Lush | mask of magnaminty

Labas!

Prisipažinsiu – jau mėnuo dirbu naujoje darbovietėje ir vis dar negaliu priprasti prie grafiko, kuris yra kardinaliai kitoks lyginant su visais darbais, kuriuose teko dirbti. Dažniausiai grįžtu iki 2 nakties namo ir kol viską susidėlioju, susitvarkau ir nusivalau savo grožybes nuo veido, atkeliauja ir 3… Esu visiškai rytinis žmogus, dievinu keltis 6 ar 7, tačiau pasikeitus darbui ir visam rėžimui, keliuosi kur kas vėliau ir visą dieną jaučiuosi it kokiam sapne… Gerai, kad rinkoje esti daugybė produktų, kurie man padeda pramerkti akis kiek plačiau – vienas jų yra Lush | mask of magnaminty, kuris man suteikia daugiau gyvybės, tik gaila, jog kasdien negalima naudoti.

lush mask of magnaminty ojnd Šią kaukę atradau senokai – konsultantė pasiūlė išbandyti ir įdėjo mažą mėginuką, tad kitą kartą pravėrusi Lush parduotuvės duris, iš karto žinojau, ką noriu įsigyti.
Štai kaip pristatomas šis produktas:

lush mask of magnaminty ojnd 2

Mėtinė, daugybės paskirčių kaukė, papildyta švelniais, tačiau efektyviais ingredientais, tokias kaip molis ir medus, padeda išlaikyti puikią odos būklę. Lengva paskirstyti ant odos, o sudėtyje dar esantis mėtų aliejus stimuliuoja, medetkų aliejus gydo, sėklos ir aduki pupelės lengvai šveičia, kol plaunate veidą. Oda atsinaujins ir jausis kur kas gaivesnė.

Žinot, ko nepaminėjo svarbiausio? Kad ši kaukė dar ir lengvai šaldo! Taip ir laukiu karštų dienų, kuomet stengsiuos atsigaivinti šia priemone, tad, kaip supranti, pirksiu ir pirksiu. Na, bet prieš pateikiant visas išvadas, pažvelkime į sudėtį jau visoms įprastu būdu:

lush mask of magnaminty ojnd 6

Pagrindas – bentonito molis, kuris absorbuoja nešvarumus, sekantis pasitinka molis, taip pat veikia kaip absorbentas, lengvai šveičia. Trečiasis eilėje yra medus, kuris drėkina, minkština bei pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, toliau turime talką, kuris veikia taip pat kaip absorbentas, penktasis pasitinka labai įdomus ingredientas – aduki pupelės, kurios žada pašalinti nešvarumus ir riebalus iš odos, o paskutinis svarbus yra glicerinas, veikiantis kaip drėkiklis.
Sudėtyje dar galime rasti aprašyme žadėtų ingredientų ir parabeną, veikiantį kaip konservantą.

Kiekis – 125 gramai, bet jei esi didesnė fanė, gali rasti ir 315 ar netgi 600 gramų pakuotes. Pastebėjimas – šią kaukę/šveitiklį galima naudoti ne tik veido, bet ir kūno odai.

lush mask of magnaminty ojnd 3 Kad ir kiek berašyčiau apie Lush kompanijos produktus, visuomet paminiu, kad žaviuosi jų pateikiama informacija – kada pagaminta, kas pagamino ir iki kada galioja 🙂

lush mask of magnaminty ojnd 7Pakuotė tokia pati, kaip ir visada – juodas, sandarus plastikinis indelis. Iš mano pusės tik vienas patarimas: visuomet gerai užsukite ir nepalikite jokio tarpelio, nes netyčia patekęs vanduo gali sutrumpinti jūsų priemonės galiojimo laiką ar netgi leisti atsirasti pelėsiui…

lush mask of magnaminty ojnd 8

Kaukė labai skaniai ir gaiviai kvepia mėtomis, intensyvokai, tačiau galvos neapsvaigins. Jaučiama tol, kol laikai ant odos, bet nuplovus viskas dingsta.
Konsistencija tiršta ir standi, tad kaukę skirstyk ant gerai sudrėkintos odos ir palik veikti 5-10 minučių.

lush mask of magnaminty ojnd 9Šią kaukę labiausiai mėgstu naudoti rytais ar tada, kai jaučiu, kad norisi miego, o darbų dar milijonas – dėl savo vėsinančio poveikio, ji man padeda atsibusti, suteikia energijos ar prablaško mintis. Kaip galėjai suprasti iš ingredientų sąrašo, kaukė yra ganėtinai stipri savo valomuoju poveikiu, tad nesistebėk, kad atsiras tempimo jausmas po procedūros.

DSC02990 copy Itin gerai šveičia bei pašalina nešvarumus, riebalų perteklių, oda lieka it persikėlis, tad belieka tik padengti drėkinamuoju kremu.
Rekomenduočiau naudoti toms, kurios turi mišrią/riebią/normalią odą, o tos, kurios turi jautresnę, turėtų pasisaugoti – mėtos gali dirginti, o sausiaodės turėtų iš viso vengti arba naudoti ne daugiau nei kartą per savaitę 🙂
Man labai patiko ir patinka, tad būtinai kartosiu ateityje vos tik pabaigsiu šį indelį.

Kur rasti? „Lush“ parduotuvėse
Kaina? 6,95 EUR

Parašykite komentarą