H&M | Liquorice and sugar veido kaukė

Labas!

Gyvenimas gražus ir įdomus tol, kol yra pirmų kartų – bent jau žmonės taip sako. Juokas juokais, savuoju gyvenimu skųstis negaliu – jis vis pameta man visokiausių iššūkių, kurie ne tik, kad stebina, bet kartais ir pareikalauja išmokti naujų dalykų, netgi tų, kurių manei, kad nenorėjai. Visgi, žinodama savo charakterį, visuomet šoku stačia galva ir laukiu, kas bus – kaupti patirtį yra gerai! Kalbu aš čia apylankomis, bet pažadu, jog vieną dieną video metu pasidalinsiu paslaptimis haha.
Šiandien apžvalgoje siūlau skaityti apie tai, ką tik ką išbandžiau – tai H&M | Liquorice and sugar veido kaukė.

hm liquorice and sugar mask ojnd

Nemanau, kad verta sakyti, jog labai skeptiškai žiūriu į kompanijas, kurios stengiasi plėsti savo pasiūlą ten, kur kaip ir nederėtų – štai H&M jau kelerius metus siūlo ne tik vilkėti jų drabužius, bet dar ir išbandyti kosmetiką. Turiu keletą makiažo priemonių, o pasibandymui iš odos priežiūros pagriebiau kai ką akcijinio – tai veido kaukę, kuri pristatoma taip:

hm liquorice and sugar mask ojnd 2

Ši natūrali kaukė su rozmarinais ir arbatos lapeliais padeda išvalyti odą bei sumažinti riebalų kiekį, palikdama odą besijaučiančią švaria bei atgaivinta. Cukrus pašalina negyvas odos ląsteles, kol saldžiųjų migdolų ir alyvuogių aliejai atstato odos drėgmės lygį.

Kaip visuomet, pasižiūrėkime kas gi sudaro šią veido kaukę panagrinėdamos pagrindinius 6 ingredientus, o likusius svarbiausius paminėsiu:

hm liquorice and sugar mask ojnd 3

Pagrindą sudaro saldžiųjų migdolų aliejus, kuris minkština bei kondicionuoja odą. Antrasis eilėje – sacharozė, kuri drėkina, kondicionuoja bei ramina odą, trečiasis pasitinka glicerinas, kuris taip pat žada drėkinti odą, ketvirtasis – vanduo. Penktasis – vynmedžių sėklų aliejus, kuris minkština, kupinas antioksidantų, o paskutinysis svarbus yra sacharozės lauratas, veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti alyvuogių aliejų, keletą konservantų bei dažiklių.

Produktas atkeliavo simpatiškoje pakuotėje – rožinėje didžiulėje kapsulėje su plastikiniu nuplėšiamu dangteliu, kas mums sako, jog produktą reikia sunaudoti per kartą. Iš savos patirties sakau, kad jei rytoj neskrisčiau į kitą šalį, būčiau uždengusi su maistine plėvele ir sunaudojusi per kelis kartus, kadangi produkto tikrai nemažai, o ir konsistencija lengvai paskirsoma. Viso – 10ml.

hm liquorice and sugar mask ojnd 1 Kvapas ir skonis (haha, netyčia teko paragauti) – saldžių vynuogių, o lyžtelėjus (ko nerekomenduoju!) – cukrus. Jaučiamas visą laiką, kol kaukė ant veido, tačiau neįkyriai.
Konsistencija juoda ir tiršta, tačiau lengvai paskirstoma ant veido, nedžiūnanti, rieboka.

hm liquorice and sugar mask ojnd 6 Naudojimas toks: nauplaunate veidą su mėgstamu prausikliu ir nenusausinate, tepate H&M kaukę storu sluoksniu ir paliekate 10-15 minučių.

hm liquorice and sugar mask ojnd 10

Nuomonė tokia – maloni kaukė naudoti, paliekanti veidą švelnutėlį, kadangi nuplaunant kaukę (kas paliks vonios kambarį juodą ir lieps pasidarbuoti plaunant kriauklę) cukraus dalelės švelniai šveičia odą, tačiau lieka jausmas toks, kad norisi užtepti kokį nors kremą – nesakau, kad tempia odą, tačiau lyg būtų koks sausesnis pojūtis.
Ar pirkčiau antrą kartą? Nemanau, kadangi išbandžius šitiek kaukių žinau, kad yra geriau, nors efektas buvo neblogas 🙂

Kaina? Pirkau su akcija, mokėjau vietoje 3 svarų du.
Kur rasti? „H&M“ parduotuvėse

Parašykite komentarą