L’oreal Paris | Infallible Total Cover Foundation

Labas!

Kaip pasiilgau aš tokių vakarų, kai sėdi, jauti, kad karšta (bet vistiek geri kakavą, nes organizmas tiesiog reikalauja cukraus), ilsiesi ir klausaisi mėgstamiausios muzikos… Tiesiog gera ir tiek.
Pasidžiaugiau ir gana, keliaukime prie reikalų – penktadienį mano bičiulio David’o gimtadienies, dirbu iki vėlumos ir galvoju, kaip gi čia viską gerai sudėliojus, jog dar ir vakare gerai atrodyčiau? Norisi pasipuošti (gražioji juoda suknelė jau paruošta!), nes ne per dažniausiai tokių progų pasitaiko. Žinau, kad visu 100% griebsiu vieną priemonę, tik štai reikės šiokių tokių korekcijų, bet tikiu, kad viskas bus gerai. Apie ką aš čia? Apie tai, ko Lietuvoje, deja, bet dar negalime rasti – tai L’oreal Paris | Infallible Total Cover Foundation.

loreal total cover foundation ojnd

O taip, tai buvo vienas mano pirmųjų pirkinių Londone, kurį norėjau išbandyti, kadangi marketingas šio produkto yra tikrai puikus ir labai traukiantis akį.
Štai kaip pristatomas makiažo pagrindas (verčiau pati, tad atsiprašau, jei kas ne taip :)):

loreal total cover foundation ojnd 2

Atrask Infallible Total Cover makiažo pagrindą – nepriekaištingas, pilnai maskuojantis produktas, kuris išliks 24 valandas. Nulis kompromisų, kamufliažinė formulė, kuri paslėps viską, pradedant nuo raudonio, kitų įvairių trūkumų, o baigiant tatuiruotėmis! Matinis, lygus rezultatas, papildytas anti-blizgėjimo baze. JOKIŲ KOMPROMISŲ. JOKIO PERKRAUTO REZULTATO. 

Dar aprašyme buvo minėta tai, kad produktas.. hm… sunku išversti – žodžiu, esmė tokia, kad priemonė, prisilietus prie ko nors, neišteps, bet iš karto sakau, kad taip tikrai nebus – pamenu, apkabinau draugą, vilkintį baltais marškiniais ir po to gėdijausi, kad palikau pusę savo veido ant jo 😀

Gaila, tačiau atspalvių pasirinkimas nėra platus – 6 spalvos, manoji yra pati šviesiausia 9 Light Sand, tačiau ir ta nebus geriausias pasirinkimas tokioms baltoms, kaip ir aš 🙂 Kaklą tiesiog būtina padengti, jei nenori keistai atrodyti.

loreal total cover foundation ojnd 1 Patinka man L’oreal kompanijos informatyvumas – ant pakuotės nurodyta ko gi galime tikėtis: didžiausio maskavimo ir matinio rezultato.

loreal total cover foundation ojnd 3 Besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos ingredientų sudėtimis, palieku nuotrauką, kurioje ganėtinai gerai viskas matyti. Esmė tokia – vanduo ir silikonas, papildytas glicerinu.

loreal total cover foundation ojnd 4

Kelios techninės detalės – kiekis didesnis nei įprasti 30ml – šiuo atveju turime visus 35ml.
Galiojimo laikas standartinis – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

loreal total cover foundation ojnd 5 Pati pakuotė yra tvirta, tačiau minkštoka tūtelė, lengva dozuoti. Kamštelis itin sandariai užsisuka, tad jokių problemų įsimesti į kelioninę kosmetinę nėra.

loreal total cover foundation ojnd 6 Jokio ypatingo kvapo nepastebėjau, tad jautriosios nosytės irgi bus patenkintos.
Konsistencija yra itin koncentruota, kreminė, tačiau skirstosi lengvai. Tikrai labai gerai pigmentuota ir padedanti paslėpti tiesiogine šio žodžio prasme VISKĄ.

loreal total cover foundation ojnd 7

Žodžiai žodžiais, tačiau visuomet nuotraukos prieš ir po parodo viską geriausiai.
Pirmoji nuotrauka ta, kurioje esu be makiažo, tik su vitamino C serumu 🙂 Nieko naujo – tie patys pamėlę paakiai, tie patys rausvi kapiliarai ir nelygi veido spalva.

loreal total cover foundation ojnd 8Štai jums ir nuotrauka, kurioje matyti, kaip gi šis naujasis makiažo pagrindas pasidarbavo. Geras, tiesa? Ah, išbaigimas yra matinis, tačiau buvau pamiršusi padaryti nuotrauką prieš aplikuojant highlighter’į :))

loreal total cover foundation ojnd 9

Paskutinioji nuotrauka su visais „prieskoniais“ :)))

loreal total cover foundation ojnd 11

Išvados tokios – iš vienos pusės, tikrai nuostabus makiažo pagrindas, jei nori paslėpti kone viską, ypatingai sluoksniuojant (labai lengvai). Nesubėga į raukšleles ar poras, nepadaro veido tokio kaip apelsino žievelė, gražiai pasidengia būtent rankomis – su kempinėle man rezultatas nepatiko, kažkaip ne itin gerai draugauja ši priemonė su vandeniu, sunkiau paskirstyti, o ir pats maskavimas sumažėja. Išlieka apie 6 valandas, dienos bėgy nesunku pasikoreguoti blizgančią T zoną.
Spalva nesioksiduoja, tačiau nepatinka tai, kad nėra dar šviesesnio atspalvio 🙂
Maskuoja, kaip ir sakiau, puikiai, tačiau pats rezultatas toks, kad oda neatrodo apsunkusi. Kasdienai galbūt per daug tokios „kaukės“, tačiau jei norisi atrodyti labai gražiai ir nepriekaištingai, pasirinkimas tikrai geras.

Kur rasti? www.lookfantastic.com
Kaina? 12,45 EUR

Parašykite komentarą