Lancôme | Grandiôse Extrême L’Exces blakstienų tušas

Labas!

Taip lauktasis gimtadienis kaip ir praėjo, nors… galima sakyti, kad dar liko viena šventė – jau rytoj mane aplankys mylimiausi draugai, su kuriais dar kartą paminėsime mano 24-tąjį. Esu kaip niekada laiminga – vakar vakare, prieš pat miegą, pagalvojau, kiek daug dalykų aš turiu, kiek nuostabių žmonių mane supa ir… kad stoviu tvirtai savo kelyje. Niekaip nesusitvarkau su praradimo baime, bet iš vienos pusės tai netgi gerai – labiau įvertinu viską ir kiekvieną akimirką stengiuosi išnaudoti taip, kad būtų gera. Taip pat ir kiekviena diena yra it maža dovanėlė, kurią gauname kas rytą ir pačios pasirenkame, kaip praleisime – šiandien po kelių straipsnių rašymo, padarysiu tai, apie ką jau ilgai galvoju – manau, vakare pasikalbėsime vėlgi apie asmeniškus reikaliukus, atidėsime apžvalgas į šoną. Už tai dabar papasakosiu apie tai, ką jau tikrai matėte ir girdėjote, nes tikrai daug kas kalba, mano nuomone neveltui, nes paliko labai gerą įspūdį – tai Lancôme | Grandiôse Extrême L’Exces blakstienų tušas. Mano didžiausiam džiaugsmui, prieš keletą savaičių pasiekė ir ši priemonė, ir akių linijos pravedimas, kurią aptarsime jau kitą savaitę. Jūs tik pažiūrėkit, koks grožis…

lancome naujienos

Šiandien visas dėmesys tam, kurio siekiu kiekvieną dieną – tai blakstienų tušui.

lancome grandiose mascara ojnd

Didžiulė naujiena, nuskambėjusi visur visur, nes Lancôme, kaip jau įprasta, sukūrė kai ką labai gražaus ir įdomaus. Štai kaip pristatomas blakstienų tušas:

Naujasis Grandiôse Extrême L’Exces tušas sukurtas papildyti Grandiôse įvaizdį suteikiant blakstienoms maksimalią apimtį. Tušo formulė yra ypač tankios tekstūros, kuri minkštai padengia kiekvieną blakstieną, o tušo šereliai tobulai atskiria kiekvieną blakstieną. Patentuotas SWAN-NECK™ šepetėlis nudažo visas blakstienas nuo vieno akies kraštelių iki kito ir nuo šaknų iki pat galiukų.

Galiu pasakyti, jog šiam tušui, kaip ir kone visiems kitiems, galioja ta pati 2 savaičių taisyklė – įsigijus, atidaryti pakuotę, atsukti ir apžiūrėti, bet nedažyti – visi jie būna šlapi. Po kelių savaičių tušas įgauna savo konsistenciją ir yra idealus naudoti.
Besidominčioms dekoratyvinės kosmetikos sudėtimi, štai – nuotraukoje žemiau gali perskaityti ingredientus.

lancome grandiose mascara ojnd6

Kiekis – 10 ml, sakyčiau, tikrai įprastinis, žadantis, kad jo užteks visą galiojimo laiką (aišku, priklauso nuo Tavo dažymo(si) poreikių).
Viso – 6 mėnesiai nuo tūtelės atidarymo gali džiaugtis šiuo tušu, tad tikrai nerekomenduoju jo laikyti šventėms ar kokioms progoms – įsigijus džiaugtis kiekvieną dieną 🙂

lancome grandiose mascara ojnd8

Tiek Lietuvoje, tiek visame likusiame pasaulyje, mums siūloma tik juoda blakstienų tušo spalva. Mano didžiausiam džiaugsmui, mačiau, kad yra ir vandeniui atsparus!

lancome grandiose mascara ojnd9

Lancôme mus dažnai keri įtaigiomis pakuotėmis – kiekvienam produktui yra skiriama daug laiko, o tušams, manau, daugiausiai – šio Grandiôse Extreme tūtelė ne tik visa itin tvirta, juodai matinė, bet ir netradicinių išlenkimų, papuošta nuostabia rožele ant kotelio – dėl jos aš ir atskiriu iš tolo, kad tai yra tas tušas, kurio man šiandien reikia.

lancome grandiose mascara ojnd2

Visgi, ne tik išorė, bet ir vidus apgalvotas – šį kartą kompanija mums siūlo  labai gražiai išlenktą, kaip jie sako, primenantį gulbės kaklą aplikatorių. Dažnai būna, kad rankose laikome it meno kūrinius, kurie neprisitaiko praktikoje, tačiau būtent šis aplikatorius man leidžia padaryti daug darbų vienu metu – juo itin patogu dažyti blakstienas, o lengvai sukant tarp pirštų aplikatorių, galiu užriesti ir pasiekti net blakstienų šaknis, taip dar labiau pakeldama jas – sukuriu tokį rezultatą, kurio noriu.

lancome grandiose mascara ojnd4

Aplikatorius su guminiais šereliais, kurie nėra labai ilgi, kiek kietoki, tad nesitikėk lengvo akių makiažo – jau pavadinimas sako, kad bus kažkas įspūdingo, tad toms, kurios dievina ryškias, storas ir ilgas blakstienas, tai bus tikras atradimas, taip pat kaip ir man.

lancome grandiose mascara ojnd5Štai kokius rezultatus jums galiu parodyti 🙂

lancome grandiose ojnd

Žinau, kad nelabai kas matėsi praeitoje nuotraukoje, tad dar viena – žemiau:

lancome grandiose ojnd3Mano vertinimas – super, tiesiog super. Blakstienos tankios, ilgos ir labai ryškios. Dėka gero aplikatoriaus, ne tik sugebu jas užriesti, bet ir suteikti juodumą ten, kur tik įmanoma – dažniausiai būna taip, kad kai užsimerkiu, vistiek matosi pilkokos blakstienų šaknys, o būtent su Lancôme tušu to išvengiu – su aplikatoriumi pasiekiu viską ir negaliu atsidžiaugti rezultatu. Išlieka visą dieną, nebyra, netepa.
Pastaruoju metu tai mano naudojamiausias blakstienų tušas, nes visuomet mėgau ryškias blakstienas, kurios juodos it anglis. Kaip ir sakiau, nesitikėk kokio klasikinio varianto ar vos matomo tušo ant blakstienų – šis sukuria dirbtinį, bet labai didžiulį grožį.

Kur rasti? „Douglas“, „Kristiana“ parduotuvėse
Kaina? 35,95 EUR
Pirkčiau antrą kartą? TAIP.

Parašykite komentarą