LUSH | angels on bare skin

Labas!

Laukiu nesulaukiu ketvirtadienio – ketinu galų gale nufilmuoti naują video, tik štai neapsisprendžiu apie ką konkrečiai. Viskas šiek tiek išėjo iš ritmo, tačiau norisi į jį sugrįžti. Dabar jau gyvenu nuotaikomis, kuomet grįšiu į Lietuvą liepos mėnesio viduryje, vos kelioms dienoms, bet jos jau kone visos suplanuotos. Svarbiausias įvykis – mano geriausios draugės vestuvės, dėl kurių labai džiaugiuosi ir laukiu labiausiai! Aišku, turbūt net nereikia sakyti, kad ilgiuosi savo šeimos be proto – juk tai savaime suprantama. Kaip bebūtų, patinka ir čia, kur esu, juo labiau, kad kiekvieną dieną būna šiokių tokių atradimų. Kaip tik į temą čia ir išėjo viskas – noriu papasakoti apie priemonę, kurią turėjome Lietuvoje, tačiau kompanija pasitraukė iš mūsų rinkos nežinia kodėl. Taigi, dėmesio centre – LUSH | angels on bare skin.

lush angels on bare skin1 copy

O taip, pirmą kartą atvykusi į Wimbledon ir pamačius „Lush“ parduotuvę, vos susilaikiau neužėjus… Nieko, po savaitės nuvykau į kitą rajoną ir ten jau nebuvo abejonių, kad nusipirksiu ką nors. Draugas mane vos išvilko iš „Lush“, haha. Šis veido prausiklis buvo vienas prioritetų, o pristatomas jis taip (pavertėjausiu, tad jei kas ne taip, nepykit!):

lush angels on bare skin4

Šis neįtikėtinai švelnus veido prausiklis pagamintas iš 100% natūralių ingredientų. Įkvėptas viduramžių recepto ir patobulintas levandų gėlėmis bei moliu, kuris sugeria nešvarumus ir palieka odą švarią. Levandų aliejus ir rožių absoliutas ramina odą. Sumaišyk „angels on bare skin“ su vandeniu ir išgauk pastos konsistenciją.
Galima naudoti tiek veido, tiek kūno odai.
Skamba šauniai, tiesa? Man patinka tai, kas natūralu, tačiau prieš skelbiant savo verdiktą, kas be ko, greitai apžvelgsime sudėtį įprasta tvarka:

lush angels on bare skin2
Ground Almonds Glycerine Kaolin Water (Aqua) Lavender Oil Rose Absolute Chamomile Blue Oil Tagetes Oil Benzoin Resinoid Lavender Flowers *Limonene *Linalool

Pagrindas yra malti migdolai, kurie minkština odą ir lengvai ją šveičia. Sekantis eilėje yra populiarusis glicerinas, pasižymintis drėkinančiuoju poveikiu, toliau turime molį, kuris sugeria riebalus ir šveičia odą. Levandų aliejus ramina odą (ir ne tik!) ir suteikia aromatą priemonei, rožių absoliutas ramina ir švelnina, na, o paskutinysis mums svarbus yra ramunių ekstraktas, veikiantis antibakteriškai, gydo ir ramina.
Sudėtyje yra dar keletas natūralių ingredientų, netgi levandų gėlių, tačiau nedžiugina tai, kad būtent eteriniuose aliejuose esančios kvapiosios dalys gali netikti jautriai odai.

„Lush“ kompanija man patinka dėl kelių dalykų – pirma, tu visuomet žinai, kad perki šviežią produktą, pagamintą kone tą pačią dieną ar vakar. Žinai netgi kuo buvo vardu tas žmogus, kuris viską padarė ir… galiojimo laikas yra protingas, t.y. jei nusiperki, tai ir naudok, nes priemonė bus gera vos mėnesį nuo pagaminimo datos.

lush angels on bare skin3

Pakuotė gera – tvirtas indelis, užsukamas ir sandarus, perdirbamas ir… patogus naudoti. Jokių priekaištų! Juodas, neperšviečiamas ir su minimaliu dizainu.

lush angels on bare skin6

Vos atidarius indelį pajunti migdolų aromatą, kuris susimaišęs su levandomis. Gaivus ir vasariškas kvapas.
Konsistencija yra it guminė, nebyranti ir tokia, kurią ganėtinai nesunku pagriebti iš indelio ir dozuoti kaip tik patogu, mano atžvilgiu ganėtinai taupiai naudojasi.
Telieka sumaišyti paimtą kiekį su keliais vandens lašeliais ir produktas paruoštas naudojimui 🙂

lush angels on bare skin Pasakysiu jums paprastai – man patiko, juo labiau, kad itin priminė Uoga Uoga kompanijos „Gėlių laukai“ produktą, kurį aš po to persikūriau pagal savą receptą ir naudojau kone kasdien. Galiu girti už natūralumą, už pateikimą, o galų gale, už malonumą naudoti – kiekvieną vakarą nuprausiu veidą su šiuo „Angels on bare skin“ ir džiaugiuosi, kad oda švelni, be jokių sausumo pėdsakų, minkšta ir laiminga. Norėčiau, galėčiau apsieiti ir be jokio kremo, nes oda net nereikalauja nieko 🙂

Kur įsigyti? lush.com  arba „LUSH“ parduotuvėse. Ką daryti lietuvaitėms, net nežinau…
Kaina? 8.32 EUR arba 7.25 svaro

Parašykite komentarą