Kelionei: Bioderma „Hydrabio“ rinkinys

Labas!

Turbūt pastaraisiais metais keliauju daugiausiai savo gyvenime ir sakau, kad tai dar tikrai ne pabaiga, o tik pradžia. Planų daugybė, tad belieka juos tik įgyvendinti. Keliaudama kaupiu šiokią tokią patirtį, stengiuosi ne tik pažinti lankomus miestus, bet ir pažvelgti į viską kiek kitaip, susitelkti į save bei sukurti naujus malonius prisiminimus.
Prieš pakeliant sparnus, atidžiai apgalvoju, ką gi griebsiu į kelionę, kadangi bagažas būna limituotas, tad tenka atsisakyti šio bei to. Galų gale pasilengvinau savąją dalį – nuolat imdavau įvairiausius mėginukus, tačiau pastaruoju metu apsistojau prie to, ką paprasta įsigyti, tačiau gerai pasitarnauja. Tai – Bioderma „Hydrabio“ rinkinys, kuris buvo papildytas dar viena priemone iš kitos linijos.

bioderma hydrabio set ojnd

Su Bioderma kompanija, manau, jūsų pažindinti nereikia, tiesa? Ją galima rasti visose vaistinėse, nesvarbu ar Lietuvoje, ar kituose Europos miestuose. Svarbiausia žinoti, ko gi jums reikia, tačiau jei nežinote, aš čia esu tam, kad padėčiau! Visos suprantame, kad odą reikia nuolatos drėkinti, o tam būtent ir skirta „Hydrabio“ linija.
Džiugu, jog kone visur galima rasti rinkinukų, kuriuose būna viskas, ko reikia. Manajame puikavosi micelinis vanduo, serumas bei maitinantis kremas.

Pradėsime nuo pat pradžių – tai micelinis vanduo, kuriuo ryte pažadiname odą, pašalindamos naktinio kremo likučius ir kt., o vakare nuvalome makiažą.

bioderma hydrabio set ojnd 1 Nenoriu daugžodžiauti, tad pateiksiu svarbiausią produkto aprašymo tekstą:

bioderma hydrabio set ojnd 2

BIODERMA inovacija – patentuotas biologinis kompleksas „Aquagenium®“. Jis stimuliuoja odos ląsteles kaupti drėgmę giliuosiuose epidermio sluoksniuose ir išsaugoti ją odos paviršiuje. Taip palaikoma drėgmės pusiausvyra odoje.

Man patiko štai kas: pakuotė, kuri nors atrodo maža, bet man užteko visai savaitei naudoti du kartus per dieną – labai komfortabili, neužimanti daug vietos nei bagaže, nei ant kosmetinio staliuko.

bioderma hydrabio set ojnd 3

Sekantis dalykas – kuo puikiausiai pašalina makiažą nedirgindamas odos, švelniai, bet efektyviai, nejaučiau būtinybės nuplauti, oda jautėsi gaivesnė ir, svarbiausia, be jokio tempimo pojūčio, kas kartais pasitaiko nuo kitų tokio pobūdžio priemonių.
Ar ryte, ar vakare, oda būdavo paruošta sekantiems žingsneliams.

Sekantis produktas – serumas, kurį visuomet naudodavau prieš kremą arba  leisdavau veikti vienam.

bioderma hydrabio set ojnd 4

Štai kaip kompanija pristato:

 Intensyvusis serumas skirtas dehidratuotai visų tipų odai. Iš karto atkuria odos drėgmės balansą ir biologiškai veikia net giliuosiuose odos epidermio sluoksniuose.

bioderma hydrabio set ojnd 6

Man atrodo, kad daugiau čia nieko pridėti ir nereikia – oda kelionių metu būna tiesiog ištroškusi drėgmės, nepaisant to, kuo keliaujame – ar lėktuvu, ar autobusu, vis tiek oda lieka paveikta, tad reikia kažko intensyvaus.
Man patiko štai kas: vėlgi, kiekis atrodo mažas, tačiau… užteko visam kelionės laikui, kadangi konsistencija labai skalsi, tad užtenka vos žirnelio dydžio, kad padengtumei visą veidą. Greitai susigeria, lyg atgaivina odą, prisotina ją.

Paskutinis daikčiukas, atsiradęs it dovanėlė mano rinkinyje – maitinamasis kremas, kuris man, kaip mišrią odą turinčiai merginai, neturėtų būti labai reikalingas, tačiau dėl ko aš ir rašau šį straipsnį – kelionėse nutinka visko, o mano oda tampa itin kaprizinga, dažniausiai pradeda atsirasti sausumo pojūčiai, matyt, dėl pasikeitusio vandens ir klimato sąlygų.

bioderma hydrabio set ojnd 7Štai kaip pristatomas:

„Atoderm PP Baume“ biologiškai stiprina odos apsauginę funkciją ir ilgam sugrąžina komfortą sausai odai. Sudėtyje esantis vitaminas PP skatina odai būtinų lipidų gamybą ir atkuria odos barjerą. Lengva ir greitai įsigerianti konsistencija užtikrina malonumą naudojimo metu.

bioderma hydrabio set ojnd 10

Šią priemonę naudoju kelionių metu kone kiekvieną vakarą, pagal poreikį – ant švarios odos padengiu ploną sluosknį ir leidžiu įsigerti. Patinka tai, kad žinau, jog ryte oda bus atsigavusi, lygesnė ir susibalansavusi


Tiesa ta, kad kai keliaujate, rinkitės produktus, kuriuos esate išbandžiusios – niekada nežinai, kas sualergizuos ar suerzins odą. Yra dvi kompanijos, kuriomis itin pasitikiu ir viena jų būtent yra Bioderma.
Kaip ir sakiau, toks rinkinukas buvo ne pirmas mano kelionių metu ir iš savos patirties galiu pasakyti, jog nors ir atrodo mažai tų priemonių kiekio atžvilgiu, tačiau pilnai užteko savaitės išvykai, naudojant tiek ryte, tiek vakare.

Parašykite komentarą