Lush | lūpų šveitiklis „Bubblegum“

Labas!

Visai netikėtai šią savaitę pasidariau didžiulę dramą gyvenime, tačiau labai viliuosi, kad priimti sprendimai nuves kažkur, bus tikrai gerai. Galų gale. Atvykusi į Londoną bandžiau apšilti čia kojas, susirasti savą vietą „po saule“, leidau sau daugiau nei įprastai ir dabar, manau, pats laikas į gyvenimą įsivesti taip vadinamąją rutiną, dėl kurios dabar reikės pakovoti ir išmėginti savą kantrybę, nes užsibrėžti tikslai yra labai nemaži ir kardinalūs.
Šiandien noriu jums papasakoti apie vieną priemonę, be kurios neapsieinu šaltesnėmis dienomis, ypatingai vakarais, o jei labai reikia – ir rytais, bet jei atvirai – naudoju nesvarbu koks oras už lango, tik štai jiems atšalus priemonė pasidaro būtina. Tai Lush | lūpų šveitiklis „Bubblegum“.

lush bubblegum scrub ojnd

Manau, kad daugelis jūsų sutiks, kad rudenį/žiemą kažkas atsitinka mūsų lūpoms ir joms kaip niekada reikia daugiau dėmesio bei rūpesčio, atitinkamo paruošimo, jei negalime apsieiti be lūpų dažų. Naudodama intensyvų lūpų balzamą, prie priežiūros priskyriau ir šį Lush šveitiklį, kuris pristatomas taip:

lush bubblegum scrub ojnd 2

Paruošk savo lūpas jas nupoliruodama prieš atlikdama makiažo rutiną garantuodama sau, jog lūpdažiai tiesiog slys ant lūpų ir išliks. Leisk cukrui nušveisti negyvas odos ląsteles, o simondsijų aliejui sušvelninti ir sudrėkinti. Bubblegum šveitiklis nepaliks odos riebios, tik suteiks malonų saldainių skonį, kurį malonu nulaižyti. 

Kaip visuomet, šioje vietoje panagrinėsime ingredientų sąrašą, kuris tikrai nėra ilgas:

lush bubblegum scrub ojnd 4

Pagrindas – cukrus, kuris ne tik šveičia, bet taipogi kondicionuoja ir drėkina. Sekantis eilėje – simondsijų aliejus, minkština bei skatina odą atsinaujinti, trečiasis pasitinka kvepalų ingredientas, kitas – skonį suteikianti medžiaga, o paskutinysis ingredientas – dažiklis.

Kaip visuomet, mano pagyros Lush kompanijai ne tik už žaismingą pateikimą, bet ir už nurodymą kas ir kada pagamino, kiek tiksliai produktas galioja.

lush bubblegum scrub ojnd 5Pateikimas – mažas stiklainiukas, kuris tvirtai užsisuka su plastikiniu dangteliu, talpa – 25 gramai, kurių, mano nuomone, jei protingai vartoji, užteks labai ilgam.

lush bubblegum scrub ojnd 8 Kvapas – kaip tikros kramtomosios vaikiškos gumos, intensyviai jaučiamas ir man labai patinkantis.
Konsistencija – daugiau cukrus nei aliejus, gruboka ir intensyvi.

lush bubblegum scrub ojnd 9

Naudoju prieš miegą arba ryte, visuomet pašalinus makiažą, žodžiu, ant švarios bei sausos odos. Šiek tiek patapšnoju bevardžiu pirštu per priemonę ir darbuojuosi ant lūpų sukamaisiais judesiais, siekdama pašalinti negyvas odos ląsteles. Jausmas – grubokas, atrodo, jog lūpos putlėja akimirksniu. Šveičiu apie 30 sekundžių, vėliau nuvalau priemonės likučius su servetėle arba… nulaižau. Skonis saldus, it kramtomosios gumos.
Po procedūros lūpas visuomet palepinu intensyvesniu lūpų balzamu ir džiaugiuosi lygiomis lūpomis, ant kurių aplikuoti makiažo priemones tampa itin lengva.
Beje, itin taupiai naudojasi ir ilgam užtenka, o kaina nėra didelė. Žinia, kad Lush kompanijos jau seniai nėra Lietuvoje, tad prisiminiau, kad prieš kelerius metus parašiau DIY straipsnį apie tai, kaip pasidaryti namuose lūpų šveitiklį pačiai, nuoroda ši: lūpų šveitiklis iš 3 ingredientų

Kaina – 6.50 svarai
Kur rasti? „Lush“ parduotuvėse

Parašykite komentarą