Holler and Glow | get lit mask

Labas!

Man labai juokinga pagalvojus apie savo vieną ydą, kurią turiu nuo pat vaikystės – pamenu, turėdavau kelis litus ir man juos tiesiog knietėdavo išleisti, net tėtis pasišaipydavo. Manai, kas nors pasikeitė? Nelabai, ypatingai, kai gauni algą ir nori pasilepinti… Vakar naršiau internete kelias valandas šį bei tą žiūrinėdama, tačiau nuleidusi rankas nieko taip ir neįsigijau, tačiau vidury nakties, taip visai netyčia, instagram’e pamačiau, kad mano mėgstamiausias dainininkas koncertuos Londone vidury vasaros – kaip gi nepirksi bilietų??? Tai štai, išleidusi pinigus, supratau, kad dabar reikia traukti atsargas ir nepirkinėti to, ko apsčiai turiu. Kalbu apie veido kaukes, o apie vieną jų dabar pat! Pristatau: Holler and Glow | get lit mask.

holler and glow mask ojnd

Kur gi ją nusipirkau? O taip, toje parduotuvėje, iš kurios mane ištraukti sunku – Primark. Juokiesi? Aš irgi! Buvo kažkoks išpardavimas, tai prigriebiau kelias pasibandymui.
Šioji žada papilkšvėjusiai odai ją atgaivinti ir pašviesinti, papildyta šilkmedžio, citrinų ekstraktais bei vitaminais B3 ir B5.

holler and glow mask ojnd 2

Smagiausia dalis čia pat – pažvelgsime į sudėtį iš arčiau, kadangi to dažniausiai nedarau prieš pirkdama, tad ir pačiai įdomu, kas gi slypi ir kas gi čia gero. Kaip visada, pirmuosius 6 nagrinėsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

holler and glow mask ojnd 3

Pagrindas – du vandenys, vienas paprastasis, kitas bambukų, pasižymintis drėkinančiosiomis savybėmis. Trečiasis eilėje populiarusis glicerinas, taip pat drėkinantis odą, sekantis – žaliosios arbatos ekstraktas, kupinas antioksidantų bei kondicionuoja. Penktasis – baltųjų šilkmedžių ekstraktas, taipogi antioksidantas, šviesina odą, o paskutinysis svarbus – hamamelių ekstraktas, kondicionuoja.
Sudėtyje dar galime rasti galybę ekstraktų, net išvardinti visus būtų sunku, taip pat pantenolį, sorbitolį, konservantų, vitaminų  bei kvapiųjų medžiagų.

Žinokit, man pačiai keista, kaip tokia pigi kaukė gali būti papildyta tokia galybe ingredientų, kurie naudingi ir teisingi. Žinoma, tai dar ne viskas – juk reikia pateikti ir tai, kaip ji suveikė.

Kiekis, jei nesumeluosiu, yra kaip ir įprastas, tačiau ir nelabai reikšmingas šiuo atžvilgiu, kadangi tai – lakštinė, vienkartinė kaukė, kurią po naudojimo išmesime.

holler and glow mask ojnd 1 Išpakuoti – vienas du, jokių keblumų. Iš karto pastebiu, jog nėra to įprasto varvėjimo, būdingo lakštinėms kaukėms, o tada, ištraukusi tą lakštą, suprantu ir antrą dalyką – medžiaga kur kas storesnė nei kitų. Ar tai problema? Man pasirodė, kad taip, kadangi pati ji buvo kiek mažesnė nei įprastų kitų, o antra, sunkoka prilipinti prie veido, kai medžiaga storesnė ir, atrodo, ne tokia prisotinta serumo.

holler and glow mask ojnd 6 Viskas susigėrė per maždaug 20 minučių, o tada kaukė pati nukrito be jokios pagalbos. Dėl glicerino, esančio sudėtyje, veidas liko lipnus, bet tai netrukdo, jei neužilgo keliauji miegoti. Patiko pojūtis, nors norėjosi jo kiek daugiau – sudrėkinta oda, nieko daugiau neprašanti, ryte glotni ir švelni. A, dar vienas dalykas – pastebėjau, kad kaukė neturėjo visiškai jokio kvapo.
Ar antrą kartą pirkčiau? Žinot, vis tik norėtųsi kažko, kas lengviau dengiasi ant veido, turi savyje daugiau serumo ir intensyviau darbuojasi, nors… jei būtų didelė akcija kaip tą kartą (pirkau už 1 svarą), tai kodėl gi ne?

Kur pirkti? „Primark“
Kaina? 3 svarai arba visas 1 per akcijas 🙂

Parašykite komentarą