INFINITY | 16K Fluid foundation

Labas!

Pastaruoju metu itin stipriai jaučiu, kaip keičiuosi – pastebėjau, kad į viską žiūriu kur kas lengviau, mažiau imu nesąmonių į galvą ir stengiuosi nepermąstyti tam tikrų dalykų, palikdama vietos lengvoms gyvenimiškoms staigmenoms. Mes, moterys, linkusios galvoti apie viską ir sukurti tūkstančius scenarijų, kuriems kartais nelemta išsipildyti, o kitais kartais pati realybė pranoksta pačią save, nepalikdama mūsų abejingų. Labai mėgstu savo mamos posakį, kad „gyvenimas – tai spektaklis“, o kasdien aš pati sau leidžiu režisuoti ar kurti tam tikrą vaidmenį. Kaip gi mes be grimo ir pasiruošimo, kuris vyksta nuo pat ankstyvo ryto?
Pasakysiu jums taip – kasdien griebiu vieną ir tą patį dalyką, kurį noriu jums apžvelgti dabar pat. Tai – INFINITY | 16K Fluid foundation.

infinity makeup 16k foundation ojnd

Žinau, kad apie šią makiažo priemonę jums pasakojau savo mėgstamiausiųjų video čia, o dabar laikas nugulti ir detalesnėms mintims, tačiau visuomet, kaip jau esame įpratusios, laikas kompanijos prisistatymui:

infinity makeup 16k foundation ojnd 4

Makiažo pagrindas išrastas tam, kad suteiktų ilgai išliekantį maskuojantį efektą. Lengva ir fluidinė tekstūra iš karto suteikia gaivumo ir lengvumo jausmą, atpalaiduoja raukšles ir sumažina matomas poras bei kitus odos netobulumus. Puikus derinys toms, kurios nori lengvos konsistencijos, maskavimo, tačiau neapsunkintos odos rezultato.

Tiesa ta, kad nesitikėjau aš labai daug iš šio makiažo pagrindo, kadangi pažvelgusi į ingredientų sąrašą, radau silikonų, kurie ne itin gerai sutaria su mano oda, bet, matyt dėl to, kad yra nemažas kiekis ir talko, viskas tampa geriau.

infinity makeup 16k foundation ojnd 1

Techninės detalės taip pat ganėtinai įprastos – galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, o iš savos patirties galiu teigti, jog pačio makiažo pagrindo, net jei ir naudosi kasdien, užteks mažiausiai 4 mėnesiams (ir tai dar galo nematyti…).

infinity makeup 16k foundation ojnd 3

Norėtųsi pažerti ir šiek tiek kritikos, ką dar tikrai būtų galima patobulinti: spalvų gamą. Viso joje yra tik 3 spalvos ir rasti sau tinkamą yra kiek sunkiau, ypatingai toms, kurios yra šviesios kaip aš. Mano turima yra pati šviesiausia iš trijų, pavadinta „Ivory“ ir nuoširdžiai jums sakau – man ji per tamsi, tad stengiuosi maišyti su kitomis turimomis makiažo priemonėmis, kurios bent kažkiek pašviesintų (padeda įlašinti ir skysto highlighter’io ar maskuoklio).

infinity makeup 16k foundation ojnd 8Pakuotė ganėtinai prabangi – stiklinis butelaitis su pompa, kuri protingai dozuoja ir neleidžia švaistyti priemonės, tereikia spustelti lėčiau ir tikrai nepadauginsi. Higieniška ir praktiška, viskas tvirta, o auksinės detalės laikui bėgant neapsitrina.

infinity makeup 16k foundation ojnd 5

Konsistencija tiršta, tačiau skalsi ir lengvai paskirstoma, iš karto suteikianti akivaizdų maskavimą, nesubėga į poras ar jų neišryškina, o spalva nesioksiduoja.

infinity makeup 16k foundation ojnd 6 Smagiausia dalis čia pat – kaip visuomet, pateikiu jums nuotrauką, kurioje esu tokia, kokią Dievas mane sutvėrė – su savais trūkumais bei privalumais, strazdanomis, nelygia spalva ir raudonais kapiliarais.

infinity makeup 16k foundation ojnd 10

Sekančioji pasako labai nemažai apie Infinity makeup makiažo pagrindą – vienas sluoksnis, o visi netobulumai paslėpti, spalva sulyginta, veidas neatrodo apkrautas, bet niekas nesako, jog viskas atrodo taip, kad niekas nebūtų užtepta. Mano rekomendacija būtų užpurkšti makiažo fiksatorių, luktelti ir vėliau viską užtvirtinti lengvu mineralinės pudros sluoksniu.
Beje, kam nepatinka matinis išbaigimas, rekomenduoju pagrindą maišyti su skystu higlighter’iu.

infinity makeup 16k foundation ojnd 11O rezultatas gavosi štai toks:

infinity makeup 16k foundation ojnd 13

Mano išvados tokios: jei ne mažas spalvų pasirinkimas, sakyčiau, jog tai vienas geriausių bandytų makiažo pagrindų! Kasdien turiu maišyti su kitomis priemonėmis, kad spalva būtų šviesesnė, bet net ir maišant, priemonė išlieka kur kas ilgiau nei kiti makiažo pagrindai (mano odos tipas yra mišrus, labiau linkęs į riebumą). Veidas pradeda blizgėti maždaug po 6 valandų, kas yra tikrai pagirtina, lengva viską sutvarkyti ir toliau gerai atrodyti.
Maskavimas yra fantastiškas, o geriausia dalis, jog oda nėra tragiškai apkrauta, ką dažnai padaro tokį maskavimą suteikiančios priemonės.
Itin taupiai naudojasi, lengva padengti.
Manau, kad drąsiai galiu siūlyti jums išbandyti ir atrasti šį produktą, kuris turėtų pradžiuginti taip, kaip pradžiugino mane 🙂

Kur rasti? beautylist.eu
Kaina?34,90 EUR

Parašykite komentarą