KAIP NUSIDAŽYTI ANTAKIUS NAMUOSE?

Labas!

Šiandien noriu grįžti prie tų straipsnių, kuriuos labiausiai mėgstu, nes žinau, kad dauguma jūsų tikrai perskaito – viena ar kita apžvalgos tikrai ne pro šalį, ypatingai kažkokie tendencingi produktai, bet kai pasakoju apie kažką, ką siūlyčiau kartu išmokti, ar gi galima atsispirti? Žinoma, jog dalinuosi savo būdais, tad tai yra tik mano individualus pasiūlymas, o jei ir Tau tiks – valio! Ką veiksim??? Mokysimės, kaip gi nusidažyti antakius namuose! Pažadu, jog bus labai paprasta ir greita. Pasiruošusi?

Pirmas žingsnis yra nusivalyti šešėlius/pieštuką/tušą nuo antakių, taip pat ir makiažo pagrindą – žodžiu, viską, kad tik jie bei oda būtų švarūs. Tam griebiame micelinį vandenį arba makiažo valiklį.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd

Laikas pasiruošti antakių dažus. Aš naudoju populiariuosius „Color“ – jie pasižymi tuo, kad išlieka ne tik plaukeliuose, bet ir ant odos, taip pat ganėtinai nebrangūs ir kokybiški. Labai norėčiau trumpai aptarti spalvų pasirinkimą:
Blondinėms rekomenduoju rinktis šviesiausiai rudus;
Brunetėms (kaip aš) – tamsiai rudus;
Juodaplaukėms – maišyti 50/50 rudus su juodais.

Įspaudžiame jų šiek tiek į NE metalinį indelį (kitokiu atveju gali būti nelaimė antakiams ir dažų spalvai), puikiai pasiteisina kokie nors kamšteliai ar lėkštutės – sako, kad spausti reikėtų apie 2cm ilgio juostelę, bet Tau vienai bus per daug, o išmesti gaila, tad užteks žirnio dydžio.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 1

Kadangi dažų kiekis yra mažas, oksidanto taipogi nereikėtų padauginti – lašinu apie 3 lašiukus.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 2

Išmaišome iki vientisos konsistencijos ir paliekame maždaug 5 minutes, jog masė įgautų spalvą.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 3

Kad nesedėtumei be darbo, siūlau per tą laiką apsibrėžti su maskuokliu ar korektoriumi norimą antakių formą, taip pačiai bus lengvia matyti, kur dengti dažus, kur gali jų padauginti ar praplatinti vaizdą. Deja, maskuoklis nepadės nuo to, kad jei užtikš dažų, t.y. jog neliks dėmės ant odos nereikalingoje vietoje, tad jei taip nutiks, iš karto valyk su vatos pagaliuku.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 4

Tepk dažus! Čia daug mokslo ar žinių nereikia, tiesiog padenk visą zoną, nepamiršk taisyti klaidų su vatos pagaliuku 🙂 Man patogiausia tepti dažus naudojantis antakių dažymui skirtu teptuku, bet galima ir pakuotėje randamais pagaliukais darbuotis – daug kam taip netgi geriau.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 6

Mažiau nei po 5 minučių pradedu valyti antakio pradžią, kad gautųsi gražus efektas. Valau su sudrėkintu pagaliuku mažais judesiais, maždaug centimetrą ir tada palieku dažus veikti toliau, kad geriau įsigertų į odą.

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 8

Dar po 5 minučių griebiu jau vatos padelį, taip pat jį sudrėkinu ir valau jau visą antakį, patrinu šiek tiek, nes dažai būna, kad sukietėja. Ir… viskas! Rezultatas gaunasi toks:

kaip nusidazyti antakius namuose ojnd 9

Nebijok, taip ryškiai nebus – mano oda riebi, tad dažai išlieka iki 3 dienų ant odos, o ant plaukelių ilgiau, bet per visą laikotarpį viskas mažėja ir blanksta, dar uždedu makiažo pagrindą, tad pusė spalvos dingsta. Jei nori, kad būtų mažiau ryškūs, tiesiog laikyk kur kas trumpiau, maždaug 5 min.
Kiek laiko išliks Tau? Individualus reikalas, bet žinau, kad sausiaodės šiuo atveju yra laimingi žmonės :)))

Kur rasti „Color“ dažus ir antioksidantą? www.kuryba.eu

2 Comments

Add Yours
  1. 1
    Valerija

    Super! 🙂 Beje, daug metų dažausi antakius namuose ir mano sausa oda, bet tikrai nesakyčiau, kad dažai igliau laikytų, gal dėl to, kad mano antakiai LABAI šviesūs, jei nedažyčiau, tai būtų tiesiog nematomi. Manau, svarbiausia nebijoti ir išbandyti, pradžioje palaikyti minutėlę – kitą, o jau įsidrąsinus galima ir ilgiau 🙂

Parašykite komentarą