Kocostar | Gaivinanti bei drėkinanti kaukė su arbūzu

Labas!

Sekmadienis buvo daugiau nei tobulas – kartais labai reikia tokio laiko, kai lyg ir nieko neveiki, bet daug kas vyksta būtent Tavo galvoje, kuomet nusiramini ir lyg grįžti „namo“, kai pasidaro ramu ir gera. Recepto specialaus nėra, kiekviena jį atrandame savaip – man reikėjo knygos, filmo, kelių rutininių dalykų, pokalbio su mama ir dienoraščio rašymo. O taip, neišaugau dar iš to ir neketinu to daryti dar ilgai, nes juk taip smagu po kurio laiko paskaityti, ką galvojai ir kuo gyvenai!
Neapsiėjau ir be moteriškų malonumų – karšto dušo ir veido procedūrų, kurių metu išbandžiau kai ką labai vasariško ir dabar papasakosiu plačiau. Tai – Kocostar | Gaivinanti bei drėkinanti kaukė su arbūzu.

kocostar slice mask sheet ojnd

Jeigu reiktų man rinktis, kokias priemones galėčiau pasilikti ir tik jas naudoti, tai be abejonės būtų antakių produktas koks ir veido kaukės, nes be jų niekaip, nė vienos savaitės – štai ką reiškia, kai esi pamišęs dėl kažko. Lakštinės kaukės, mano akimis, yra vienos verčiausių dėmesio, o šioji pristatoma taip:

kocostar slice mask sheet ojnd 2

Odą gaivinanti ir drėkinanti kaukė pagaminta iš audinio gabaliukų tam, kad atkurtų odos natūralų švytėjimą. Vaisių formos kaukės gabalėliai impregnuoti arbūzo ekstraktu.

Štai taip – smagiai ir kiek kitaip, o kaip yra su sudėtimi? Tą dabar pat ir išsiaiškinsime panagrinėdamos ją visiškai jau įprasta tvarka:

kocostar slice mask sheet ojnd 4
Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Betaine, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Salicornia Herbacea Extract, Phragmites Communis Extract, Buddleja Davidii Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Swertia Japonica Extract, Laminaria Japonica Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Allantoin, Arginine, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Parfum

Pagrindas ganėtinai tradiciškas – vanduo, butileno glikolis, kuris drėkina, sekantis, gerai pažįstamas glicerinas, lygiai taip pat pasižymi drėkinančiosiomis savybėmis. Ketvirtasis eilėje yra ingredientas, veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius, sekantis – arbūzų ekstraktas, kupinas antioksidantų, o paskutinis svarbus – hialurono rūgštis, puikiausiai drėkinanti medžiaga.
Sudėtyje dar galime rasti galybę įvairiausių natūralių ekstraktų, jie užima kone didžiausią produkto dalį, papildyta dar ir lašeliais naudingųjų argininu bei alantoinu, kvapiosiomis medžiagomis ir konservantu.

Sakyčiau, visai čia geras pasiūlymas, vertinant sudėtį.
Galiojimo laikas yra nurodytas ant pakuotės nugarėlės apačios – manoji galiojo netgi tris metus, bet žinome, kad atidarius tokio pobūdžio produktą, reikia sunaudoti dabar pat.

Pakuotėje – du lakštai, kas mane iš pradžių suklaidino, kadangi galvojau, jog kaukė bus skirta dviems kartams, bet atidarius, viskas paaiškėjo 🙂

kocostar slice mask sheet ojnd 1 Sakyčiau, labai smagus reikaliukas – išsiklijuoji savo veidą vaisių gabaliukais, mano atveju – arbūzais, kurie pasakiškai vasariškai ir gaiviai kvepia, aromatas jaučiasi kelioliką minučių. Kaukytės drėgnos, prisotintos ir lengvai prilimpančios prie veido. Laikiau tol, kol visai išdžiuvo, bet problemų pašalinti nebuvo.
Tiesa ta, kad tie arbūziukai yra individualūs, tad gali rinktis, kur nori, kad jie būtų, galbūt kažkur intensyviau, galbūt kai kur iš viso nereikia.

kocostar slice mask sheet ojnd 6

Man patiko! Kai daug dirbi ir neturi galybės laiko savimi pasirūpinti, reikia kažko intensyvesnio ir suveikiančio kone iš karto, o ši KocoStar kaukė tą ir padarė – atgaivino, sudrėkino ir veidas kaip mat atsigavo, sušvelnėjo ir atrodė gyvesnis, o oda neprašė papildomų kažkokių priemonių po pasilepinimo, tad tokia graži ir nukeliavau miegoti.
Vasariška, smagu ir veiksminga, bent jau mano akimis :))

Kur rasti? inbeauty.lt, „Douglas“ fizinėse ir internetinėje parduotuvėje bei groziodraugas.lt
Kaina? 4,90 EUR

 

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą