“Lookfantastic” | Beauty Box “Into the Blue” | Birželis

Labas!

Uh, savaitė prasidėjo ne su puikiausiomis nuotaikomis, nors, gerai pagalvojus, negaliu skųstis gyvenimu, tačiau… žinot, kai aplanko dienos, kuomet nesinori išlipti iš lovos ir nėra ūpo niekam, vis tiek tenka ieškoti jėgų. Šiandien varčiausi pataluose iki vidudienio, kol atsiminiau, kad aną dieną gavau siuntinį – grožio dėžutę iš Look Fantastic. Jeigu man reikėtų įvardinti, kokios grožio dėžutės rinkoje man yra geriausios, tai būtų būtent šios kompanijos. Nežinau, atrodo, kad kas kartą gaunu daug daugiau nei išleidžiu, o ir lūkesčiai visuomet lieka patenkinti.
Šį kartą viską išpakavusi jaučiausi kone kaip per savo gimtadienį – kiekviena priemonė patiko ir bus būtinai išbandyta! Kviečiu kartu pažvelgti į birželio mėnesio dėžutės turinį kartu 🙂

lf may beauty box ojnd

Užsisakiau prenumeratą, vis dar tikėdamasi, kad spėjau į Gegužės mėnesio dėžutės „traukinį“, tačiau vos tik atplėšiau pakuotę, supratau, kad proga prarasta – viskas mėlyna ir pasitiko it kokia vasara. Ne veltui, kadangi dėžutės tema „into the Blue“, lyg kviestų palikti pavasarį ir su spindesiu pasitikti vasaros dienas.
Kaip visuomet, dėžutėje galime rasti knygutę, kurioje aprašytos priemonės, kurias gavome, keletas kitų reklamėlių, taip pat žurnalas „Elle“.

lf may beauty box ojnd 1

lf may beauty box ojnd 3

Pirmasis daikčiukas, kuris krito į akis – tai “Rituals The Ritual of Dao Body Cream” kūno kremas. Manau, daugelis žinote, kad esu Rituals kompanijos gerbėja ir esu išbandžiusi ne vieną ir ne dvi priemones, o kūno kremas kaip tik keliaus tiesiai ant lentynėlės vonios kambaryje. Kvapas švelnus ir gaivus, toks labiau žolelių, tačiau neįkyrus. Žiūrėsime, kokius rezultatus suteiks, tačiau bendrai kalbant – džiaugsmas radus tokį dalyką dėžutėje 🙂
Kaina? Produktas labiau kelioninio dydžio, viso 70ml, tad konvertavus ir viską paskaičiavus būtų apie 7,30 EUR, o pilno dydžio pakuotė – 22,95 EUR.

lf may beauty box ojnd 5

Sekantis produktas, kuriuo taip pat džiaugiuosi – Elemis veido prausiklis. Yra kelios priežastys – pirmoji yra ta, kad pastaruoju metu tiesiog neturiu veido prausiklio, o laiko nusipirkti jam nėra (pridėkime dar vieną aspektą – pamečiau banko kortelę, tad savaitę gyvenu kaip koks ūbagėlis haha), antroji priežastis – matau, kad kompanija Elemis yra itin populiari, o kainos nemažos, tad nekyla ranka nusipirkti iš karto didelę pakuotę, kadangi visuomet esti faktorius nusivilti.
Faktas kaip blynas, kad neužilgo sulauksit apžvalgos būtent apie šį produktą – pilno produkto kaina netgi 29,45 EUR (kiekis 150ml), o manojo turimo – 30ml.

lf may beauty box ojnd 6

Vakar kaip tik susitvarkiau ir suorginazavau visą turimą kosmetiką, supratau, kad turiu visko labai nemažai, tačiau būtent veido kremų ir kaukių yra apstu, tačiau… vos tik pamatau užrašą „glowing/luminosity“ ar kažką tokio, negaliu susilaikyti, tad kompanijos „Real Chemistry“ veido kremas taip pat priemonių, kurias greitai išbandysiu, sąraše. Labai įdomus pateikimas, produktas pasirodė skalsus, tad net ir gautų 10ml tikiu, kad užteks bent jau savaitei.
Kaina apie 5,70 EUR už tokį kiekį, o pilnos pakuotės – apie 36 EUR.

lf may beauty box ojnd 7

Sekantis džiaugsmas veido odos priežiūros maniakei – veido kaukė iš Madara kompanijos, kuri pasižymi tuo, kad gamina ekologišką ir sertifikuotą kosmetiką. Iš karto užsitepiau ant veido, kadangi drėkinimo odai niekada negali būti per daug, jaučiasi kaip koks intensyvesnis kremas, oda švelnesnė ir glotnesnė vos per 10 minučių. Jaučiu, lyg kalbėčiau per kokią reklamą, bet pirmas įspūdis puikus.
Kaina – apie 18 EUR.

lf may beauty box ojnd 8 Sekantis produktas buvo didžiulė staigmena – pirma maniau, kad tai – lūpų balzamas, tada galbūt lūpų šveitiklis, na gerai, galbūt veido šveitiklis? Ne! Perskaičiau etiketę ir likau nustebinta – tai šveitiklis galvos skalpui, žadantis suteikti daugiau apimties. Daugiau nei įdomu, tad taipogi keliauja į vonios kambarį ir ryt ryte bus būtinai išbandytas 🙂
Kaina taip pat nemaža – turimas dydis nėra pilnas, tad įvertinus būtų apie 8 EUR, o pilna pakuotė atsieitų kone 50 EUR.

lf may beauty box ojnd 9

Jaučiu, kad paskutinės dvi priemonės puikiausiai lydi mus į vasarą – pirmoji yra iš Vita Liberata, savaiminio įdegio priemonė. Man atrodo, kad kelerius metus iš eilės ši kompanija yra viena didesnių lyderio savaiminio įdegio produktų rinkoje, o aš jaučiuosi nusivylusi kitomis, tad galbūt šį kartą atrasime draugystę?
Kaina apie 5 EUR už kelioninio dydžio pakuotę (50ml), o pilna (200ml) būtų apie 18 EUR.

lf may beauty box ojnd 10 Na, ir pati paskutinioji, kuri tikėjausi, kad bus lūpų blizgesys, tačiau… gavau skystus akių šešėlius. Tai turbūt vienintelė priemonė, su kuria niekaip negaliu susidraugauti arba nežinau, kaip naudoti, nes visuomet suskilinėja ar subėga, tad taip ir nenaudoju, nors ir turiu keletą savo kosmetikos kolekcijoje. Studio 10 žada, kad nesubėgs, gali veikti ir kaip šešėlių bazė, o pigmentacija tikrai puiki, tad belieka išbandyti ir pasižiūrėti, kas gi čia gausis.
Kaina būtų apie 20 EUR.

lf may beauty box ojnd 11

Tikiuosi, jog mano perteikti žodžiai leido suprasti, kad dėžutė paliko labai gerą įspūdį ir nekantrauju toliau save kas mėnesį džiuginti Look Fantastic dėžutėmis, nors ir visiems, kas pamato mano kosmetikos kolekciją jau ir taip atrodau kaip kokia maniakė ar turinti rimtą priklausomybę.
Visą informaciją apie kainas, prenumeratą ir kitus dalykus rasi oficialioje svetainėje čia, tačiau jei reikia „vyšnios ant torto“, galiu drąsiai rekomenduoti bent kartą išbandyti Look Fantastic Beauty Box ir tikiuosi, kad ir jos taip pat pradžiugins Tave kaip ir mane 🙂

Parašykite komentarą