L’Oréal Paris | Paradise Extatic blakstienų tušas

Labas!

Taip retai berašant pastaruoju metu net sunkiau darosi sugalvoti kokią čia įžangą parašius! Na, bet kai kalbėsime apie tokią priemonę, be kurios ar bent jau panašios neprabėga kone nei viena mano diena, verta atsiminti vieną momentą iš vaikystės. Daug kas klausia, kas gi mane išmokė dažytis, kas gi buvo mano autoritetas – ei, pažvelkite į mano mamą ir suprasite, kokį pavyzdį puikų aš gavau. Pamenu, būdama 14 pradėjau po truputį tepliotis ir pasibaisėdama žvelgdavau į mamos blakstienas, pabardama ją, kad reikia vos vieno sluoksnio, jog taptų išraiškingesnės, o ji ten košę makaluoja. Aha… pasižiūrėkime dabar į mane – be 3 sluoksnių – nė pro duris! Visgi, būna dienų, kai norisi paprastumo, tačiau tai nereiškia, jog apsieisiu be akių išraiškingumo. Būtent tuomet renkuosi L’Oréal Paris | Paradise Extatic blakstienų tušą, apie kurį dabar ir papasakosiu plačiau.

loral paradise extatic ojnd

L’oréal naujienos mane pasiekė ganėtinai senokai, tačiau vis laukiau, kada viską sufotografuosiu, na, o tada jau griebiau naudoti – šis tušas buvo pats pirmasis, nes… kai kas nors taip patraukliai atrodo, sunku atsilaikyti.
Štai kaip jis pristatomas:

loral paradise extatic ojnd 1

Klasikinės formos šepetėlis su ypač švelniais šereliais ypač malonių pojūčių suteikiančiam potėpiui. 
Rojus Jūsų blakstienoms! Klasikinės formos šepetėlis su ypač minkštais šereliais švelniai apgaubia ir padengia kiekvieną blakstieną kremine juoda tušo formule. Ši gausiai prisotinta ricinų aliejaus, todėl nuostabiai glotniai tepasi ir suteikia nepakartojamai malonių pojūčių.

O taip, ši priemonė dar papildyta turtinguoju ingredientu ricinų aliejumi – kalbant dar apie vaikystę, pamenu, jog ir aš taip darydavau – bandydavau įlašinti būtent šio aliejaus į turimą tušą, bet viskas pasibaigdavo tuo, jog atrodydavau kaip panda! Palikau šį cheminį procesą profesionalams haha.

Šiandien apie sudėtį nekalbėsiu, bet vis tiek paminėsiu kelias technines detales, tokias kaip:

loral paradise extatic ojnd 3

Galiojimo laikas – 6  mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, bet mano pastovios skaitytojos žino mano rekomendaciją jau kuo puikiausiai – higieniškumo sumetimais siūlau tik 3 mėnesius gražintis šia priemone.
Kiekis, lyginant su kitais tokio paties pobūdžio produktais yra mažesnis, tačiau ar tai reiškia, jog užteks trumpesniam laikui? Kaip visada, viskas priklauso nuo individualaus naudojimo – kas tepa vieną sluoksnį, kas penkis.

Pakuotė man pasirodė žavinga – tokia bronzinė, plonesnė nei daugelio kitų ir sandariai užsisukanti, laikui bėgant neapsibraižanti.
Kotelis standartinio dydžio, naudoti patogu.

loral paradise extatic ojnd 5

Kalbant apie aplikatorių… tiesa ta, jog L’oréal Paris man šį tušą atsiuntė išbandymui, tad jei žiūrėčiau į priemonę parduotuvėje, kažin ar pirkčiau, kadangi būtent tokie aplikatoriai man labai klijuoja blakstienas ir gaunasi košė makalošė ant akių, kurią taip ir norisi nuvalyti. Didžiausiui džiaugsmui rezultatas skiriasi kaip diena ir naktis – šereliai minkšti ir puikiausiai šukuojantys, tankinantys ir ilginantys.

loral paradise extatic ojnd 6

Rezultatas gaunasi stulbinantis – ilgos, gražios, tankios ir išraiškingos blakstienos, kurių atrodo it koks milijonas, o svarbiausia, kad išlieka visą dieną ir nebyra, netepa, nėra jokių gumulėlių.
Žodžiu, viena išvada – rekomenduoju išbandyti, nes tikrai tikiu, jog nenusivilsite! Man šis blakstienų tušas sukuria tokį rezultatą, kurio visada ir norėjau.

loral paradise extatic ojnd 9

Kur rasti? „Eurokos“, „Drogas“, „Douglas“
Kaina? 14,49 EUR

Parašykite komentarą