Lancôme Hypnôse blakstienų tušas! PASAKA :)))

Sveikos, mao mielosios merginos, mergaitės ir moterys!

Žinot, galvoju, jog kiti galvoja (aaa, kaip painu), kad aš kiekvieną rytą turbūt ryju laimės tabletes… Na, jūs paklauskit mano kolektyvo kada prie progos apie Patriciją, ir neabejoju, jog jie pasakys, kad rytais aš sprogstu nuo geros nuotaikos. Ateinu su plačiausia šypsena, jei spėju, dar paklausiu kaip visiems sekasi, papasakoju kokių anekdotų. A, kaip tik, kas mėgstat gyvenimiškas istorijas, papasakosiu, kas mane labai prajuokino anądien. Taigi, matėt turbūt, kad garnier.lt pasidalino mano šukuosena? Žiauriai džiaugiausi ir siuntinėjau visiems mylimiems ir draugams nuorodas, kad pasižiūrėtų ir pasidžiaugtų su manimi. Ir nusiunčiau broliui. O tas taip.. vyriškai – „kas čia?“, po to kitas sakinys „ė, papildyk man filmai.in taškų“. Nu blemba… O tai… kur… „džiaugiuosi dėl Tavęs, didžiuojuosi…“???? Na, ir kitą dieną paskambinau sesei, brolis kaip tyčia buvo pas ją ir sakau – perduok jam „alioooo, ko nesidžiaugi už sesę?“. Sesė taip… „ką???“. Sakau „nu perduok jam tokį mandrą aliooo-ooo ir ore piešk didelį klaustuką“. Ir girdžiu sesę, sakančią „aliooooo-ooo“ ir besijuokiantį brolį. Ir tada sakau perduok dar jam kai ką (atsiprašau už tolimesnes frazes jautrių skaitytojų) „in your face, bitch“. Sesė tik taip „kąąą perduot?“. Sakau „nu sakyk in – jor -feis – bič“. Ir ji tai sako jam tokiu mandru mandru tonu „in jor feis, byč“ 😀 O Dieve, kiek klykėm iš juoko visi 😀 nežinau, ar jums juokinga, bet man labai 😀

Taigi, grįžtam prie temos! Prie mano geros nuotaikos, komplektacijoje turi būti ir … pasitikėjimas savimi. O kas suteikia to labiausiai? Gražus makiažas. Am.. lieptų man kas pasirinkti – ryškios akys ar ryškios lūpos, sakyčiau… ryškios akys. O svarbiausia- geras tušas 🙂 Vieną iš tokių geresnių šiandien ir apžvelgsime – tai Lancôme Hypnôse blakstienų tušas!

hy1

Kai buvau Londone oro uoste, užėjau į „Duty free“. O Dievužėli, kiek ten pasirinkimo iš tokių mini pakuočių didelių ir garsių kompanijų, tokių kaip Dior, Chanel ir t.t. Oh.. Bet labiausiai mane patraukė savo kaina Lancôme dėžutė. Kainavo nedaug – man atrodo 11 svarų. O dėžutėje buvo tokie stebukliukai:

la1

Jau apie vieną papasakojau – tai buvo akių valiklis. Eilėje dar lūpų blizgesys ir pieštukas. Toks rinkinukas – puikus. Jo pilnai užtenka pasidaryti gražiam makiažui – tokiam lengvam, bet išvaizdžiam. Tad šiandien pasakoju apie mini produktą, bet Lancôme kompanija (manau, ir kitos) suteikia galimybę net ir naudojant mini produktą, įvertinti, koks būtų didelis. Šepetėlis yra identiškai toks pats, tik talpa mažesnė – mano mėginukas talpina 2ml priemonės, o originalas 6,5ml.

hy2

Truputėlis aprašymo (douglas.lt), kad suprastume, ką ir kaip vertinti:

Apimtį teikiantis tušas

Gaminant „Hypnôse“ tušą panaudota SoftSculpt™ technologija – dėl itin smulkių vaško ir PC/PA polimerų dalelių tušo tekstūra ypač lengva, pasiskirsto itin tolygiai ir padidina blakstienas iki 6 kartų. Powerfull™ šepetėlio šereliai minkštais potėpiais paskirsto tušą per visą blakstienos ilgį, nudažo ir atskiria kiekvieną plaukelį. Glicerolis, vitaminas B5 ir silikonas minkština ir saugo blakstienas nuo išsausėjimo.

