L’Oreal Paris | Pure Clay Detox Foam Wash

Labas!

Manęs dažnai žmonės klausia, kodėl aš šypsausi ar kodėl atrodau tokia laiminga – žinai, atsakymas mano visada vienas ir tas pats: aš esu patenkinta tuo, kaip praleidžiu savo dienas, pradedant tuo, kad patinka mano darbas, tęsiant žmonėmis, kurie mane supa ir baigiant vakarais, kuomet gulėdama lovoje ramiai apžvelgiu prabėgusią dieną ir planuoju sekančią.
Norėtųsi pasakyti, jog patinka ir tai, ką naudoju, bet ne visada man pasiseka taip jau gerai – aš esu kategoriškas žmogus ir stengiuosi to kaip įmanoma išvengti, bet esti savybė tokia, kad arba 100%, arba nieko. Šiandien noriu apžvelgti priemonę, kuri taiko į nelemtą viduriuką. Tai – L’Oreal Paris | Pure Clay Detox Foam Wash.

loreal pureclay detox wash ojnd

Akys nemeluoja – produktas yra labai panašus į šiais metais į rinką patekusią veido kaukę su anglimi (pasakojau čia), tačiau neužbėkime įvykiams už akių. Aprašymas skamba taip:

loreal pureclay detox wash ojnd 3

Priemonės sudėtis papildyta trimis moliais. Kaolinas idealiai sugeria nešvarumus ir sebumo perteklių. Montmorilonitas padeda pašalinti nelygumus. Gasulo molyje esantys oligoelementai padeda skaistinti veido spalvą. Anglis turi valomųjų ir absorbuojančių savybių. Matomi rezultatai: oda tampa švari ir švytinti. Naudojant kasdien ilgesnį laiką, oda atrodo atsinaujinusi ir pastebimai gražesnė.

Įdomiausia dalis čia pat – kaip yra su sudėtimi? Apžvelgsiu įprasta tvarka, kuomet nagrinėsiu pirmuosius 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

loreal pureclay detox wash ojnd 5
Aqua / Water, Kaolin, Glycerin, Butylene Glycol, Zea Mays Starch / Corn Starch, Decyl Glucoside, Perlite, Sodium Laureth Sulfate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Zinc Gluconate, Palmaria Palmata Extract, Moroccan Lava Clay, Carrageenan, Tetrasodium Edta, Xanthan Gum, Montmorillonite, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196466/1).

Pagrindas yra vanduo ir baltasis molis, kuris tinka visiems odos tipams ir pasižymi tuo, kad šveičia odą, padeda sumažinti riebalų kiekį. Sekantis eilėje – glicerinas, žadantis drėkinti odą, ketvirtasis yra drėkinamasis ingredientas, toliau turime absorbuojančią medžiagą, o paskutinysis mums svarbus yra konsistencijos regulaitorius.
Sudėtyje galime dar rasti SLS, keletą natūralių ingredientų, naudingų odos priežiūrai, konservantą, kvapiklių ir dažiklių.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

loreal pureclay detox wash ojnd 6

Pakuotė puikiai atspindi visą šią molių liniją – ta pati spalva, tas pats dizainas, tūtelė tvirta ir sandari, patogi naudoti ir padedanti optimaliai dozuoti.

loreal pureclay detox wash ojnd 8Kiekis gausus – viso turime 150ml, kurių turėtų užtekti tikrai pakankamai ilgam.

loreal pureclay detox wash ojnd 1 Kvapas gaivus ir malonus, nors, kaip visada sakau – tai skonio reikalas, bet man pačiai patinka. Jaučiasi it koks eukaliptas, bet nėra labai įkyrus ar erzinantis.
Konsistencija skalsi ir tamsi, lengvai pasiskirstanti ir taupi. Kuo puikiausiai užteks žemiau nuotraukoje parodyto kiekio.

loreal pureclay detox wash ojnd 9

Mano išvados tokios – pirmiausia, rekomenduočiau naudoti tik į riebumą linkusiai odai, nes gali dar labiau sausinti. Antra – siūlau nenaudoti kaip įprasto prausiklio, kurį griebiame tiek ryte, tiek vakare, nes… sausins, nors ir yra sudėtyje glicerino, tačiau vis tiek po prausimo jaučiasi lengvas sausumo pojūtis, šiek tiek užgožiantis tą švaros ir gaivumo jausmą. Trečia – makiažo jis tikrai nepašalins, tačiau likučius tai tikrai, tad geriausia nudoti nuvalius makiažą įprastomis priemonėmis. Ketvirta – jei tikiesi, kad šį prausiklį kaip nors galėsi panaudoti kaip kaukę, tai tikrai ne – konsistencija tam per skysta, tad naudok taip, kaip reikia.
Pati renkuosi naudoti kelis (2-4, priklausomai nuo nuotaikos ar poreikius) kartus per savaitę, kadangi tokiais šaltais orais, kuomet aplinka pati sausina odą, mažiausiai norisi dar labiau sausinti. Sakyčiau, kad patinka naudoti tam, jog subalansuočiau ir palaikyčiau odos švarą. Paskutinė mintis – tos, kurios turi jautrią odą, pasibandykit, nes gali šiek tiek dirginti.

Kur rasti? „Eurokos“, „Drogas“, UK: „Superdrug“, „Boots“ ir kt.
Kaina? Apie 8,50 EUR

Parašykite komentarą