L’Oreal Paris Fine Flowers Cleansing tonikas

Labas!

Vakar diena buvo tokia, kokios sau niekada neleisdavau, nes man laikas yra svarbus ir stengiuosi visuomet išnaudoti jį kaip įmanoma geriau, bet… atėjo para man pasiilsėti. Aišku, kad nuo pat ryto graužiau save dėl visko – miegojau ilgiausiai, gulinėjau lovoje, nesustodama valgiau ir neturėjau jokio konkretaus plano, bet klaidžiojant YouTube platybėse atradau filmą „Before we go“, kuris buvo viskas, ko man reikėjo – nepamenu, kada būčiau paskutinį kartą nubraukusi ašarą dėl kažko, kas paliečia sielą, tačiau tuo pačiu ir pakelia mane bei suteikia įkvėpimo gyvenimui bei naujiems atradimams. Vėl jaučiuosi pakylėta ir esu su šypsena veide!
Šiandien, kaip jau vakar žadėjau savo instagram paskyroje, dalinuosi apžvalga apie naujai įsigytą priemonę. Pristatau – L’Oreal Paris Fine Flowers Cleansing tonikas.

loreal fine flowers toner ojnd

Londone vis ieškau kažko naujo ir stengiuosi įsigyti tai, kas nematyto, bet tada susiduriu su problema – kada gi jūs galėsite rasti tai Lietuvoje? Pasirodo, šis tonikas jau yra, tad … Ilgai neplepėjusios, pasižiūrėkime, ką gi kompanija mums žada:

loreal fine flowers toner ojnd 4

Ši valomoji veido priežiūros priemonė tonizuoja, gaivina, skaistina sausą bei jautrią odą. Tonikas su rožių ir jazminų ekstraktais kasdien švarina, minkština ir gaivina odą. Priemonė patikrinta oftalmologų ir dermatologų.

Viskas skamba gražiai, tiesa? Bet..  Aš prie savęs daug kimbu bei baruosi, kad prieš pirkdama nebeužmetu akies į sudėtį – pamačiusi kiek nusivyliau, bet leiskite man papasakoti detaliau mums jau įprastu būdu:

loreal fine flowers toner ojnd 3
Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Jasminum Officinale Extract / Jasmine Flower Extract, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Rosa Gallica Flower Extract, Sorbitol, Disodium EDTA ,Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Styrene/ Acrylates Copolymer, Xanthan Gum, Panthenol, Pentylene Glycol , Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Parfum / Fragrance, (F.I.L. B196166/1) 

Pagrindas yra vanduo ir glicerinas, populiarus derinys odos drėkinimui, trečiasis eilėje yra nelemtasis denatūruotas alkoholis, kurio stengiuosi vengti, bet, kaip matai – nepavyksta. Taigi, jis veikia antibakteriškai, tačiau žeidžia ir sausina odą, ko pasekoje ji pradeda rodyti kaprizus, o mano atveju oda dar labiau riebaluojasi. Sekantis – švelninančioji medžiaga, reguliuoja pH. Penktasis pasitinka jazminų ekstraktas, kuris drėkina, ramina odą bei kondicionuoja. Paskutinis svarbus yra kvepalų ingredientas.
Sudėtyje dar galime rasti rožių ekstraktą, naudingus sorbitolį bei pantenolį, tačiau neapsieita ir be kvapiųjų medžiagų, kurios gali nepatikti jautresnei odai.

Galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

loreal fine flowers toner ojnd 2

Nemeluosiu – mane sužavėjo švelnumu ir moteriškumu alsuojanti pakuotė, kuri yra patogi, tvirta ir leidžianti protingai dozuoti priemonę.

loreal fine flowers toner ojnd 1Viso turime nemažą kiekį – netgi 400ml, kurių naudojant du kartus per dieną (ar kaip toniką, ar kaip makiažo valiklį) turėtų užtekti dviems mėnesiams 🙂

loreal fine flowers toner ojnd 5 Kvapas tikrai labai malonus ir gaivus – saldus, pavasariškas ir su rožių natomis, jaučiamas kol darbuojiesi, vėliau išnyksta.
Konsistencija pasirodė ne tokia, kaip esu įpratusi naudoti – minkštesnė, it lengvai aliejinga, ko pasekoje po odos tonizavimo oda lieka švelni.

Patirtis mano su šiuo naujuoju L’oreal toniku yra ganėtinai gera, nors to nesitikėjau sudėties atžvilgiu – esu nustebinta, kad priemonė įveikia ir makiažą, tad dažnai būtent ir su toniku viską nusivalau. Patinka rezultatas po – minkšta, švelni oda, o be to, valant užplūsta gaivumo jausmas. Tobulų nėra, tad laikas ir pabarti – kaip jau minėjau nagrinėjant sudėtį, oda pradėjo rodyti kaprizus ir riebaluojasi daugiau nei įprastai, taip pat jaučiasi, kad kiek per daug kvapiklių produkte.
Toks 50/50 – sunaudosiu, bet kitą kartą nemanau, kad pirksiu, nes rinkoje turime ir taip šaunių produktų su protingomis sudėtimis, kurios nesuteiks mums jokių pasekmių.

Kur rasti? „Eurokos“, pigu.lt
Kaina? Apie 7 EUR

Parašykite komentarą