Talpa: 6,5 ml

Šepetėlį turime visiškai iš šerelių, jokių guminių dalykėlių. Turi daug daug mažyčių šerelių, kurie tobulai prailgina ir tankina blakstienas. Žinoma, viską pamatysite rezultatuose 🙂
Na, patogumo su šiuo mini šepetėliu dažantis tikrai nėra, bet… prisiekiu, dažyčiausi ir su dar mažesniu, kad būtų toks efektas, kokį suteikia dabartinis šepetukas…

hy3

Pakuotė tiek originalo, tiek mažosios versijos – graži, juoda su auksnėmis detalėmis, tokio rimtesnio plastiko pati išorė. AAA, svarbiausia žinot kas? Kad yra ir vandeniui atsparus Lancôme Hypnôse blakstienų tušas!!!!!!
Jau žinau, ko noriu gimtadieniui – šio tobulo tušooo :)))

Originalas atrodo taip:

ggggg

Kaip visuomet – pirmiausia mano veidelis tik su krempudra ir papaišaliotais antakiais (kad matytumėte kontrastą, tokį labai akivaizdų):

11

Tada, kad būtų dar išraiškingiau, nupiešiau strėlytes 🙂 Taip pat įsižiūrėkite ir į mano blakstienas, kad vėl gi, pamatytumėte skirtumą 🙂 Na, nesiskundžiu jomis, nėra jos trumpos… 🙂 Žinot, kuomet kai kurios stovėjo prie gražių plaukų linijos pas poną Dievą, tada aš stovėjau prie blakstienų 😀

12

Na, ir žiūrime rezultatą. Truputėlis akių nuotraukų, kad pamatytumėte, kokias ilgas, it vėduoklę padarė šis Lancôme Hypnôse blakstienų tušas.

sadkjakjsdfksd

Bendras vaizdas būtų toks, taip pat dar nuotrauka tokia, kad pamatytumėte, kaip pailgėjo mano blakstienos.

bla1

Ir… galutinis variantas. Sakyčiau, kad šis tušas yra .. tikrai kažkas tokio. Tikrai, negaliu atsižiūrėti į savo akis 🙂

13

Šį tušą vertinu… beprotiškai teigiamai, tikrai. Net kai patį pirmą kartą, dar Slovėnijoje (po Londono keliavau į Liublijaną) išmėginau šį Lancôme Hypnôse blakstienų tušas, supratau, kad jis yra … tobulas dalykėlis, reikalaujantis mano piniginę prasiverti plačiau ir įsigyti pilną pakuotę. Ir svarbiausia, kad galėsiu savo jautrioms akims duoti džiaugsmo ir nevarginti jų tepdama Lancôme Hypnôse blakstienų tušu, atspariu vandeniui…
Blakstienos tikrai tampa ilgesnėmis, tankesnėmis. Labai paprasta šepetėliu manevruoti ir žaisti su blakstienomis, siekant išgauti norimą rezultatą. Na, ir kas, kad mažas mano tušiukas? Vistiek padaro kažką tokio, ką retas tušas sugeba padaryti..

REKOMENDUOJU išbandyti. Ak, kaip gera vėl tarti tą žodį „rekomenduoju“….

Šio blakstienų tušo kaina – 34,46 EUR. Daug? manau, nuotraukos kalbėjo pačios už save… :))

2 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą