LUSH | Let the good time roll

Labas!

Vis daug galvoju apie meilę ir visus dalykus, susijusius su ja. Atrodo, kad visi mes ieškome kažko tobulo, bet… aš visuomet už tai, kad pirmiausiai mes save geriau pažintume, kas yra tikrai labai sunku. Daugelis žmonių, kuriuos sutinku, dažnai man sako, kad esu pakvaišusi ar nenormali – tai priimu kaip didžiausia komplimentą, bet tada susimąstau, kas gi yra normalu ir ar visiems mums reikia to kažko normalaus šalia mūsų? Kaip bebūtų, lieku aš prie savo kiek trenkto būdo, nes keistis mes visada sugebėsime, tik štai ar verta tai daryti dėl kažko?
Kol ieškome savęs ar kažko, kas būtų artimo širdžiai, galiu jums pasiūlyti kai ką, kas pradžiugins ir privers iškelti sau mažą klausimą – ar verta jį pakeisti kažkuo kitu??? Tai – LUSH | Let the good time roll.

lush let the good time roll ojndApie šią priemonę norėjau jau parašyti vos po pirmo bandymo, tiksliau, net prisilietimo, kuris įvyko firminėje parduotuvėje, o kvapas nepaliko manęs dar kelias valandas po to. Štai koks šis prausiklis man pasirodė ypatingas, o kompanija jį pristato ne ką prasčiau nei aš:

lush let the good time roll ojnd 5

Šis veido ir kūno prausiklis yra švelnus gydymas odai, kuris palieka ją minkštą ir švelnią liesti, papildydamas sviestinio popkorno aromatu. Kukurūzų miltai ir polenta lengvai šveičia, o cinamono milteliai tuo pačiu metu stimuliuoja ir palieka odą atgaivintą bei šviežią. 
Šveičiamasis prausiklis sušvelnins ir suminkštins odą, o svarbiausia –  suteiks natūralų spindesį.

O taip, tikra tiesa – šio produkto sudėtyje yra popkornų! Manau, kad ne man vienai įdomu, kas gi dar slypi ingredientų sąraše, tad panagrinėsiu mums įprasta tvarka:

lush let the good time roll ojnd 2

Pagrindą sudaro kukurūzų miltai, kurie minkština bei kondicionuoja, didžiąją dalį priemonės sudaro ir glicerinas, pasižymintis drėkinančiosiomis savybėmis, toliau turime talką, kuris sugeria nešvarumus bei saugo odą. Ketvirtasis eilėje pasitinka vanduo, penktasis yra kukurūzų aliejus, kurio savybės yra panašios į miltų, kuriuos tik aptarėme, o paskutinis svarbus yra kukurūzų kruopos.
Kaip matom, kukurūzai čia sudaro didžiausią dalį įvairiomis formomis, dar lašelis cinamono, kvapiųjų medžiagų, gardenijos ekstraktas ir popkornai. Pastaruosius būtų kiek sunkoka apžvelgti, kaip jie veikia odos gražinimo atžvilgiu.

Man patinka, kaip kompanija nurodo galiojimo laiką, paminėdama ir datą, kada produktas buvo pagamintas ir galų gale, kas gi jį padarė! Šį kartą pasidarbavo Andrėjus, kuris žada, kad priemonė bus tinkama naudoti tris mėnesius.

lush let the good time roll ojnd 4Kiekis yra netgi labai draugiškas – viso 100 gramų, kuriuos galima naudoti tiek veido odai, tiek kūno, tačiau jei nori lepinti ir pastarąjį, rekomenduočiau įsigyti didesnę pakuotę, talpinančią 250 gramų 🙂

lush let the good time roll ojnd 1 Pakuotė yra visiškai įprasta Lush kompanijai – juodas tvirtas ir plastikinis indelis, ganėtinai gerai užsisukantis ir, svarbiausia, perdirbamas! Kompanija lepina ir tuo, kad surinkus berods penkis indelius ir atnešus juos atgal į parduotuvę, dovanoja šviežią veido kaukę! Mane, asmeniškai, visada paperka tokie dalykai.

lush let the good time roll ojnd 6

Vos tik atsuku indelį, pasklinda malonus aromatas, o turinys atrodo taip, kad net suvalgyt norisi -matyti ir popkornai, kurie žadina tą apetitą.

lush let the good time roll ojnd 7 Kvapas tikrai yra dieviškas – saldus it kokio saldainio, kupinas skanių prieskonių, kurie išlieka ir yra užuodžiami ilgokai. Pavyzdžiui, naudočiau aš kūno odai šveisti, tai žinau, kad dar ir užmigčiau uosdama šį dangišką aromatą, bet štai darbuojantis tik su veidu, nepastebiu taip stipriai 🙂
Konsistencija it kokios standžios pastos, kurios reikia visai nedaug, vos mažo žnybtelėjimo vienai procedūrai, kadangi dengiant ant drėgnesnio veido, lengvai pasiskirsto ir savyje turi nemažai smulkių grūdelių.

lush let the good time roll ojnd 8

Esu visiškai įsimylėjusi šią Lush priemonę, kurios nepamirštu naudoti kiekvieną vakarą nuvaliusi makiažą – sudrėkinu odą ir lengvais sukamaisiais judesiais plaunu veidą. Prausiklis man pasirodė švelnus, nors ir veikia kaip šveitiklis, tačiau grubumo tikrai nėra. Patinka viskas – užburiantis aromatas ir ypatingai rezultatas, kuris yra minkštutėlė oda, švelni ir švari, neprašanti visiškai nieko, o ryte vis dar stebinanti išlikusiu efektu. Itin taupiai naudojasi, tad tikiu, jog užteks iki pat galiojimo pabaigos, tad vien tik privalumai ir nei vieno peikiančio žodžio šį kartą.

Žinau, jog 100% procentų ateityje kartosiu, o Tau, jei tik pasitaikys proga, labai labai rekomenduoju išbandyti ir taip pat įsimylėti!

Kur rasti? „LUSH“ parduotuvėse
Kaina? 7,50 EUR

 

Parašykite komentarą