Be ko negalime apsieiti? | Mano kelioninė kosmetinė 2017

Labas!

Praėjusią savaitę skelbiau konkursą, kurio metu gavau labai daug naudingos informacijos – atrodo, paprasčiausias užduotas klausimas, bet tiek daug pasakė apie mus visas, kad… negaliu nepasidalinti atsakymais bei tuo pačiu papasakoti apie tai, kas gyveno mano kosmetinėje pastarąsias dienas. Atrodo, kas čia ypatingo, bet norisi parodyti, kas gi gero slypi ir be kokių priemonių aš neįsivaizduoju savo kasdienybės! Jūs stengėtės atsakyti po vieną daiktą, kaip ir prašiau, o aš pateiksiu visą gausybę :)))

kosmetine kelionei 2017 ojnd 9

Pavasario šventę praleidau pas savo mylimiausią šeimą – mamą ir sesę. Iš karto buvome sutarusios, kad jokių margučių nebus, jog pasilepinsime sušiais, smagiais pokalbiais bei moteriškomis akimirkomis, kurios apima gražinančias procedūras.
Būtent joms paėmiau dvi veido kaukes – Dr. Konopka’s vėsinančiąją ir valančiąją veido kaukę, kuri man paliko itin gerą įspūdį (apžvalgą gali paskaityti čia). Žinai, jei tik pasitaiko proga, stengiuosi priemones išbandyti ne tik ant savęs, bet ir ant draugių ar šeimos narių, jog susidaryčiau dar objektyvesnę nuomonę.
Dar viena kaukė yra iš Uoga Uoga – „Jūros gelmėse“, kuri yra jau antroji iš šios kompanijos. Drįsčiau sakyti, jog „Mėlynių Upė“ man paliko geresnį įspūdį, bet kiek gi aš čia bandžius dar naujosios?
Būtent šeštadienio vakaras ir buvo skirtas pasilepinimui – patepliojau kaukių ant savo šaunuolių ir laukiau įvertinimų. Mama negalėjo atsidžiaugti ir kitą dieną Dr. Konopka’s efektyvumu, o tai man sukėlė dar didesnę šypseną :)))
Prigriebiau ir veido dulksną iš YoungBlood kompanijos, kurią pastaruoju metu itin dievinu ir vakar plačiau papasakojau. Kažkaip nebeįsivaizduoju savo kasdienybės be tokio pobūdžio priemonių, kurios kaip mat atgaivina ir sudrėkina.
Kalbant apie konkurso rezultatus, viena kita tėra pasakius, kad negali apsieiti be drėkinamojo kremo – kažkaip visos mes labiau orientuojamės į dekoratyvinę kosmetiką. Žinai, gerai pagalvojus, be drėkinamojo kremo ir aš nė žingsnio, nes juk tai yra visiškai pagrindų pagrindas, nors ir be blakstienų tušo būtų sunku!
Pasiėmiau su savimi iš Phyris kompanijos „Termasomi gel“, bet kažkaip nelimpa jis man, kadangi oda reikalauja papildomų priemonių kone iš karto po aplikavimo…
Didžiausią džiaugsmą teikia paskutiniai Nuxe toniko lašeliai – įrašytas į norų sąrašą be jokių abejonių!

kosmetine kelionei 2017 ojnd

Nepabėkime toli nuo akių – vieni populiariausių atsakymų buvo būtent blakstienų tušas ir antakių priemonės, pirmasis įvardintas kiek labiau pirmavo, bet antrasis nebuvo taip jau ir atsilikęs.
Mano pasirinkimas yra Max Factor „Curl Addict“ blakstienų tušas, kuris yra tiesiog superinis, ypatingai jei kalba pasisuka apie kitų merginų dailinimą. Štai sekmadienio vakarą dariau sesei bandomąjį makiažą ir šio tušo pagalba išgavau tikrai gražų rezultatą! Apskritai, su visomis turėtomis ir nuotraukose parodytomis priemonėmis, išėjo tikrai dėmesio vertas įvaizdis! :)))
Apart šio šaunuolio tušo, negaliu nenaudoti ir vandeniui atsparios priemonės, nes manosios akys yra itin jautrios, tad vienas iš didžiausių favoritų yra iš Maybelline, „Lash Sensational“, kurį kartoju antrą kartą ir džiaugiuosi suteikiamu rezultatu.
Kaip gi mes be antakių gražinimo? O taip, merginos, kaip ir aš, taip ir jūs negalite apsieiti be antakiams skirtų priemonių – kaip jau ir sakiau, jos užėmė garbingąją antrą vietą! Dabar pati galvoju, ar galėčiau apsieiti be antakių formavimo kasdien? Manau, kad tikrai ne, nes manieji yra labai jau kaprizingi ir nuo blogo prižiūrėjimo anksčiau atrodantys labai ne kaip, tad į gatvę nežengčiau. Pastaruoju metu naudojamiausi yra iš Artistry, kurių man pilnai užtenka ne tik formavimui, bet dar ir… akių makiažui! O taip, visuomet imdama į kelionę priemones apgalvoju, ar jos pasiteisins dar kur nors? Tarp kitko, vėl šnekant apie sesės makiažą, būtent su dviem šešėliais, esančiais Artistry paletėje, aš ir išryškinau akis, už tai giriu pigmentaciją ir lengvą sklaidymą.

