L’Oréal Paris | Paradise Extatic Waterproof Mascara

Labas!

Gyvenimas yra labai keistas – pirmiausiai, gyveni taip, kaip žmonės sako – „Turėsi tą ir aną, būsi laiminga ir viskas bus gerai“. Na, toks standartinis posakis, bet galvoji, kad ai, jei visi laimingi taip, tai ir aš pabandysiu. Neišeina pajusti tos laimės. Tada bandai laužyti standartus ir ieškai savo laimės.. Pastebi, kad ne taip jau ir lengva, kad užtrunka labai daug laiko ir ilgos kovos. Apskritai, man gyvenimas yra it kokios pamokos, į kurias kartais nesinori eiti, bet nuėjus net ir į pačią nemėgstamiausią, gali atrasti visokiausių stebuklų.
Šiandien noriu jums papasakoti apie vieną geresnių blakstienų tušų – tai L’Oréal Paris | Paradise Extatic Waterproof Mascara.

loreal paradise extatic ojnd

Apie pirmtaką, kuris buvo vandeniui neatsparus, kalbėjomės kone prieš metus ir per tą laiką jis patapo daugelio mėgstamiausiu, o ir mano gerų žodžių daug sulaukė (pasakojau štai čia). O dabar – šio, vandeniui atsparaus prisistatymas:

loreal paradise extatic ojnd 1

Rojus Jūsų blakstienoms!
Daugiau nei 200 šerelių švelniai apgaubia ir padengia kiekvieną blakstieną vandeniui atsparia kremine juoda tušo formule. Naudojimas:Švelniai braukite per švarias blakstienas, pradėdama nuo jų šaknų iki pat galiukų. Jei reikia, taip pat nudažykite ir apatines blakstienas. Norėdama suteikti dar didesnės apimties, tušu blakstienas padekite keliais sluoksniais. Makiažo patarimas: kad sukurtumėte kuo dailesnį rezultatą, tušą tepkite darydama zigzago judesius.

Besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos sudėtimis, žemiau pateikiu nuotrauką, kurioje matyti visas sąrašas:

loreal paradise extatic ojnd 3

Kelios techninės detalės – kiekis yra 6,4ml, ganėtinai tradicinis, o galiojimo laikas taip pat nestebinantis – viso 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, bet visos žinote mano rekomandacijas sunaudoti blakstienų tušą per 3 mėnesius higieniškumo sumetimais (kodėl ir kaip pasakojau šiame detaliame straipsnyje: ką būtina žinoti kiekvienai | kosmetikos galiojimo laikas).

Judėkime toliau – pakuotė mane labai žavinti – tokia elektrinė mėlyna tūtelė, tvirta ir sandari, savyje talpinanti ilgą aplikatorių, kurio dėka man lengva pasidažyti abi akis viena ranka (naudoju dešinę, kadangi su kaire taip ir niekada neišmokau :D). Tiesa, pati pakuotė per laiką neapsitrynė ir iki dabar vis dar graži.

loreal paradise extatic ojnd 5 Aplikatorius yra iš minkštų šerelių, ne guminis, tad čia jau skonio reikalas – man tokie geriausiai pasiteisina, ypatingai dėl to, kad aš mėgstu košę ant blakstienų – kuo daugiau, tuo geriau, tačiau šis delikačiai darbuojasi ir, jei nori tos dramos, pati ją gali ir sukurti aplikuodama vis daugiau ir intensyviau šukuodama. Šepetėlis gražiai šukuoja, tankina ir netgi šiek tiek ilgina, visas rezultatas išlieka man visą dieną ir tinka mano jautrioms akims, jų neerzina.

loreal paradise extatic ojnd 6 Na, ir kaip visada, keletas rezultato nuotraukų, kad pamatytumėte, kaip šis L’oreal tušas darbuojasi:

loreal paradise extatic ojnd 8 loreal paradise extatic ojnd 10 Bendras verdiktas – man patiko ir su mielu noru ateityje kartosiu! Sakyčiau, kad vienas iš favoritų, konkuruojantis su Maybelline „Lash Sensational“ 🙂
Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“, „Douglas“ ir kt.
Kaina? apie 14,50 EUR

Parašykite komentarą