkina.
Sudėtyje dar turime visokiausių natūralių dalykėlių, viskas būtų kaip ir gerai, tačiau esti keletas kvapiųjų medžiagų, kurios randamos eteriniuose aliejuose, kurios gali nepatikti jautresnei odai.

Galiojimo laikas optimalus – metai, per kuriuos tikrai tikiu, jog sugebėtumei pabaigti naudoti.
Viso 12 gramų, kurie mus pasitinka metaliniame indelyje. Vienintelis dalykas, kuris man ne itin patinka – tai higieniškumo aspektas, kadangi reikia kišti pirštą į indelį, ko pasekoje produktas gali pasidaryti „nešvarus“, tačiau gelbėjuosi tuo, kad apvalau su vatos pagaliuku.

lush rose lolipop lip balm ojnd 3 Kvapas yra nuostabus – saldus, it koks pavasaris indelyje, jaučiasi citrinos, apelsinų, lengvos rožių natos, išliekančios apie kelioliką minučių po aplikavimo. Nėra intensyvus, bet jaučiamas.
Konsistencija yra kieta, kas kiek taipogi erzina, kadangi reikia kiek pasistengti, norint pagriebti norimą kiekį, tačiau lengvai tirpsta ir pasiskirsto ant lūpų.

lush rose lolipop lip balm ojnd 6 Negaliu pasakyti, kad produktas yra mano mėgstamiausias, tačiau negaliu teigti, kad ir nusipelnęs kažkokios kritikos. Patinka, tačiau nepastebėjau, kad itin dažnai naudočiau, nors ir pasitarnauja kuo puikiausiai, ypatingai žiemos metu, kuomet lūpoms reikia natūralių ingredientų, kurie padėtų kovoti su sausumu ar skilinėjimu, ką šiuo atžvilgiu Lush produktas gelbėja kaip reikalas. Patinka kaip kvepia, patinka konsistencija, kuri kiek rieboka ant lūpų, lengvas suteikiamas blizgesys, tačiau vis tik to cinkelio trūksta, kad taptų nepakeičiamu… 🙂 Ak, kokia aš poniutė, ar ne?

Kur rasti? „Lush“ parduotuvėse
Kaina? apie 7 svarai

Parašykite komentarą