kosmetine kelionei 2017 ojnd 3Žingsniuokime toliau – makiažo pagrindas ar BB kremas taip pat buvo ganėtinai populiarus jūsų atsakymas! Aš visą šį mėnesį dengiu veidą su Rimmel BB kremu, nes man jis gerai pasiteisina, ganėtinai ilgai išlieka, tačiau svarbu paminėti tai, jog būtina gerai sudrėkinti veidą prieš tai, nes kitaip gali labai ne kaip atrodyti. Svarbu, kad nesimato ant veido, gražiai nugula ir sulygina odos atspalvį.
Maskuoklis taip pat būtinas kasdienai, o kai renkuosi lengvą BB kremą, reikia, kad kažkas gerai paslėptų mano trūkumus – Catrice „Camouflage“ yra taip pat kartojama priemonė, nes ne tik gerai įšviesina, bet ir labai gerai maskuoja.
Dvi priemonės, kurias rečiausiai minėjote – kontūravimo paletė bei sausa pudra. O taip, pati pirmoji tikrai nėra didžiausia būtinybė, bet jei galėtumėte pasiimti daugiau daiktų nei vieną, neabejoju, jog ir jūs įsimestumėte kažką, kas padėtų suformuoti veidą. Aš pasirinkau iš Make Up For Ever, su kuria sėkmingai draugauju, tačiau…. negaliu pasakyti, jog nėra pakeičiamų ar yra fantastiškiausias kontūravimui skirtas produktas, nurungiantis visus kitus. Manau, kad šią savaitę apžvelgsiu kiek plačiau 🙂
Bourjois „Silk Edition touch-up“ yra mano pati mėgstamiausia kompaktinė pudra, kokią tik esu bandžiusi – gerai sutvirtina ir suteikia matiškumo, juo labiau, dar ir taupiai naudojasi bei nėra tragiškai matoma ant veido kaip daugelis kitų bandytų.

kosmetine kelionei 2017 ojnd 2

Trečiąją garbingą vietą jūsų komentarų statistikoje užėmė lūpų blizgis arba balzamas! O taip… kas gi nenori pasirūpinti savomis lūpomis bei suteikti joms šiokio tokio grožio?
Mano pasirinkimai – DIOR lūpų balzamas, kuris suteikia lengvą atspalvį, malonus ir vėsinantis, bet vėlgi, nėra didžiausias favoritas. Lūpų gražinimui – Rituals lūpų blizgis, kuris man priminė tai, jog kadaise negalėjau apsieiti be tokio pobūdžio priemonės bei Lord & Berry lūpų pieštukas/kreidelė tam atvejui, jei norėčiau pasiryškinti įvaizdį.

kosmetine kelionei 2017 ojnd 5

Na, ir kelios priemonės pabaigai, visiškai nepelniusios populiarumo, tačiau aš be jų neįsivaizduoju savo kosmetinės turinio – nesvarbu, ar važiuoju į kelionę, ar tiesiog keliauju į miestą.
Trys šepetėliai – vieną matei aukščiau, skirtas sausos pudros padengimui, sekantis yra antakių šepetėlis, skirtas jiems iššukuoti bei dar vienas šepetėlis, kurio pagalba galiu paryškinti antakius itin preciziškai.

kosmetine kelionei 2017 ojnd 6

Rankų ir nagų priežiūrai – du gražuoliai iš Anny „Pink Berry“ kolekcijos: nagų lakas, bespalvis, bet apsaugantis ir stiprinantis bei rankų kremas, kad apsaugotų nuo išsausėjimo ir sudrėkintų. Patikėk, aš be rankų kremo nė iš vietos!

kosmetine kelionei 2017 ojnd 8Pabaigai – plaukai mano yra beprotiški, linkę į sausumą, tad juos stengiuosi minkštinti ir drėkinti, suteikti glotnumo – naudoju turimą Nashi Argan purškiklį, kuris atlieka visas funkcijas be priekaištų.

kosmetine kelionei 2017 ojnd 4 Paskaičius jūsų atsakymus į konkursinį klausimą pastebėjau, kad visos kasdien nori pasigražinti ir suteikti sau kažkokį ypatingą akcentą, bet dažniausiai jis yra būtent skirtas akims, rečiau – lūpoms, o tik trečioje vietoje keliauja priežiūros priemonės. Jei man reikėtų išsirinkti vieną priemonę iš šios gausos, net nežinočiau, ką konkrečiai beatsakyti – visgi, galvoju, jog dėl pirmosios vietos kovotų drėkinamasis kremas arba lūpų balzamas, nes kai niekur neinu arba labai skubu, būtent jie būna po ranka :)))

Parašykite komentarą