L’Oréal Paris | True Match Minerals pudra

Labas!

Man atrodo, kad kažkada jau tai sakiau – jei taip, pasikartosiu, o jei ne – tuomet puiku! Esu tikras rytinis žmogeliukas, kuris pasitinka dieną dažniausiai su šypsena (kartą per mėnesį būna taip, kad negaliu jos išspausti net iki vakaro), su planais ir norais, mažomis svajonėmis, dvejonėmis, bet su energija dieną paversti ypatinga. Viskas prasideda nuo pat pirmų minučių, dienotvarkės dėliojimo, o smagiausia dalis tada, kai sau darausi makiažą. Kiekviena diena man lyg mažas spektaklis, kuriam atidžiai ruošiuosi, nes kas žino, gal šiandien sutiksiu gyvenimo meilę? 😀
Noriu atrodyti gražiai, bet neperdėtai, tad renkuosi lengvesnes priemones – vakar pasakojau apie idealiai pasitarnaujantį makiažo pagrindą, o šiandien apie jo užtvirtinimą su L’Oréal Paris | True Match Minerals pudra.

loreal true match minerals powder ojnd

Neseniai sužinojau, kad daug kas vengia šio žingsnelio, kadangi pudros dažniausiai sukuria papildomą sluoksnį, atrodo sunkiai ant veido, o blogiausia – išsausina visą vaizdą. Nebūtinai, jei renkiesi tinkamą produktą.
Štai kaip pristatomos šios birios pudros:

loreal true match minerals powder ojnd 2

Puikiai prie odos atspalvio ir tekstūros prisitaikanti, natūralią išvaizdą ir matinį efektą odai suteikianti pudra makiažui užbaigti, kurią galima naudoti vieną arba norint sutvirtinti makiažo pagrindą.
Mineralinė pudra makiažui užbaigti suteikia visą dieną išliekantį matinį efektą. Poros akimirksniu atrodo lygesnės, o oda nepatiria jokio sausumo pojūčio. Tinka jautriai odai.

Mano rankose viso trys spalvos ir ne veltui – pudras galima naudoti norint užtvirtinti makiažą arba pavieniui, sulyginant odos spalvą, norint pamaskuoti šį bei tą, tačiau tokiu atveju rekomenduoju naudoti prieš tai intensyvesnį kremą, gal kiek riebesnį.
Bespalvė, vadinamoji translucent, sekanti šiek tiek šiltesnio atspalvio W4 ir paskutinioji M3.

loreal true match minerals powder ojnd 1Visos jos talpina po 10 gramų, kas iš mano patirties sako, jog užteks kasdieniam naudojimui bent keturis mėnesius, jei rinksimės tik siekiant užtvirtinti atliktą makiažą. Galiojimo laikas dosnus, kadangi sudėtyje nėra vandens – 24 mėnesiai nuo produkto naudojimo pradžios, bet visada atkreipkite dėmesį į higieninius sumetimus, tokius kaip tik panaudojus būtinai uždaryti indelį, kad nepridulkėtų, naudoti švarius šepetėlius.

loreal true match minerals powder ojnd 3Pakuotės ganėtinai tradicinės L’oreal kompanijai – tvirti plasitikiniai indeliai su masyviais dangteliais, ne itin pravarčios kelionių metu, kai itin taupai vietą. Vienas aspektas man nepatinka – nepatogu naudoti/dozuoti, nes dangtelis nesukurtas taip, kad leistų ant jo padengti priemonę, reikia tuomet ieškoti kokios alternatyvos, kratyti, kas padaro netvarką aplink. Kitas būdas – kišti ir tapšnoti šepetėlį, taip taupai priemonę, tačiau irgi nėra patogu.

loreal true match minerals powder ojnd 4 Naudoju aš šias pudras taip – translucent renkuosi tuomet, kai noriu užtvirtinti makiažą, galiu pagirti, jog labai gražiai gula, suteikia matinį rezultatą, tačiau visiškai neapsunkina veido, kaip tik sulygina, nepatiriu jokio sausumo/tempimo pojūčio. Itin gerai sumalti milteliai. Visa tai galioja visoms pudroms, tačiau su sekančiomis spalvomis skiriasi naudojimo būdas. Antrąją spalvą naudoju tuomet, kai noriu veidui suteikti šiltumo, tačiau saikingai, o trečiąją tada, kai norisi atrodyti itin natūraliai, pakontūruoju veidą – spalva man atrodo tinkama tam daryti, kadangi ji šiek tiek šaltesnė. Dar kartais naudoju taipogi natūraliam akių makiažui.

Sakyčiau, jog šios True Match pudros yra labai nusisekęs produktas, kadangi naudoju kiekvieną dieną, esu itin patenkinta tuo, kaip mano veidas atrodo padengus ir teigiu, jog tai geras pasirinkimas visiems odos tipams.

Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“, „Douglas“ ir kt.
Kaina? Apie 16,50 EUR
 

Parašykite komentarą