LUMENE | drėkinamoji veido kaukė LAHDE

Labas!

Jeigu mano nuotaika atsikėlus buvo gera, tai dabar ji tiesiog puiki – paskambinau savo draugui, kuris dabar atostogauja savojoje Italijoje ir pokalbis klostėsi taip:
– Ką veiki?
– Kažkokioje moteriškoje parduotuvėje vaikštau…
– Man lauktuvių perki???
– Tikrai taip.
– Gausiu ir kokią veido kaukę???
– Jau nupirkau 5 – visų ingredientus patikrinau ir jei ko nesuprantu sudėtyje, neimu.
Jei laukiau jo sugrįžtančio, tai dabar laukiu dar labiau… 😀 O šiandien jums papasakosiu apie vieną savo mėgstamiausių kaukių jau kelerius mėnesius – tai  LUMENE | drėkinamoji veido kaukė LAHDE.

lumene hydration recovery mask ojnd Kai balandžio mėnesį atostogavau Lietuvoje, užmačiau šią Lumene kaip ir naujieną, kaip ir ne, ir.. susigundžiau. Su atnaujintąja Lumene aš labai susidraugavau ir į krepšelį įsimečiau pamėgtą kremą štai tokį, bet labai noriu dar ateityje pakartoti su vitaminu C (apžvalga čia). Štai kaip ši kaukė pristatoma:

lumene hydration recovery mask ojnd 1Naujos kartos drėkinamoji priemonė tinka visų tipų odai ir gali būti naudojama tiek kaip kaukė, tiek kaip intensyvios priežiūros priemonė 2–3 kartus per savaitę. Inovatyvios sudėties skysto gelio kaukė palaipsniui puoselėja, maitina odą ir suteikia jai gaivumo, jaunatviškumo bei itin daug drėgmės. Su tyru arktinio šaltinio vandeniu ir beržų sula.

Drėkinamosioms kaukėms niekada nepasakyčiau „ne“, o šioji dar pasirodė tokia įdomi sava konsistencija. Pasižiūrėkime į sudėtį ir panagrinėkime įprasta tvarka:

lumene hydration recovery mask ojnd 3

Pagrindas – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir drėkina. Toliau sudėtyje turime ne itin populiarų ingredientą, bet naudingą – tai beržų sulos sultis, kurios tonizuoja bei veikia priešuždegimiškai, ketvirtasis pasitinka glicerinas, visoms žinomas kaip drėkiklis, penktasis taip pat drėkina, o paskutinysis yra konservantas, kurio koncentracija leidžiama ne didesnė nei 1%, tad aišku, kad visų kitų ingredientų bus kur kas mažiau, tačiau tarp jų yra tikrai neblogų, tokių kaip alantoinas, cinkas, hialurono rūgštis ir kt.

Rekomenduojama naudoti 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, tad atsižvelgiant į kiekį, siūlau negailėti šios kaukės, kadangi ji itin skalsiai naudojasi. Viso – netgi 150ml.

lumene hydration recovery mask ojnd 4 Pakuotė tvirta, plastikinė ir su sandariai užsisukančiu dangteliu. Dar viena rekomendacija higieniškumui palaikyti – naudoti mentelę vietoje to, kad kaišiotumei pirštą į vidų.

Konsistencija želinė ir standi, tačiau kokia skalsi! Pavyzdžiui, tokio kiekio, kurį matai žemiau esančioje nuotraukoje, kuo puikiausiai užtenka padengti visam veido plotui plonu sluoksniu.
Kvapas labai malonus, gaivus ir toks vasariškas, jaučiamas užtepus kaukę kelioliką sekundžių ir vėliau palengva pranykstantis.

lumene hydration recovery mask ojnd 7

Žinoma, jog priemonę reikia naudoti ant idealiai nuvalytos odos, tačiau aš visuomet dar siūlau prieš bet kokią kaukę veidą gerai nušveisti, jog geriau pasiteisintų naudojamas produktas. Naudoju apie du kartus per savaitę – noriu, tepu storu sluoksniu ir leidžiu kaukei susigerti per kelias valandas, noriu, tepu plonu sluoksniu ir po to netgi naudoju dekoratyvinės kosmetikos priemones – kaip kokį pakaitalą dieniniam kremui. Smagiausias dalykas yra tas, kad kaukė yra tikrai gaivinanti ir lengvai šaldanti – pojūtis išlieka apie 5 minutes, tad šiek tiek netgi pabudina. Efektas? Oda akivaizdžiai sudrėkinta, švelnesnė ir gaivesnė, atrodo, lyg būčiau ją gerai pagirdžiusi. Sakyčiau, jog būtent šis Lumene produktas tapo mano savaitės rutinos dalimi, kurios niekada nepraleidžiu, nes tiek patinka naudoti, tiek pasiteisina savo efektyvumu. Svarbiausia, kad produkto užtenka laaa-aaaabai ilgam!

Rekomenduoju išbandyti 🙂

Kur rasti? „Drogas“ parduotuvėse arba netgi Eurovaistinėje
Kaina? Apie 20EUR

Parašykite komentarą