L‘Oreal Professionnel | Expert Serie Curl Contour Masque

Labas!

Man rodos, užėjo „pokyčių“ metas – apart to, kad pakeičiau šalis ir viską, kas tik įmanoma, atrodo, kad negana ir noriu dar daugiau. Na, gerai, konkrečiau kalbant – noriu pasidaryti kažką su savo plaukais. Ką tiksliai, tikrai negaliu pasakyti. Galvojau apie žirkles ir trumpesnį kirpimą, tačiau pažvelgusi į visai žavingai ataugusias garbanas, persigalvojau. Kas belieka? Dažyti! Žodžiu, esu pasimetusi, bet bent jau žinau ko noriu kalbant apskritai. Tuo ir įdomus tas moters gyvenimas.
A, dar vienas dalykas, kurio noriu – tai naujos plaukų kaukės, nes tą, kurią dabar turiu, nelabai myliu, kaip bebūtų gaila. Kodėl? Skaityk toliau, bet iš pradžių leisk pristatyti – L‘Oreal Professionnel | Expert Serie Curl Contour Masque.

loreal professionel curl contour mask ojnd

Labai moteriškai pradėjusi straipsnį, noriu priminti, kad visai neseniai rašiau ir ganėtinai neblogai įvertinau šios kompanijos ir tos pačios linijos šampūną, apie kurį gali paskaityti plačiau čia, o dabar laikas šios kaukės aprašymui:

Plaukų kaukė L‘Oreal Professionnel Expert Serie Curl Contour – tai maitinanti, drėkinanti ir atkuriamoji profesionali plaukų priežiūros priemonė skirta garbanotiems ir banguotiems plaukams. Lengvos tekstūros plaukų kaukė išryškina ir pabrėžia garbanų sruogas, suformuoja įspūdingas ir paklusnias garbanas, neapsunkindama plaukų.

loreal professionel curl contour mask ojnd 1

Kol nepradėjau skaityti ingredientų sąrašų, tol tikėdavau kiekviena etikete 100% – šios skamba taip pat gražiai, tiesa? Nieko nelaukusios, pasižiūrėkime iš arčiau ir supraskime, kokias realias viltis galime dėti naudojant šią kaukę:

loreal professionel curl contour mask ojnd 2 Pagrindas yra ganėtinai įprastas tokio pobūdžio priemonėms – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, pasižymintis minkštinančiosiomis savybėmis. Sekantis eilėje yra palmių aliejus, taip pat minkštinantis bei kondicionuojantis. Ketvirtasis ingredientas yra tas, kuris apsaugo nuo įsielektrinimo bei veikia kaip konservantas, toliau mus pasitinka glicerinas, drėkinantis, o paskutinis svarbus yra fenoksietanolis, konservantas, kurio didžiausia leistina koncentracija yra 1%, tad suprask, kad kitų ingredientų yra tiek pat arba dar mažiau.
Žvelgiant į sąrašą, matyti, kad yra lašelis vynuogių aliejaus, kvapiųjų medžiagų, kurios gali alergizuoti jautresnę odą, dažiklių ir kt.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

loreal professionel curl contour mask ojnd 3

Pakuotė man patinka – ganėtinai nedidelis indelis, sandarus ir tvirtas, talpinantis viso 200ml. Patogus naudoti ir vežiotis kartu su savimi.

loreal professionel curl contour mask ojnd 5

Kvapas man šiek tiek primena vyriškus kvepalus, bet gi mes, moterys, juos dieviname, o dar geriau, kad ir išlieka ant plaukų.
Konsistencija standi ir ganėtinai skalsi, nereikia labai jau daug kaukės, kad padengti plaukus per jų ilgį nuo ausų lygmens.

loreal professionel curl contour mask ojnd 6

Kad ir kiek laikyčiau šią kaukę, rezultatas visuomet tas pats – taip, plaukai labai gražiai spindi ir yra minkšti, neprisiploję prie galvos, tačiau garbanotis labiau tikrai nepradėjo, o dar minėtina ir tai, kad truputėlį veliasi, daugiau nei įprastai ir, kas blogiausia, be aliejuko vistiek neapsieinu, nes trūksta to glotnumo ir išraiškingumo, tvarkos ir išbaigtumo, mažesnio sausumo pojūčio.
Kažkaip neradau aš ryšio su šia priemone ir esu bandžiusi geriau, tad antrą kartą nepirkčiau, nes nepateisina mano visų lūkesčių, maždaug tik puselę jų 🙂

Kur rasti? www.kuryba.eu
Kaina? 13 EUR

Parašykite komentarą